Ясла във Владая

  • 1 087
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 896
Здравейте,
тъй като няма изгледи да приемат детето на ясла в София с мъжа ми обмисляме да го пратим  във Владая или Драгичево. Не можах да намеря никаква информация за такава във Владая. Може ли някой който живее там да сподели дали има ясла или само детска градина.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 142
Здравейте,
тъй като няма изгледи да приемат детето на ясла в София с мъжа ми обмисляме да го пратим  във Владая или Драгичево. Не можах да намеря никаква информация за такава във Владая. Може ли някой който живее там да сподели дали има ясла или само детска градина.

До колкото съм чувала там има само детска градина. А мисля се водят към район Горна Баня.

# 2
  • Мнения: 167
района е Витоша

# 3
  • Мнения: 625
И без да живее там човек, от ИСОДЗ е видно, че общинско детско заведение с яслена група във Владая и Мърчаево няма. ЦДГ-та са, т.е. само с градински групи. Евентуално ако искате там и детето ви е от по-големия яслен набор (родени 2014 г.) и е родено в началото на годината, ще имате вариант за смяна на набора и кандидатстване в по-горна група с предходния набор, но тази възможност обикновено се обявява през м. септември и реално може да се ползва при наличие на свободни места и липса на чакащи от основния за дадена група набор.

Общи условия

Активация на акаунт