Нови придобивки и тенденции пролет-лято 2006 II

  • 46 389
  • 821
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Киселина, дънките са супер!

# 721
  • Мнения: 1 063
Още нещо за лятото,което се върза и с обувките(остава и да дойде пустото му лято).
Тук!

# 722
  • Мнения: 4 371
Аз имам рокля на цветя, риза на цветя и бял ленен панталон. Снимки утре след форумската среща, няма да си издавам тоалета, я Crazy

# 723
  • Мнения: 4 422
Тая тема съвсем замря..Я да покажа нещо. Grinning
БЛУЗА

ЧАНТА

ЧАНТАТА И БЛУЗАТА

# 724
  • Мнения: 5 622

 Лелееее.. скоро не бях влизала в темата  Embarassed Много нещо сте изкупили бре  Crazy

И аз имам придобивки, повечето от Викториассикрет, но сега чакам още някои неща, та тогава ще покажа всичко накуп, ако нямате нищо против  Hug

# 725
  • Мнения: 4 422

И аз имам придобивки, повечето от Викториассикрет, но сега чакам още някои неща, та тогава ще покажа всичко накуп, ако нямате нищо против  Hug


Давай,давай...Не ми се чака на мене CrazyМного искам да ти ги видя..И как ги купи?Някой ти ги донесе ли?

# 726
  • Мнения: 4 629
Много хубави неща разгледах  Peace

Ето и от мен малко:

http://pg.photos.yahoo.com/ph/svobodaburns/album?.dir=2bb8re2&am … com/ph//my_photos

Бубе, чакам да пуснеш придобивките от Виктория  Сикрет

# 727
  • Мнения: 2 258
milf,страхотни покупки newsm10

# 728
  • Мнения: 2 922
milf,страхотни покупки newsm10
Наистина страхотни  Peace

# 729
  • Мнения: 2 386
Здравейте:) Аз съм нова тук,но форума много ми харесва..
Моля ви помагайте за следните неща:
1.Виждали ли сте къде в София /или Стара Загора,евентуално/ има ортопедичните обувки на POLAROID?Аз само за Сити Центъра се сещам,ама нямаха никакви свястни модели..
2.Търся си дънкииии,ама готини Simple Smile И понеже съм едричка/не дебела/,все ми предлагат 'изчистени' грозни модели. Споделете къде има номерация,примерно 34-35...Китайците са чували за 33 максимум..
3.Като се науча да качвам снимки ще има много и от мен Wink
4.Искам индийска пола,дълга и качествена..И шаренка..но в индийските магазини са всичко друго,но не и качествени..а в Манго и т.н. са позабравили за джипси стила,който ми е любим...
Помагайте,плийз:)

# 730
  • София
  • Мнения: 6 803
Ето малко нови нещица от мене:
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=5286&AlbumId=40041

# 731
  • Мнения: 4 422
Клеми много хубави неща особено бялата туника .. Simple Smile

# 732
Момичета, във Варна отваря врати нов магазин за дрехи за бременни!!! Ново на варненския пазар!!! Дрехите са български, но не са на "Рени" - Варна. По-свежи и готини са! Магазинът се намира до Кафе- сладкарница Сандор!!! Ще намерите и бельо за бременни на ниски цени!

# 733
  • Мнения: 5 622

И аз имам придобивки, повечето от Викториассикрет, но сега чакам още някои неща, та тогава ще покажа всичко накуп, ако нямате нищо против  Hug


Давай,давай...Не ми се чака на мене CrazyМного искам да ти ги видя..И как ги купи?Някой ти ги донесе ли?

Ужасни сте. Никакво търпение нямате значи  Crossing Arms Края на месеца ще имам новите неща, сега ще ви пусна каквото имам, тогава. КАто дойдат другите, ще пусна и тях  Wink

Майка ми е там и ми пазарува и изпраща  Hug

След малко ще пусна снимките....

# 734
  • Мнения: 424
Момичета, във Варна отваря врати нов магазин за дрехи за бременни!!! Ново на варненския пазар!!! Дрехите са български, но не са на "Рени" - Варна. По-свежи и готини са! Магазинът се намира до Кафе- сладкарница Сандор!!! Ще намерите и бельо за бременни на ниски цени!

това реклама ли е  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт