Препоръчайте ми хубав спа хотел в Банско или Разлог

  • 2 255
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
Здравейте искам да отида за 1 ден в някой спа хотел. Препоръчайте ми някой хубав хотел, ходила съм в гранд хотел банско и ми хареса, но сега чета доста негативни коментари за този хотел. Ще се радвам да ми помогнете ☺

# 1
  • Мнения: 9 656
Apart hotel Lucky Bansko или Terra Complex край Разлог, като моите предпочитания са за втория. Извън сезона пускат и доста добри промоции.

# 2
# 3
  • Мнения: 52
Apart hotel Lucky Bansko или Terra Complex край Разлог, като моите предпочитания са за втория. Извън сезона пускат и доста добри промоции.
какви са гд цените за 1 нощувка ?

# 4
# 5
  • Мнения: 9 656
Apart hotel Lucky Bansko или Terra Complex край Разлог, като моите предпочитания са за втория. Извън сезона пускат и доста добри промоции.
какви са гд цените за 1 нощувка ?

Най-добре се разрови в сайтовете за актуалните цени и промоции. За Терра погледнах цена от 46лв., а има и някакъв спа пакет за 102. Харесва ми там, защото е извън града и е много спокойно, близо до гора. Ако си с кола да Банско и Разлог се стига страшно бързо. Разлог е приятно градче с хубав парк, а Банско - ако не караш ски не знам какво би правила в самия град, според мен никак не е подходящ за разходки.

# 6
  • Мнения: 52
Apart hotel Lucky Bansko или Terra Complex край Разлог, като моите предпочитания са за втория. Извън сезона пускат и доста добри промоции.
какви са гд цените за 1 нощувка ?

Най-добре се разрови в сайтовете за актуалните цени и промоции. За Терра погледнах цена от 46лв., а има и някакъв спа пакет за 102. Харесва ми там, защото е извън града и е много спокойно, близо до гора. Ако си с кола да Банско и Разлог се стига страшно бързо. Разлог е приятно градче с хубав парк, а Банско - ако не караш ски не знам какво би правила в самия град, според мен никак не е подходящ за разходки.
да и аз гледах но не разбрах 102 за 2ма ли или за един. А и да питам храната как е

# 7
  • Мнения: 9 656
На мен храната ми хареса. Бяхме там през лятото и пак имаше разнообразие, доста по-голямо от   други хотели, в които сме били, и то в сезона.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 676
Хотел Глазне. Може да разгледаш сайта. Доста е приятно. Ходили сме 2 пъти. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт