Къде в Пловдив? - 65 тема

  • 80 298
  • 762
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 758
Гьозова като подход определено е добра, но като специалист не знам как е, защото съм при друг зъболекар в същата клиника. Доволна съм от нея, защото общо взето прави чудеса със зъбите ми. По принцип са ми по-слаби, а като ученичка си изпатих от един, който ме изпрати и да ми сложат брекети абсолютно ненужно, та и оттам ми се сринаха още.
Къде се намира кабинетът й ?

Дентална клиника "Станков" - в Гранда, но входът откъм "Петко Д. Петков". Телефонът в клиниката е 032/633855
Много благодаря! bouquet

# 16
  • Мнения: 1 319
Каква е цената за вход + шезлонг и чадър на Аквапарк Акваленд за възрастен и за дете през седмицата ?

Билети:
За възрастни - 7 лева
За деца от 3 г. до 10 г. - 5 лева
За деца до 3 г. - безплатно

Шезлонг и чадър - безплатно / до изчерпване на количеството /

Благодаря! Не уточних, че питам за този в Тракия, тези цени за там ли са?

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
...................

Последна редакция: нд, 19 юни 2016, 12:30 от Josefin

# 18
  • Мнения: 659
Каква е цената за вход + шезлонг и чадър на Аквапарк Акваленд за възрастен и за дете през седмицата ?

Билети:
За възрастни - 7 лева
За деца от 3 г. до 10 г. - 5 лева
За деца до 3 г. - безплатно

Шезлонг и чадър - безплатно / до изчерпване на количеството /

Благодаря! Не уточних, че питам за този в Тракия, тези цени за там ли са?

Извинявай,не,тези са за Аквапарк-а,не съм прочела правилно,че за Акваленд питаш.
За там са тези цените:
http://park.aqualand.bg/prices.php

# 19
  • Мнения: 1 053
Елфита, мерси за темата  bouquet

 Josefin, много полезна информация, благодаря! Отдавна се каня да заведа дъщеря ни в тази пещера и все отлагам, но е крайно време вече да го направя  Peace Peace

# 20
  • Мнения: 5 602
Мебели втора употреба има и след сладкарница Неделя,на 6 септември,посока В.Априлов

# 21
  • Мнения: 812
Мебели втора употреба от Италия знам ,че има в сградата на бившия завод "Чайка" на   6 септември.

# 22
  • Мнения: 1 522
Освен Ноте ди Вино и Сентрал парк къде другаде има външен детски кът?
Преди 2 седмици бяхме в Сентрал парк на Младежкия хълм и кухнята беше ужасна.
Тони 2000 и Мистрал.

# 23
  • Мнения: 1 825
тези мебели втора употреба от масив ли са?

Препоръчайте ми майстор за терасата. Искам да сложа теракот на пода, измазване на стените, а сщо и магазим за тенти, сенници.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Знаете ли къде мога да нямеря детски магнити - с животни, плодове, зеленчуци и т.н.?

# 25
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
Къде има изобилие от бебешки колички Dada Paradiso - полските?

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 865
Ерин, видях мнението ти за Велеганова от предишната тема. Какво й има, славеше се като много добър специалист с подход към децата?

# 27
  • Мнения: 36
Къде в Пловдив мога да намеря климатик - на старо или преоценен (работещ)?  newsm78
Бях чувала за един склад за бяла техника с леки дефекти в индустриалната зона в Тракия. Случи ми се така, че наминах в събота, намерих го, имаше табела, но не работеше. Не разбрах дали само в събота или по принцип...

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Знаете ли къде мога да нямеря детски магнити - с животни, плодове, зеленчуци и т.н.
С животни има в магазина за дървени играчки в Мол Пловдив на 2 етаж. Имаме ги вече от две години, много са сполучливи.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 6 650
И аз с питане за Акваленд...
Менюто там пак ли се свежда до ПК и пици?

Общи условия

Активация на акаунт