KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛА И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 78

  • 75 641
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 15 391
Привет, девойкиии!   Heart Eyes

Хубав ден и седмица ви пожелавам!  Hug Hug Hug

Изпълнена с много усмивки и положителни събития.  Praynig




Синем Кобал в Етилер предизвикала голям интерес сред преминаващи деца в училищен автобус. Момичетата виснали на прозорците :"Синем, ние те обичаме толкова много” ...

Де да беше мъжО й с нея... висналите тогава нямаше да са само на прозорците   

# 691
  • Варна
  • Мнения: 1 234
Значи и те карат по нашия списък с отметките.
Simple Smile
Сега имат нова тема да ги тормозят.

# 692
  • Мнения: 7 079
Здравейте! Hug

Усмихнат понеделник и късметлийска нова седмица! Hug Flowers Four Leaf Clover



Скрит текст:

# 693
  • Мнения: 12 152
Привет и хубава седмица с добри новини! Hug Heart Eyes Praynig



.....................
Видях че Берг и Халит са взели малко свободен въздух и са се прибрали.Явно така се е налагало... Sad


Днес е понеделник  Heart Eyes sohappy
#Karadayi
Mahir Kara benim 💫
https://twitter.com/i_Hneef/status/752576933980958725



Арабските фенове искат да видят Берен и Кенан в дизи или филм. Снощи туитваха и ретуитваха клипчета и колажи и не мирясаха, докато не ги вкараха в десетката на турския ТТ.






Значи и те карат по нашия списък с отметките.
Simple Smile
Сега имат нова тема да ги тормозят.

Мда...началото е дадено.Най-вероятно ще тормозят нея с тези въпроси...Него не вярвам, представям си как ще ги изгледа  Angry  Laughing Laughing

# 694
  • Мнения: 2 607
Добро утро рано рано! HugЕто гоооо! love001 Ама какво е това, митинг ли? Какво казва? newsm78 Пише пред президентската резиденция?https://www.facebook.com/603785079644885/photos/ms.c.eJxNjtkVxDAIAzvaZy4B~;Te22A4kv4M0iEgQupQhkqL2owayFhbxCxLO8BjgF8iAuOCtxJFKNjA6CbxAL8CAK0VLiU~;Fsit8d~_jsKEUtNVs93YzqbYQ8UteTYHRig0pYSgyo6Uju6V6SXZm3G9zKJ3EqGCn0JPiZ7r6wHaL9JVWqUgf~;A0sNS~_E~-.bps.a.1136840063006048.1073741986.603785079644885/1136840426339345/?type=3абе защо не се вижда, трият ли го?
https://www.facebook.com/603785079644885/videos/1136874913002563/

Последна редакция: вт, 26 юли 2016, 04:14 от pipilota65

# 695
  • Мнения: 15 391
Добро да е!  Hug Hug Hug Hug

Пипи,  Hug Heart Eyes видох го, сестро  Crazy

Предполагам, че е взел участие в някой от "демократичните" митинги напоследък



След, което е ощастливил доста фенове  Grinning Heart Eyes Heart Eyes













# 696
  • Мнения: 12 152
Гюнайдън!  Hug Grinning Heart Eyes

Из фейса има инфо, че са от митинг в дните след преврата.Забраната за споделяне в социалните мрежи е паднала и затова излизат сега. Тогава е заснето и видео обръщението му. Думите пред множеството са същите   Peace ( и ризата  Wink)
https://twitter.com/kenanimirzalog/status/757793843353825281







# 697
  • Мнения: 7 079
Здравейте! Hug
Усмихнат летен ден! Grinning





Скрит текст:
Perihan Unlucan (Zehra - Nilay): I do not want to change anything in my life.
Does this mean that I'm happy?

# 698
  • Мнения: 12 152




Лени  Hug Ръза с много красиво и стройно гадже  Peace




Да сложа още малко червени знамена и Кени  Grinning

...момчетата сигурно са в инвалидни колички  Thinking



Значи събитието наистина е било снощи, просто батю си е харесал бялата риза напоследък  Wink Heart Eyes
http://www.sabah.com.tr/webtv/yasam/kenan-imirzalioglu-kisiklida-konustu
http://www.ucankus.com/detay/246277/unlu-oyuncu-halka-seslendi-k … yle-tesekkur-etti
При рускините видях, че и русия Енгин е присъствал
Скрит текст:



И аз като подругите, не мога да не отбележа, че панталона му стои много хубаво  Crazy  Crazy Crazy...може и от светлината на прожекторите да е  Embarassed ама няма да се заглеждаме сега, защото положението е извънредно и много напрегнато  Laughing Laughing Laughing


# 699
  • Мнения: 2 607



И аз като подругите, не мога да не отбележа, че панталона му стои много хубаво  Crazy  Crazy Crazy...може и от светлината на прожекторите да е  Embarassed ама няма да се заглеждаме сега, защото положението е извънредно и много напрегнато  Laughing Laughing Laughing



HugКоето си е истина, истина е. EmbarassedАма и както казват, всичко си му е наред и на място Joy, пък и какво да гледаме, от политика не разбирам, а и колкото да се опитвам да ги разбера, по объркано става. Явно е,че когато има два кофти варианта, човек винаги избира по малкото зло.

