Посещениетона коя църква в Асеновград.......

  • 2 748
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
Интересуваме посещението на коя църква в Асеновград вие помогнала т. Е молитвите там при здравословен проблем. Моля акоимате нагледни  примери споделете, ще очаквам повече да се включат с примери какво знаят чули или видели са.   baby_neutral

# 1
  • Мнения: 642
Която и да посетиш, стига да имаш вяра, ще ти е полезна. Асеновград се нарича още малкият Ерусалим, точно заради църквите, параклисите и манастирите около него. Вероятно ще те насочат към Рибната Света Богородица, тъй като това е може би най-известната църква в града. Намира се в Жорж махала в близост до местното ВиК. Ако имаш време може да да отскочиш и до Бачковския манастир.

# 2
  • Мнения: 681
Зависи за какво точно ти трябва църква?
В църквата се.Троица се ходи за магии, урочасване, стрес, болести...

# 3
  • Мнения: 50
А къде точно се намира

# 4
  • Мнения: 681
Св.Троица се намира точно зад пощата в Асеновград

# 5
  • Мнения: 29
Всяка църква има своята атмосфера. Рибната също действа много отпускащо. А помоща мисля че не идва от църквата а от Бог.

# 6
  • Мнения: 508
Чувала съм, че Кукленският манастир помага при душевни терзания. Виждала съм хора да посещават старата църква и да докосват веригите от предверието.
Но и само да се посети манастира е достатъчно отпускащо, местноста е красива, а монахините- отзивчиви. Ако имаш въпроси ще ти отговорят, ще те насочат какво да четеш, за да се почувстваш добре ти, или твой близък.

Общи условия

Активация на акаунт