PrettyBox & Pinks Beauty Box & Good Box - 8

  • 124 310
  • 759
  •   1
Отговори
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 023






Тук споделяме информацията за различните бюти - кутиите в България /и не само бюти/

*В момента Pinks Beauty Box и Good Box предлагат ежемесечни кутии.Prettybox не предлага ежемесечно кутии, а лимитирани кутии на определен период, който може да следите на сайта им.




Повече информация за кутиите и сайтове за поръчка:
Pinks Beauty Box
 
Prettybox

Good Box
 
Всяка от кутиите може да откриете във Facebook:
Pinks.bg
Prettybox Bulgaria
Good Box



Предишни теми:
Тема 1
Тема 2
Тема 3
Тема 4
Тема 5
Тема 6
Тема 7

# 1
  • София
  • Мнения: 940
До колкото си спомням, от Биосенс казаха че за момента прекратяват възможността за поръчка на кутии. Това са писали във FB:

Скрит текст:
Здравейте приятели! ❤

📢 Имаме важно съобщение за всички вас! 📢

Дойде време кутията на Biosense да си вземе почивка! ☀☀ Искаме да изразим огромната си благодарност на всички, които повярваха и избраха нас! 😊 Временно няма да могат да се правят поръчки на кутията в www.box.biosense.bg. Също така всички поръчки на кутията за месец Април ще бъдат замразени!

Ние от екипа на Biosense смятаме, че дойде време за промяна! за това, кутията на Biosense е време да бъде подобрена! 👍

Очаквайте още информация скоро!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Благодаря за новата тема! Hug

За момента не смятам да подновявам абонамента си за Пинкс. На Гудбокс поръчах юнската кутия, разкритият продукт ме заинтригува. Party

# 3
  • Berlin
  • Мнения: 11 160
И аз съм с Goodbox, вече имат някакъв pattern и горе-долу се знае какво да се очаква.  Този месец някъде към 28ми ще ги раздават и после са 2 месеца почивка.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 649
Благодаря за темата  bouquet

Аз не си поднових абонамента за Пинкс през есента и доколкото следя тук, не съжалявам изобщо. Сега ще видя с увеличението на цената дали ще почне да си заслужава, но някак нямам кой знае колко високи очаквания.

# 5
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 023
Pretty Box са пуснали нова лятна кутия, явно с наличните им продукти.
Имам чувството, че почти едно и също въртят.


http://shop.prettyboxbeauty.com/index.php?route=product/product& … mp;product_id=230

# 6
  • София
  • Мнения: 1 068
Тия от Пинкс почват да ме изнервят..не стига, че вдигнаха цената пред свършен факт ами и 100години ги чакам да разкрият продукта..

# 7
  • София
  • Мнения: 1 068
Ето и разкрития продукт от Пинкс
Скрит текст:

# 8
  • Мнения: 2 045
Прити разчистват складове очевидно - онзи ден имаха два дни промоции, някои от продуктите в кутията бяха по 2-3 лв.  Naughty Thinking Crossing Arms
А от разкрития продукт нямам надежди за новата кутия на Пинкс

# 9
  • Мнения: 221
Аз също не съм особено впечатлена.Дано пък ни опровергаят.  Tired

# 10
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 023
Прити разчистват складове очевидно - онзи ден имаха два дни промоции, някои от продуктите в кутията бяха по 2-3 лв.  Naughty Thinking Crossing Arms
А от разкрития продукт нямам надежди за новата кутия на Пинкс
Напълно споделям мнението ти.

# 11
  • Хасково
  • Мнения: 592
Добро утро 😘 Някой вече получи ли Пинкс или GoodBox да сподели какво има вътре , че нямам търпение 😃

# 12
  • София
  • Мнения: 1 068
Аз съм много недоволна от GOODBOX, много слабо според мен...

# 13
  • Хасково
  • Мнения: 592
Аз съм много недоволна от GOODBOX, много слабо според мен...

Сериозно Sad Серума не  ли хубав  Sad Какво друго има  Hug

# 14

Общи условия

Активация на акаунт