Сполучливи имитации на маркови парфюми - 15

  • 118 932
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 339
Момичета, да Ви споделя вчера какво ми направи странно впечатление на щанда на Родригез в МОЛ София. Знам, че са им ужасно високи цените, но не помня колко са били преди...Вчера се загледах, е са различни и имаше три табели...Попитах момичето и ми каза, че цените се определяли вече според класа на парфюма....

Например Версаче, Кавали 100мл- 39лв.

Шанел, Мюглер- 100мл- 49лв.

Том Форд, Монтал- 100мл 69лв.

Подчерта, че най- скъпите им парфюми и в оригинал били страшно скъпи и за това така и при тях.

От известно време вече не показват списък, трябва да знаеш точно какво търсиш и ти го дават, но сами не казват какво има.

Питах момчето срещу тях, в магазина за гифт карти на Мола и той ми каза, че отзивите за парфюмите от това, което е чул били много добри, но според него имали нещо турско...Виждал турски надписи по кашоните, от които зареждали стоката в извън работно време...

# 721
  • в къщи
  • Мнения: 90
момичета ,Олимпеата на Пако Рабан,на кои е най сполучлива?

# 722
  • Мнения: 60
Аз хяресвам на Баргело и Рефан.

# 723
  • София
  • Мнения: 4 455
eliza1972, избери между имитациите на Баргело, Рефан или Парфен.

# 724
  • Мнения: 1 315
Коко Мадмоазел на Рефан има ли нещо общо с оригинала или е далечна имитация?

# 725
  • Мнения: 8 464
Коко Мадмоазел на Рефан има ли нещо общо с оригинала или е далечна имитация?
Зле е. Ако ще вземаш имитация, вземи си от Лидъл, поне  е по-евтина и донякъде се доближава.

# 726
  • Мнения: 77
Чудя се ,на Blue de Chanel, дали се доближават версиите на Рефан и Парфен newsm78
Назад някой пишеше за прилика на Rihanna Rogue с Ботегата.Не познавам втория,но първия го имам и потвърждавам,че има "мека кожена подложка",усеща се в драйдауна ненатрапчиво,по-скоро като кадифе Whistling

Последна редакция: сб, 13 авг 2016, 13:53 от *Pippi*

# 727
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Мадмоазелата на Рефан е многооо далечна,иначе е трайна.Олимпеята е добра във версията на Баргело.Тези Родригез верно се оляха. ooooh!

# 728
  • Мнения: 1 315
 Благодаря за мненията за Мадмоазелата на Рефан,а само аз ли намирам прилика в аромата между Мадмоазел и малката черна рокля пак в имитация на Рефан?

# 729
  • София
  • Мнения: 4 455
За мен са съвсем различни и не намирам прилика.  Peace

# 730
  • Мнения: 1 315
 Значи грешката е в моя нос Peace

# 731
  • София
  • Мнения: 4 455
Заповядайте в новата тема!
  Wink

Общи условия

Активация на акаунт