Нови придобивки и тенденции пролет-лято 2006 II

  • 46 338
  • 821
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 7 430
Имате си страхотни придобивки  Peace аз вчера си взех тази ризка на "725"   за 1$ - новичка е Peace

ive1ina - страхотни чехлички и чанта  Wink

# 646
  • Мнения: 3 153
ООоо, на джапанки съм голям фен и веднага прилагам снимки на последните, някои от които даже сефтосах на морето преди седмица: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=42218
Снимах и последните други покупки:)

# 647
  • Мнения: 3 153
Имате си страхотни придобивки  Peace аз вчера си взех тази ризка на "725"   за 1$ - новичка е Peace

ive1ina - страхотни чехлички и чанта  Wink


Дидка, много яко блузе, а пък аватарът ти е направо страхотен:)

# 648
  • Мнения: 7 430
Дидка, много яко блузе, а пък аватарът ти е направо страхотен:)

Mersi Petinka  Embarassed аз пък си харесах Пумичката, полата и най-вече на морето Heart Eyes

Извинявам се за Офф-а, ама малкия ти бръмбъзък никак не прилича на теб  Wink цял бащичко си е Joy

# 649
  • Мнения: 3 153
Дидка, много яко блузе, а пък аватарът ти е направо страхотен:)

Mersi Petinka  Embarassed аз пък си харесах Пумичката, полата и най-вече на морето Heart Eyes

Извинявам се за Офф-а, ама малкия ти бръмбъзък никак не прилича на теб  Wink цял бащичко си е Joy

Joy вярно е, всички го казват и няма как да си изкривя душата и да го отрека Sunglasses Но пък има моите гримаси и прави физиономии като мен, което пак е нещо:) Но виж твоя бонбон няма как да го объркаш, че си е твой Wink Ще видим сега с втория (леко и успешно ти желая скоро  bouquet )

# 650
  • София
  • Мнения: 6 798
Дидка, страхотна блузка  Party
Аз имам нови неща, последните две нещица - дънки 3/4 и един зелен потник.
 http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=5286&AlbumId=40041

Последна редакция: пт, 09 юни 2006, 12:35 от Klemy

# 651
  • Мнения: 324
Скарлет, чантата ти е страшна, искам и ааааааз Praynig

# 652
  • Мнения: 4 202
ДидКа, блузката ти е суперска  Heart Eyes


Моите нови придобивки са едни дънки с дължина малко под колянотопак те, но снимани отзад , спортен панталон и потниче от Теранова, и гердан и гердан и гривна от един индийски магазин.

# 653
  • София
  • Мнения: 4 966
Klemy ,искамммм такъв потник-зеления.Мн ме кефИ...Откъде? Laughing

# 654
  • София
  • Мнения: 6 798
 Laughing
В търговски център "Глобус", на бул.Сливница,ама е много пара...3 дни го мислих и не издържах....38лв. Обаче пък понеже е широк ще си го ползвам цяло лято  Whistling.

# 655
  • Мнения: 4 473
Laughing
В търговски център "Глобус", на бул.Сливница,ама е много пара...3 дни го мислих и не издържах....38лв. Обаче пък понеже е широк ще си го ползвам цяло лято  Whistling.

И да си вземеш като моите дънки ли не издържа Mr. Green?!

# 656
  • София
  • Мнения: 4 966
ВЕрно е много.Но е страхотен.
Аз си търся нещо по широко,за да не ми подчертава останалото коремче...
Исках и да се набутам в тези потници на Тера нова като на liu ,обаче прелестите ми  Mr. Green не се побират...
Този е идеален,но паричките му не са.... Rolling Eyes

# 657
  • София
  • Мнения: 6 798
Laughing
В търговски център "Глобус", на бул.Сливница,ама е много пара...3 дни го мислих и не издържах....38лв. Обаче пък понеже е широк ще си го ползвам цяло лято  Whistling.

И да си вземеш като моите дънки ли не издържа Mr. Green?!
Е ти що не свиркаш какви дънки си копуваш? Laughing

# 658
  • Мнения: 4 473
Laughing
В търговски център "Глобус", на бул.Сливница,ама е много пара...3 дни го мислих и не издържах....38лв. Обаче пък понеже е широк ще си го ползвам цяло лято  Whistling.

И да си вземеш като моите дънки ли не издържа Mr. Green?!
Е ти що не свиркаш какви дънки си копуваш? Laughing

Защото аз едва се побрах в тях, а ти си и бременна бе моме Laughing - от къде да знам, че точно този модел ще забършеш и ти Crazy

# 659
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Дидка, страхотна блузка  Party
Аз имам нови неща, последните две нещица - дънки 3/4 и един зелен потник.
 http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=5286&AlbumId=40041


И потника и дънките са точно моя тип. Дънките колко пари са? Паднаха ли им малко цените, че то под 50 лв. за къси дънки нямаше...

Общи условия

Активация на акаунт