Сполучливи имитации на маркови парфюми - 15

  • 118 933
  • 731
  •   1
Отговори
# 495
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 327
Здравейте, аз след много четене при вас си взех 136 на Рефан и да споделя, че много съм доволна.

# 496
  • Karlovo
  • Мнения: 533
И аз много харесвам BRIGHT CRYSTAL ,но бързо изчезва при мен .

# 497
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Брайт Кристал при мен беше адски траен,вече отдавна го нямам.Ботегата на Заг не е добра никак,на Парфен по-става,но има още какво да се желае.Пръскай по-малко защото този парфюм е "обсебващ".

# 498
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Поръчах си тестер на Парфен да видя дали ще ми хареса и тогава да дам 32 лв.

# 499
  • Мнения: 813
30 мл Парфен е 15 лв в реален магазин. Канех се да питам по-ниска цена някъде има ли не държа на големи количества. Или само по промоции са по-ниски?

# 500
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Няма как да стигна до реален магазин, мога само онлайн да поръчам или да помоля някоя съфорумка ,която евентуално ще ходи до магазин на Парфен . Потърсих в ОЛХ и Базар,но и там няма .

# 501
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
30-ка Парфен в Бургас е 10лв,без да е в промоция.

# 502
  • Варна
  • Мнения: 44
30 мл Парфен е 15 лв в реален магазин. Канех се да питам по-ниска цена някъде има ли не държа на големи количества. Или само по промоции са по-ниски?
Скоро пазарувах в Парфен в Ямбол. 30 мл без бутилка-8 лв , с бутилка/ стъкло или пластмаса/ 9 лв
50 мл без  бутилка 11 лв, с бутилка 12,5 лв

# 503
  • Мнения: 813
30-ка Парфен в Бургас е 10лв,без да е в промоция.
Супер bouquet

136 на Рефан трябва да мина да го пробвам, не се сещам на какво миришеше  Simple Smile




# 504
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Мнения за Парфен 807 - Tom Ford Neroli Portofino?
Много харесах оригинала  Heart Eyes ама не ми се дават толкова пари  Embarassed

# 505
  • София
  • Мнения: 38 595
Казват, че новият на Ив Роше с портокалов цвят прилича на Портофино. Ей-сега ще ти го покажа. 15 лв е 100 мл. http://www.fragrantica.com/perfume/Yves-Rocher/Fleur-d-Oranger-L … -Grain-37854.html

# 506
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
мерси ще го тествам  Hug
а някой ще сподели ли къде в Бургас има Ив Роше? Bright Crystal?

# 507
  • София
  • Мнения: 4 455
Имам имитацията на Neroli Portofino на Парфен. Не мога да кажа колко е близък до оригинала, но ароматът на имитацията много ми харесва.  Heart Eyes За съжаление при мен не е много траен и задължително си трябва подновяване през деня. Последният път, когато го носих беше в много горещ ден и се появи сапунена нотка, която при по-нормални температури до към 25 градуса я няма.

# 508
  • Мнения: 8 464
За любителите на Daisy Marc Jacobs. Днес в една аптека тествах Daisy Yardley.
http://www.fragrantica.com/perfume/Yardley/Daisy-23894.html

Много е близък до Марк Джейкъбс, особено във връхните нотки. Свеж, зелен, точно за това време. Няма особено развитие и зеленината на моята кожа не се запазва дълго, но си остава свеж и приятен до края. А и цената му е супер за това качество - 26.90 за 50 мл.

# 509
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
ходих до Парфен в Бургас, ама точно Нероли-то го нямаха, много ме хвана яд ...
в софия ще го тествам

Общи условия

Активация на акаунт