Включете се в предизвикателството и си подарете бяла усмивка

  • 11 231
  • 147
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X
Бих пробвала с удоволствие, избелването на зъби в домашни условия. Досега не съм, но се надявам да имам тази възможност.

# 136
  • Мнения: 1 180
Късметлиите, които ще имат възможност да тестват системата за избелване на Дентстор БГ са Ала-Бала и iv4enceto_91. Честито!

Очакваме печелившите да се свържат с нас на e-mail: igra@bg-mamma.com, като напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (имена, адрес и телефон).

След теста на продуктите ще очакваме да споделят в темата своите впечатления и резултати.

# 137
  • Мнения: 1 180
Темата отново е отключена за коментари, за да могат Ала-Бала и iv4enceto_91 да споделят своите впечатления и резултати от системата за избелване.

# 138
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 723
Четката пристига в луксозна картонена кутия с 2 сменяеми глави и зарядно. Включих я за около 2 часа да се позареди като я получих. От тогава я ползвам вече 2 седмици по 2 пъти на ден и все още не дава признаци на изтощение. Доколкото помня в книжката пишеше, че издържа около месец от едно зареждане.
Има луксозен външен вид и се усеща сякаш съм в стоматологичен кабинет с нова и скъпа апаратура. Много добро впечатление ми направи това. За първи път ползвам електрическа четка за зъби и не мога да направя сравнение с други марки, но с обикновените има голяма разлика. Ако с тях се налага да мия по 2 пъти и търкам усилено, защото не успяват да премахнат следите от храна  лесно и бързо, с тази са ми нужни не повече от 30 секунди на степен почистване и без усилия зъбите светват и са перфектно почистени. След това включвам за още толкова на степен избелване.
Аз съм с много чувствителни зъби и кървящи венци, затова и първите 2-3 пъти ме беше направо болезнено миенето с четката, но на 4-5  път свикнах и сякаш цял живот съм ползвала такава. Научих се първо без да я включвам да нанеса и втрия леко пастата и чак тогава да я включа като е максимално приближена до зъбите, защото главата работи бързо и пастата започва да хвърчи във всички посоки. Нямам никакви раздразнения в това отношение. Венците ми не са спрели да кървят по малко, но при мен е неизбежно /консултирала съм се със стоматолог/.
Имам един горен кътник, на който периодично почиствам зъбен камък и обикновена четка не успява добре да премахне остатъците от храна. Постоянно има и не можех да го почистя,  а не съм посещавала зъболекаря си скоро за тази манипулация. Останах много приятно изненадана, когато преди седмица забелязах че е перфектно почистен и се усеща много гладък. Сякаш съм ходила на зъболекар и е чистен с машинка.
Относно избелването не знам до колко ще съм обективна, защото не пия напитки като кафе, сокове, вино и кола, също не пуша, но забелязвам оптически и с тон сякаш по-бели зъби. Направих снимки преди и ми се иска и след, но имам проблеми с компютъра /харда ми изгоря и абсолютно нищо не успяха да ми спасят/  и ако успея с програма да възстановя снимките от картата на апарата, ще ги публикувам другата седмица.
Пастата е прозрачна и гелообразна иначе, с много лек ментов вкус и е приятна за употреба. Супер икономична е.
Лентичките не съм ги ползвала ежедневно, но са лепкави след поставяне. Стои се около 20 минути с тях и след това време, са се разградили. Хубаво е да се премахнат остатъците и измият зъбите след тях, както и да не се поставят директно сред измиване, а 20 мин по-късно. И те имат ментов вкус, идея по-силен от на пастата.


Ще пиша пак, ако успея следващата седмица да си "спася" снимките и покажа резултата. Като цяло обаче съм много доволна от четката и се радвам, че бях една от спечелилите и ще я ползвам постоянно от тук нататък. bouquet

# 139
  • Мнения: 8
Уважаеми Дами,

Честито на печелившите. Бихме желали всички дами да постигнат здрави и бели зъби , за това с удоволствие предлагаме 10 %  отсъпка на всички  които са дали коментари и искат да опитат продуктите.
Може да се свържете с нас на 089 987 9996 . С пожелания за много Усмивки! Дентстор БГ.

