Енгин Акюрек в нови и стари проекти – Тема 335

  • 63 493
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143




Да обичаш някого означава да видиш чудо, което другите не виждат. -  Франсоа Мориак
Скрит текст:

# 31
  • Мнения: 23 287


Комисарят решен да каже истината  за Яъз и да се бори за любовта си.



Всъщност Елиф се отнесе много благородно към детето - дали е или не е син на Йомер, тя сама даде инициативата да го вземат у тях и да се грижат за него.  Дори впоследствие каза на Аслъ, че те двамата с радост биха го и отгледали /ако не го бяха осиновили Пелин и Арда/.





Само да вметна нещо за тази сцена - личи как си партнира Енгин с малкия актьор и как се разбират. Казвам го по повод на снимки които ви бях сложила /на детенцето-актьор/.  Тук то просто сияе, там  стои и си казва репликите.



Елиф можеше да бъде съвсем безкористно добра майка на Яъз... след като въобще не осъди предателството на Ипек спрямо нея.


..............................................................................
Аз пък се чудя друго - не, че е много важно. Обаче обичам да имам отговори на всички мои чуденки...

Скрит текст:
Та ... Елиф беше ли бременна на сватбата /уточнявам несъстоялата се /.
Защото тя влезе в затвора на другия ден след сдобряването им и не може да е стояла 2 месеца в затвора. Най-много месец - а най-вероятно две -три седмици. Беше изпила само 8 хапчета от онези подменените и около тях прибавени  по някой и друг ден...

И защо точно нея СЦ лишиха от детето? Тя щеше да се грижи за Нилюфер и детето и от Метин, обичаше детето на Аслъ, подкрепяше и даде самостоятелност и стабилност на Демет, харесваше Хасан, разбираше се прекрасно с Яъз... Защо точно тя трябваше да загуби най-ценния си дар от живота...  Върти ми се нещо в ума, но чак не смея да го напиша защото ще ме  bash

# 32
  • Мнения: 9 327
   Тази вечер май ще е церемонията за тези награди  newsm78, ама съобразно последните събития дали въобще ще се проведе и дали наградените ще присъстват ,много се съмнявам  Sad

# 33
  • Мнения: 20 905




Керим ви кани да танцувате.



А Йомер се гласи за среща.

Но Енгин сигурно няма да ходи на награждаване.

# 34
  • Мнения: 23 287


Точно това целят при атентатите - да накарат хората да се страхуват, да  променят начина си на живот, да не излизат, да не се провеждат мероприятия...
Затова трябва да се състоят тези награди. Ще видим - все ще излезе някаква информация.

# 35
  • Мнения: 9 327
Марта Hugсподели си чуденката да ти олекне  Simple Smile, как можа да си помислиш че можем да те  bash,абсурд  Naughty

 

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143






Колко снимки ни подариха...







http://www.besiktas.bel.tr/sayfa/1069/akatlar-kultur-merkezi

Допълвам се: Тук в Akatlar Kültür Merkezi, ще се раздават наградите на Dijital Dünyanın En’leri 2016 Ödülleri - Енгин участва в категория "Най-добър актьор". Информацията е оскъдна: http://dijitaldunyaninenleri.com/

Последна редакция: ср, 08 юни 2016, 21:27 от mariana51

# 37
  • Мнения: 20 905


Хади на годеж.Нали е сряда.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143


https://twitter.com/kpaengin/status/740627515870478336

В Колумбия днес започва излъчването на КПА - може да видим промото и да чуем малко от дублажа. Успех на КРА.

# 39
  • Мнения: 23 287



Момичета  Two Hearts лека и спокойна нощ !

Йомер и Елиф заспаха вече и сигурно сънуват своята Масал...

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143


Спокойна вечер на всички.

# 41
  • Мнения: 9 327
    Добро утро,Енгинки! Успешен ден!

    В очакване съм на някоя морска снимка  Simple Smile

   

   
Скрит текст:

# 42
  • Мнения: 20 905
Добро утро,


Цитат
  В очакване съм на някоя морска снимка
newsm10 Добре би било.

Момичета,  bouquet

Лек и приятен ден.

# 43
  • Мнения: 23 287


Добро утро момичета  Two Hearts  Араселия   Two Hearts Хармония   Two Hearts

Искате нещо морско - предлагам ви Тек.

Хубав и успешен ден и от мен !

Взимам си от предложеното кафенци и изчезвам и аз по задачи.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143


Здравейте Енгинки. Нов ден - нов късмет, нови надежди. Да е спокоен и успешен за всички.

Общи условия

Активация на акаунт