"ЮЛЧЕ, време не остана, скоро ще те гушка горда мама

  • 63 104
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 55
Аз пък в АГ ще раждам с лекар.
Ани а знаеш ли как е в МД Варна тука масово тези от високата класа раждат там и в сайта четох четох никъде не видях секцио нормално колко парички е.Ако някоя мама знае да сподели.

# 31
  • Мнения: 212
Здравейте! Ами днес ме приеха в МД за наблюдение заради ГД доктора ми каза,че бебето е малко (премери го 2300),но нещата уж не би ли чак толкова зле. Имам си почти 2см. разкритие и утре да говоря с д-р Дяволов за това как и кога ще раждам.

# 32
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Cherymoya - преди малко писа в ФБ че днес е родила нормално Бебе Делян.

Относно Майчин дом Варна-чак пък хайлайфа само там да ходи.Аз пък не я харесвам тази болница не знам защо?

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Аз пък в АГ ще раждам с лекар.
Ани а знаеш ли как е в МД Варна тука масово тези от високата класа раждат там и в сайта четох четох никъде не видях секцио нормално колко парички е.Ако някоя мама знае да сподели.

 И аз не съм съгласна,че масово ходят там от "високата" класа,ако може да се каже,че има такава във Варна  Joy
 Аз ще раждам в Майчин дом секцио. Цената е около 1200 лв. Включено е всичко в нея,като за бебето ми казаха да нося само дрехи за изписване ,а за мен нощници,чехли и тоалетни принадлежности. Казаха,че дори и нищо да не си нося те ще ми осигурят.

# 34
  • Мнения: 341
Мен ме наплашиха с истории какво става, ако не платиш за екип. Това от устата на акушерка от въпросната болница, която бях избрала. Точно тоя стрес ми липсваше в 9 месец. Сменям болницата и ще плащам явно за лекар. Дано само да устискам, докато се уговоря с него.
Става въпрос за Варна. Друго няма да кажа.
Zombie ако е толкова сериозно кажи моля, че и ние ( другите майки от Варна)  да се ориентираме навреме.
Платете си за лекар, където и да раждате - това е моят съвет. Пък ако някой от Варна реши да не плаща, нека да разкаже как е минало. Не съм убедена, че това което ми казаха е истина, затова не разпространявам. Исках само да споделя как се чувствам. Да идва времето и да приключвам с раждането,че от много мислене и много съвети, вече съвсем не знам какво да правя.

# 35
  • Мнения: 700
Честито на Черимоя и бързо възстановяване! Да е живо и здраво бебчето!

А относно музиката и т. н. аз му пусках рок балади преди /скоро не съм/, но му говоря на глас всеки ден.

# 36
  • Мнения: 615
Честито бебе на Черимоя, да е жив и здрав малкия Делян! Simple Smile

Аз имам лоши впечатления от Майчин дом Варна, излъгаха ме, че имам запушване на тръбите и е нужна цветна снимка, но на мен ми се стори толкова невероятно, че отидох при моя гинеколог, той каза, че няма такова нещо. Защо да не ми вземат едни стотина лева, да не говорим самото изследване колко е неприятно ...

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Е! То ако става въпрос преди години ми направиха лапароскопия в АГ Варна ,взеха ми 800 лв ,а се оказа че само са ме бръкнали и не са ми отстранили проблема,което доведе до дългогодишен стерилитет и 2 неуспешни опита инвитро. Мога и още да кажа,но не е нито времето,нито мястото. Монетата винаги има две страни. Всеки сам си преценява според опита  Peace
 Важното е накрая всичко да приключи успешно и да имаме здрави бебета  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 933
И аз да се запиша в новата тема да не ви изпусна.

# 39
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
И аз да се запиша в новата тема да не ви изпусна.
То по скоро да не те изпусна аз.Че се губиш по тъч линията

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 185
 Честито на Черимоя!!! Да е живо и здраво малкото момче!  bouquet

# 41
  • Мнения: 515
Да се отчета и аз Simple Smile Ще продължавам да следя темата.

Утре съм на преглед , нямам търпение да видя малкото човече колко е пораснало и има ли намерение скоро да  идва на бял свят , хихи... че влизам вече в 38 г.с. Simple Smile  Laughing

Днес свърших чудесна работа, възползвах се поне от жегата и и изпрах и изгладих всичко. Не съм и предполагала, че за бебешките дрешки ще са необходими толкова много щипки за пране   ooooh! ...хаха... ходих да купувам специално още...   

Дори днес реших да си направя нещо като първия плаж на терасата , но само за половин-1 час...че се притесних да не ми изгори корема, нали знаете как най-изпъкналите части изгарят най-бързо...  Joy

Продължавам да пожелавам на всички бъдещи мами най-вече спокойствие! Simple Smile  bouquet Трябва да сме супер положително настроени.

# 42
  • Мнения: 1 787
Честито на мама Черемония! Да й е жив и здрав Делян, и много да радва мама и тати.
А какви мерки има Делянчо?
Пипа, на 7 етаж ли ти правиха лапарото? Само питам  Peace

# 43
  • Мнения: 55
Cherymoya - преди малко писа в ФБ че днес е родила нормално Бебе Делян.

Относно Майчин дом Варна-чак пък хайлайфа само там да ходи.Аз пък не я харесвам тази болница не знам защо?
Така е в малкия град Ани ☺ водят се от хайлайфа и плащат едни луди пари както и други мами потвърдиха и вече сме голяма работа

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Честито на мама Черемония! Да й е жив и здрав Делян, и много да радва мама и тати.
А какви мерки има Делянчо?
Пипа, на 7 етаж ли ти правиха лапарото? Само питам  Peace
Лекар от 7 етаж  Peace

Общи условия

Активация на акаунт