# 700
  • Мнения: 12 152
а и колкото да се опитвам да ги разбера, по объркано става.

Така е Пипи  Hug игра на тронове  Crossing Arms




Думите на Кенан на руски.
Скрит текст:
Кенан Имирзалыоглу: ‘Добрый вечер! Я с любовью и уважением приветствую Вас, многострадальных и верных солдат - стражей демократии. Ночью 15 июля был подготовлен вероломный план, в результате террористической атаки хотели ввергнуть наше будущее в темноту, они хотели похоронить наши достижения на этом пути. Но вы, цвет турецкой нации, государства, оказали славное сопротивление теракту, целью которого было разрушение государства... Пусть мученники, погибшие за родину, за демократию покояться с миром...Сегодня День единения для всех нас.. Да здраствует Демократия! Да здравствует Турция!"
И по atv https://twitter.com/atvcomtr/status/757993887382183936




Сетих се за един урок по демокрация "ала Махир Кара"  Laughing Laughing  Laughing Не открих откъс с бг субки, и ги преписах  Heart Eyes



   -Аз бях в 11 клас, а Илкнур в 9-ти. Учихме в едно училище.
Учителят удари шамар на Илкнур, толкова силен, че тя две години не чуваше добре.
   -Защо го е направил?!
   -Чичо Костас при когото работеше баща ми ни помагаше за всичко.В онези времена арменци,турци,кюрди,лази живееха като братя на една улица.Но това на някои не им харесваше.За съжаление учителят на Илкнур беше от тези хора.Той обидил Илкнур, нарекъл ги паразити.А Илкнур е смело момиче, отговорила му както се полага.Тогава той се разгневил още повече и я ударил. Като разбрах не се сдържах, и поговорих с него както аз си знам, а той направи така, че да ме изгонят от училище.
   -Учителят е постъпил ужасно, но и ти също.Знаеш това нали?
   -Знам, знам. Ако и тогава бях на сегашният акъл, щях първо да си взема дипломата, а после да го пребия.
   -Махиир!
 

# 701
  • Мнения: 15 391
Добро утро, девойки!  Hug Hug Hug





Сетих се за един урок по демокрация "ала Махир Кара"  Laughing Laughing  Laughing Не открих откъс с бг субки, и ги преписах  Heart Eyes

Скрит текст:



   -Аз бях в 11 клас, а Илкнур в 9-ти. Учихме в едно училище.
Учителят удари шамар на Илкнур, толкова силен, че тя две години не чуваше добре.
   -Защо го е направил?!
   -Чичо Костас при когото работеше баща ми ни помагаше за всичко.В онези времена арменци,турци,кюрди,лази живееха като братя на една улица.Но това на някои не им харесваше.За съжаление учителят на Илкнур беше от тези хора.Той обидил Илкнур, нарекъл ги паразити.А Илкнур е смело момиче, отговорила му както се полага.Тогава той се разгневил още повече и я ударил. Като разбрах не се сдържах, и поговорих с него както аз си знам, а той направи така, че да ме изгонят от училище.
   -Учителят е постъпил ужасно, но и ти също.Знаеш това нали?
   -Знам, знам. Ако и тогава бях на сегашният акъл, щях първо да си взема дипломата, а после да го пребия.
   -Махиир!
 

Хи-хи. Ах, тоя Махир  Laughing Laughing Laughing

Благодаря ти, косенце,  за спомена Hug  Heart Eyes
Не съм гледала след финала отново КД така по цели епизоди, нямам такова време, но от тук, оттам клипчета, припомки.... ейй, много ми е готино да гледам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 702
  • Мнения: 7 079
Привет, хулиганки! Hug
Прекрасни мисли, ведро настроение и много усмивки! Grinning Hug
Имайте една чудесна сряда ! Heart Eyes



Скрит текст:

# 703
  • Мнения: 12 152
Привет и хубава сряда!  Hug Hug Hug

Пипи не иска да порасне, но днес си имаме рожденичка!  Laughing Heart Eyes Heart Eyes

 

Честит Рожден Ден , мила Пипи! Бъди жива и здрава!Успех във всичко, с което се захванеш!
Късмет във всичко, което не зависи от теб!
И сбъдване на всичко, за което мечтаеш!


Цветята са от Кени! Маргаритки!  bouquet



А Махир Кара ще попее в твоя чест Heart Eyes



# 704
  • Мнения: 15 391
Привет и хубава сряда!  Hug Hug Hug

Пипи не иска да порасне, но днес си имаме рожденичка!  Laughing Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:


Честит Рожден Ден , мила Пипи! Бъди жива и здрава!Успех във всичко, с което се захванеш!
Късмет във всичко, което не зависи от теб!
И сбъдване на всичко, за което мечтаеш!


Цветята са от Кени! Маргаритки!  bouquet



А Махир Кара ще попее в твоя чест Heart Eyes




Ухаааа, имаме си рожденичка!  Hug Hug Hug Ма така е, косенце, ние хулиганите психически не сме готови да остаряваме  Laughing Laughing Laughing

Пипи, преди всичко жива и здрава, сестро,  Hug Heart Eyes Весел празник!  bouquet bouquet

Общи условия

Активация на акаунт