Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Гордиев възел" (Kördüğüm) - Тема 42

  • 74 104
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 234
       Не ми казвайте , че сте съгласни с действията на АН.

      Въобще не е добър баща в моите очи последните няколко серии.

      Просто е мъж подвластен на бушуващи емоции в момента. Как ще реагира като

     отрезнее .....

# 46
  • Мнения: 5 723
Ако СЦ разделят АН и Наз съм до там .....то не сълзи , то не с...ли от АН...смешно ми е

# 47
  • Мнения: 2 655
Ето ви едно мнение от рускините  Joy Joy Joy Joy Joy

Скрит текст:
можно сооблазнить мужчину у которого есть жена, можно сооблазнить мужчину, у которого есть лбовница, но мужчину у которого есть любимая женщина сооблазнить нельзя!!! это не я сказала, а кто-то умный!!

# 48
  • Мнения: 21 201
Дианче леля ти си ни вестонската. love001
Добре, че се върнах на предходната страница.
Олееее АН ме плаши. #Crazy

# 49
  • Мнения: 2 655
Ди, тенкс за фрага! Hug Hug

Харесва ми фрага, без да има превод, май му каза, че не е случайна  катастрофата newsm78 newsm78 newsm78

# 50
  • Мнения: 21 201
Не ми стана ясно Ейлюл гитме или не? newsm78
Каза му Деси, той и затова озверя, направо ме стресна.
Страхотен Ибрахим, мнооого е добър. Peace
Оххх и аз ги чета подругите и се смея с глас, Joy милите те, в траур са заради Назка.

# 51
  • Мнения: 2 655
А този хванатия явно е шофьора на камиона. Намерили са го

# 52
# 53
  • Мнения: 16 079
Деси Hug Лелче Hug

ей затова Наз искаше да се махнат защото той заприличва на Мурат  Whistling

майката на Наз казва ,че тя е свалила пръстена....ами очакваше се   Crossing Arms за мен лично АН по-скоро вижда в Наз детегледачка отколкото жена ,държанието му спрямо нея е такова

# 54
  • Мнения: 5 723
То щото много го строяват АН ,затова" окото му все в просото "

Огнен Ибо ....... героя му като пеперуда от цвят на цвят ....не му осъдих похождението с Дидем ,щото там всеки трябва да пази себе си ,т.е. Дидем си е поела риска ,не че само тя е виновна ,но тука.....като ти е толкова на сърце Ейлюл да беше заминал в Германия да я търси . Ще кажете всичко е заради катастрофата , а сега как е...той още не знае ,че  е невинен.....
Тича след Наз ,обяснява се  ...вечеря ,пръстен ,едва ли не клетва....да му имам лИбоХтЪ  на АН

А той може да рИвЕ и за мечтата си  и да я връща като дизайнер -проектант на  колата  newsm78 newsm78...ха дано е това  Joy

# 55
  • Мнения: 234
Деси Hug Лелче Hug

ей затова Наз искаше да се махнат защото той заприличва на Мурат  Whistling

майката на Наз казва ,че тя е свалила пръстена....ами очакваше се   Crossing Arms за мен лично АН по-скоро вижда в Наз детегледачка отколкото жена ,държанието му спрямо нея е такова



+ 1 000 000

# 56
  • Мнения: 21 201
Деси Hug Лелче Hug

ей затова Наз искаше да се махнат защото той заприличва на Мурат  Whistling

майката на Наз казва ,че тя е свалила пръстена....ами очакваше се   Crossing Arms за мен лично АН по-скоро вижда в Наз детегледачка отколкото жена ,държанието му спрямо нея е такова
[/color]
Е те това е истината.
Язък, къде заминаха любовните им трепети, къде бе, къде, нищо не остана от готините им моменти на сближаване!?!
Ей затова ме е яд, че, изкарват АН луд гидия като другите кукута в сериала, а нея мрънкалница и скандалджийка от класа.
Толкова много ли искам да има маааалко романтика бе хора?
Бе и в Кара Севда е кара на макс, но романтиката се усеща дори и в скандалите им, а тук няма никой. Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 2 655
Писна ми от рекламите #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Лека нощ, момичета! Благодаря ви за компанията!

# 58
  • София
  • Мнения: 1 261
Дами, не съм ви изчела, но ви нося фрага с превод:
http://vk.com/club113691288?z=video-113691288_456239305%2Fb430a7 … l_wall_-113691288

# 59
  • Мнения: 5 723
      Не ми казвайте , че сте съгласни с действията на АН.

      Въобще не е добър баща в моите очи последните няколко серии.

      Просто е мъж подвластен на бушуващи емоции в момента. Как ще реагира като

     отрезнее .....

+ 1000000000..........

Общи условия

Активация на акаунт