# 140
  • Мнения: 258
Здравейте!Имам четката, пастата и лентите и съм много доволна!Единствено съжалявам, че не си слагах лента и на долното чене и сега горните ми зъби са бели, а долните с оттенък.Минавам към втора серия на филма - избелване на долния ред зъби Joy Joy
Радвам се че намерих темата тук.Не мога да повярвам, че намерих информация в нета...моите съм ги купувала от UK и бях притеснена какво ще правя като ми свършат?Добре, че ви намерих тук!
За мене WHITEWASH доказва наистина името си... bowuu

# 141
  • София-Младост
  • Мнения: 23 363
Аз се извинявам на участвалите и организаторите, но поради лични причини все още не съм изпробвала четката и лентите. Започвам от понеделник и в края на другата седмица ще напиша впечатленията си.

# 142
  • Мнения: 231
С удоволствие бих пробвала продуктите на WhiteWash Labolatories UK

# 143
  • Мнения: 430
Много бих искала да пробвам такъв продукт. До сега не съм се подлагала на такива процедури, а много бих се радвала на  по-бели зъби .Ползвам избелващи пасти за зъби но няма ефект newsm78

# 144
  • Мнения: 8
Уважаеми Дами,

Честито на печелившите. Тъй като играта приключи ,Бихме желали всички дами да постигнат здрави и бели зъби , за това с удоволствие предлагаме 10 %  отсъпка на всички  които са дали коментари и искат да опитат продуктите.
Може да се свържете с нас на 089 987 9996 . С пожелания за много Усмивки! Дентстор БГ.

# 145
  • Мнения: 8
Здравейте Дами,

Относно инструкции за използването на продуктите може да прочетете пълна информация на нашият сайт - dentstorebg.com където също има и видео за използването на лентите.
Ако имате допълнителни въпроси може да се свържете с нас на телефон 0899 879 996.

Благодарим
Дентстор БГ


# 146
  • Мнения: 8
Здравейте Дами,

Относно инструкции за използването на продуктите може да прочетете пълна информация на нашият сайт - dentstorebg.com където също има и видео за използването на лентите.
Ако имате допълнителни въпроси може да се свържете с нас на телефон 0899 879 996.

Благодарим
Дентстор БГ



# 147
  • София-Младост
  • Мнения: 23 363
Макар и със закъснение с радост ще дам своя отзив за комплекта на Дентстор БГ.
Комплекта включва ел.четка със сменяема глава+2 допълнителни, паста за зъби-125 мл, адаптор за зареждане, както и преходник за английски контакт. Отделно и кутийка с 56 избелващи лентички.
Сега като се замисля това май е първата ел.четка, която ползвам и се чудя защо не съм си купила до сега. Почистването е много лесно и приятно, а пастата има съвсем лек свеж мирис на мента, в никакъв слуачай не е тежък или натрапващ. Това беше важно за мен, защото имам непоносимост към силни миризми и аромати.
С едно поставяне на пастата може да се мине през етап на почистване, а след това и избелване. Необходимо е само превключване на съответния режим, дори и без да се изключва четката. Не наранява венците, но и аз нямам проблем с тях. Единственото с което все още свиквам е след поставяне на пастата първо да се постави четката в устата и след това да се стартира избраният режим, защото в противен случай пастата хвърчи навсякъде, заради високите обороти.   След измиване усещането е за хубави, гладки зъби, много добре почистени и свежест в цялата устна кухина. И дори и без режим избелване са по-блестящи, избелващият етап просто подсилва ефекта, който не изчезва след сутрешното пиене на кафе.
Ползвам я два пъти дневно, като си позволих няколко пъти да се върна към обикновената четка за зъби и мога да кажа, че там не се постига този ефект на почистване, като с четката на Дентстор БГ.
Избелващите ленти обаче не са моя продукт. Представляват безцветна прозрачна лентичка, която много лесно се залепва на зъбите. Почти веднага започва да се разтапя и се превръща в гелообразно желе. За мое съжаление вкуса ми напомня нещо стоматологично и аз просто не можах да я издържа в устата. Просто я отмих.
Имам една единствена забележка. В целия пакет няма нито ред на български език, за това как се ползва четката, че първоначално е добре да се зарежда 24 часа и след това да я ползвате. Всичко е само и единствено на английски език.
Кога и как се поставят избелващите ленти, и т.н. За последното отидох на място в офиса на Дентстор БГ и от там ми разпечатиха един лист с указание.
Това, което е задължително за продукт продаван на нашия пазар е превод на български!
Надявам се това да е било само защото са подарък и ако закупя комплекта за подарък няма да се налага да казвам „виж в инернет там има клип как се ползва“.
Поздрави

Последна редакция: чт, 04 авг 2016, 23:07 от Ала-Бала

Общи условия

Активация на акаунт