На пазар във Варна - 43

  • 75 994
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Привет момичета,

Някой да е виждал спортно-елегантен черен или тъмно син панталон за момче 134см-140см? Трябва ми за първи учебен ден, но ми се искаше и после да го носи.....и разбира се да не е онази соц. визия, от която още потръпвам:)
Аз поръчах от Манго такъв панталон. Във Fashion days също имаха кампания от текущата им колекция.

# 736
  • Варна
  • Мнения: 123
Здравейте, моля ако някой скоро е купувал улуци и прилежащите крепежни елементи, да сподели къде е най-изгодно. В различните хипермаркети, различни цени. Ремонтирахме покрива и сме на финалната права. Благодаря предварително и успешна седмица!

# 737
  • Варна
  • Мнения: 903
Моля за препоръки за детски дъждобран, под който може да се носи раница ( т.е. по-широк).

# 738
  • Мнения: 10
Къде във Варна има качествено българско бельо за момчета и момичета на 6 и 10 години, без Мадара.

# 739
  • Варна
  • Мнения: 633
Къде във Варна има качествено българско бельо за момчета и момичета на 6 и 10 години, без Мадара.
за българско не знам, но аз съм много доволна от бельото в лидл, много е качествено

# 740
  • Мнения: 1 043
Здравейте, търся определен модел на ученическа раница на Херлитц? Някой да е виждал по-голямо разнообразие? Минали години имаха в Метро, но сега са останали малко.

# 741
  • Мнения: 127
Здравейте, може ли да ми препоръчате козм. студио за кола маска (ръце) в района на Цветен, Чаталджа? Simple Smile

# 742
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Къде във Варна има качествено българско бельо за момчета и момичета на 6 и 10 години, без Мадара.
за българско не знам, но аз съм много доволна от бельото в лидл, много е качествено
Определено Лидл имат много качествени дрехи вкл. И бельо няма мърдане от пране гладене и пр.   Party

# 743
  • Варна
  • Мнения: 58
Привет,

Търся керамични саксии за цветя, нещо изчистено.
Ходих по големите магазини като Бриколаж и Практикер, но не ми харесват нито по форма нито по цвят.
Вече съм си купила няколко от магазина на Елеганц до затвора, но имам нужда от още.

Някакви идеи къде мога да намеря керамични саксии, които да не са много шарени ?

# 744
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 439
Привет,

Търся керамични саксии за цветя, нещо изчистено.
Ходих по големите магазини като Бриколаж и Практикер, но не ми харесват нито по форма нито по цвят.
Вече съм си купила няколко от магазина на Елеганц до затвора, но имам нужда от още.

Някакви идеи къде мога да намеря керамични саксии, които да не са много шарени ?

провери и в Мимоза в Морската градина.

# 745
  • Варна
  • Мнения: 10 583
В кой мол беше магазин Tempo?

# 746
# 747
  • Мнения: 510
Привет,

Търся керамични саксии за цветя, нещо изчистено.
Ходих по големите магазини като Бриколаж и Практикер, но не ми харесват нито по форма нито по цвят.
Вече съм си купила няколко от магазина на Елеганц до затвора, но имам нужда от още.

Някакви идеи къде мога да намеря керамични саксии, които да не са много шарени ?

провери и в Мимоза в Морската градина.
В Нолина, борсата За Цветя до колхозния паЗар

# 748
  • Мнения: 510
Здравейте, може ли да ми препоръчате козм. студио за кола маска (ръце) в района на Цветен, Чаталджа? Simple Smile
Салон Баронеса и козметичката Невена - имат страничка във фейсбук, намира се до Парми зад Винс а

# 749

Общи условия

Активация на акаунт