Какъв фотоапарат да си купя ?

  • 2 329
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
 newsm78 Зравейте на всички,тъй като си взех всички изпити  Blush баща ми ми обеща, че ще ми помогне да си купя фотоапарат. Тъй като не разбирам много от тази технника, искам помощ от вас. Бих искала да снимам забележителности и хора, мои приятелки и приятели.  Искам да е с нормална цена до 400лв. ,и да има поне 12mpx ? Предложете ми нещо моля Ви.

# 1
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Олимпус . http://www.technomarket.bg/foto/olympus-vh-510-black-09133574 Показвам ти конкретния модел,от който съм изкл. доволна.

# 2
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Освен пикселите, като си избираш апарат гледай и зуума. Избирай си от 8 нагоре.

# 3
  • Мнения: 10 067
Разгледай Тази тема.
Може да ти помогне в избора.
Успех!

# 4
  • Мнения: 28
За 400 можеш да си вземеш полупрофесионален фотоапарат. Зависи пак за какво ти трябва - ако е предимно за снимки в дискотеки, тогава най-вероятно си търсиш "сапунерка" - малък и лек фотоапарат, който се побира в чантичка. Тогава бих ти препоръчала Canon IXUS - вървят м/у 200 и 400лв. Ако пък искаш по-качествени снимки с  опция за портрет, макро, различни ефекти и все пак да не ти трябва 3-месечен курс как да го използваш, перфектният апарат за теб е Canon POWERSHOT (това са си един клас преди огледално-рефлексните фотоапарати, сиреч много хубави). Eто един примерен - Фотоапарат CANON POWERSHOT SX410IS (струва ~350лв) - 20 MP, IS(image stabilizer - стабилизира картинката, което е огромен плюс) и е с голям обектив, което също е голям плюс за нощни снимки.
Още един съвет - като си купуваш карта памет, гледай да е от най-бързите, за да не ти бави самия процес на запаметяване на снимката - иначе може да отнеме до 5-6 секунди.

Поздрави и успех при избирането на камера Simple Smile

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Вземи червен.

Общи условия

Активация на акаунт