Сполучливи имитации на маркови парфюми - 15

  • 118 978
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 4 483
BilyanaMoon, можеш да прочетеш тук - https://www.google.bg/?gws_rd=ssl#q=%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0% … :www.bg-mamma.com
Free Agent, няма имитация Суфлето.

# 691
  • Варна
  • Мнения: 124
Здравейте,можете ли да ми препоръчате нещо близко до Rarе pearls na Avon,парфюма си е достъпен и го ползвам от много време ,но някак си започна да ми омръзва,и все пак имам любими нотки в него мед,магнолия,сандалово дърво - и като цяло съм по дървестните аромати.Ще съм благодарна да препоръчате някой.

# 692
  • Мнения: 3 020
Следя ви и набелязвам вече есенни аромати. Засега все още съм с Джъст Кавали. Преди това бях на Уоманити.  Peace

Харесах Бамбу-то. Но в началото ми се стори доста лекичък, но пък доста време го усещах...

# 693
  • Мнения: 1 745
ММ сега ме зарадва,че точно до работното му място са отворили специализиран магазин на Рефан.  Party Пита ме искам ли нещо,ама как да му изредя всичките 20-30 ,които искам.  Blush Mr. Green
Чудя се с кой да започна,защото наистина искам да пробвам доста. Онзи ден в Баргело душих няколко аромата и не можах  да избера.  ooooh! Нещо покрай бременността не знам и аз какво ми се носи и какво ми допада за жегите.  Rolling Eyes Та все пак последните страници чета за Императрицата,Неролито и Валентина... А си обичам и Магнетизъма,който имах на ЗЗ и ми свърши... Crazy Не мога да избера какво да си поръчам.  Tired

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Free Agent,Шалимарското Суфле няма имитация,според мен си заслужава да го имаш,парфюма е много добър и лично мен много ме радва!Toxic,първо лека бременност от мен,мога много парфюми да ти препоръчам свежи,които няма да те задушават, но нямат имитации за съжаление.От Рефан виж Парадизо на Кавали,Миракъл на Ланком,но не рефанския/на Лорис ми се стори доста свеж и ненатрапчив/ и Нежния Шанс на Парфен.И трите парфюма са прекрасни за моя вкус.

# 695
  • София
  • Мнения: 6 468
А това Суфле прилича ли на класическия Шалимар?
Днес открих магазинчето на Заг Зодиак до техническия, беше доста слабо заредено, но все пак си взех по 30мл от Си на Армани, Шанс на Шанел, Алиен О Екстраординер и трите парфюма само съм тествала в оригинал, така че не смея да казвам колко са близки.
Жената ми даде пълния списък на парфюмите им и телефон, да си ги разгледам на спокойствие и да и звънна утре, ако харесам нещо да го поръча. Много беше мила Wink

А на Родригез как са като цени? Гледам, че имат по-интересни парфюми...

# 696
  • Мнения: 1 745
Bright Crystal ,много ти благодаря!   Hug Тя бременността ми е вече напреднала-26 г.с.,но не съм сложила лентичка. Blush

# 697
  • София
  • Мнения: 4 483
~Étoile~, Родригез са безбожно скъпи. Гледай Парфен. Парфюмите са еднакви. Просто две различни търговски наименования.  Peace

# 698
  • BG-DE
  • Мнения: 5 101
Днес успях да тествам оригиналното Бамбу и действително на блотер между него и версията на Заг на практика разлика няма но върху кожата ми тя беше огромна, след първоначалните нотки изби чист бергамот и така си остана и до момента. Имам чувството, че съм се накиснала в кофа с Earl Grey  Laughing определено версията на Заг ми допада повече  Sunglasses Успях да помириша и Ботегата на Парфен, преди време я бях пробвала и нещо не ми допадна, но сега ми се струва, че май е по-добра от тази на Заг, само като трайност не знам как е.

# 699
  • Deutschland
  • Мнения: 5 503
Венецията я намирам трудно,затова съм в издирване на други ретро аромати, по възможност от Рефан. Моля за предложения и благодаря предварително

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Toxic, Hug ~Étoile~ Суфлето не прилича никак на класическия Шалимар. Peace dpv, виж тези-YSL-Opium,Paloma Pikasso,Magie Noire-Lancome,Climat-Lancome,Eden-Cacharel,Organza-Givenchy,Poeme-Lancome/на мен не ми е ретро,за доста хора обаче е/,Aromatics Elixir-Cliniqie....Яко ретро са,дано можеш да ги понесеш.

# 701
  • Deutschland
  • Мнения: 5 503
Брайт, благодаря. Интересува ме Емпорио Армани и тези на Габриела Сабатини дали са от някогашните. Поем съм го имала, благодаря че ми припомни за него  bouquet

# 702
  • Мнения: 155
dpv , направо ми четеш мислите  Simple Smile
Днес си взех малко количество от "Венеция" На Рефан. Не очаквах, че толкова много ще ми хареса този парфюм! Аз поне не откривам в имитацията нищо ретро. В първия момент ми замириса на нещо вишнево-черешово  Crazy . В последно време не знам защо толкова много взеха да ми харесват тези нотки в ароматите . Сега като погледнах съставките, ами нищо подобно няма в него. Няма значение, просто много ме радва този парфюм  Simple Smile

За Емпорио Армани на Рефан бях писала, че точно този парфюм ме запали по наливната парфюмерия, но все пак да уточня, че не познавам оригиналите  Peace

Днес си взех още и 142. ORGANZA/ GIVENCHY    и 187. J’ADORE/ DIOR    на Рефан. На първо тестване върху хартия - не са моите аромати и май на този етап няма да се разберем  Laughing . Особено J’ADORE ми напомня за един не толкова приятен човек и мисля, че точно тази асоциация ще ми попречи да го нося.

# 703
  • Deutschland
  • Мнения: 5 503
Лина  bouquet
Добавям и Емпорио към списъка

# 704
  • София
  • Мнения: 6 468
~Étoile~ Суфлето не прилича никак на класическия Шалимар. Peace
Ще го пробвам значи, Шалимар е един от малкото парфюми, които ме ужасяват.
А Кели Келеш на Ерме има ли имитация?

~Étoile~, Родригез са безбожно скъпи. Гледай Парфен. Парфюмите са еднакви. Просто две различни търговски наименования.  Peace
Ясно...благодаря...в мол Сердика имаше щанд на Парфен, нали?

Да отбележа, че Шанса на Заг е страхотен, но не мога да направя съпоставка с оригинала.
Си-то има някаква кисела нотка, която ми мирише малко нечистоплътно и ме дразни.

Преди време имах ВЕнеция на Рефан и беше страхотна, сега чакам един оригинал. МНого сладък и плътен аромат, някак си уютен.

Общи условия

Активация на акаунт