Въпрос за спец. софтуер към канадските мами?

  • 1 139
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 563
Мерси Кейси, изобщо не се сетих за това Confused ще се разходим по магазините и дано наистина да ни го инсталират Hug

# 16
  • Мнения: 4 390
sylvi, първо виж вашето CD RОМ устройство записващо ли е? Ако е трябва да си инсталираш програмата Nero Burning Rom (пише се е едно о). Не е нужно да купуваш програмата, след като можеш да я свалиш от интернет.
Разбира се, че се пише с едно о! oops
Мерси за забележката.

# 17
  • Мнения: 7 430
От мен една препоръка - не си купувай само СД записвачка, а направо ДВД  - ще ти върши много по добра работа Peace и като качих Нерото ще можеш да си качваш всичко
За инфо - нашето и то е LG Wink

# 18
  • Мнения: 563
От мен една препоръка - не си купувай само СД записвачка, а направо ДВД  - ще ти върши много по добра работа Peace и като качих Нерото ще можеш да си качваш всичко
За инфо - нашето и то е LG Wink

Дидка, благодаря за съвета Simple Smile сигурно така и ще направим.

# 19
  • Мнения: 7 430
От мен една препоръка - не си купувай само СД записвачка, а направо ДВД  - ще ти върши много по добра работа Peace и като качих Нерото ще можеш да си качваш всичко
За инфо - нашето и то е LG Wink

Дидка, благодаря за съвета Simple Smile сигурно така и ще направим.

За нищо  Hug ако не знаеш какво точно ДВД - и там може да те посъветваме Wink

# 20
  • Мнения: 59
Аз съм също, напрово да си купите ДВД и обикновено устройството се продава със съответния софтуер, т.е СД с програмка.

Успех!

# 21
  • Мнения: 449
Да, хубаво са те посъветвали Дидка и Йори. Нашето е също ДВД.

# 22
  • Мнения: 3 271
От мен една препоръка - не си купувай само СД записвачка, а направо ДВД  - ще ти върши много по добра работа Peace и като качих Нерото ще можеш да си качваш всичко
За инфо - нашето и то е LG Wink


Точно това щях да кажа и аз  Hug
Цените вече толкова им паднаха, че няма смисъл да се взима СД. А на ДВД-то ще може и филми да се гледат, да не говорим, че ДВД-носителите са по-евтини или почти същата цена като СД-тата.

# 23
  • Мнения: 7 430
Ей мами, ама какви сме вече тесни специалисти  Hug
Като дойдох тук в Канада нищо не разбирах от РС-та, а сега вече съвети давам Mr. Green

Много се гордея със себе си... Wink то като няма с какво друго Sick

# 24
  • Мнения: 327
И аз бих те посъветвала да си купиш ДВД. А програма може да си свалиш от www.download.bg. Само гледай да е freeware, иначе искат парички

# 25
  • Мнения: 563
Благодаря на всички за съветите, ще питам пак обаче - след обиколката по магазините вариантите са два - internal  или external DVD ROM... кое е по-добрият вариант според вас? Доколкото разбирам разликата е че вторият не изисква инсталиране, има ли нещо друго което да ги различава?
голямо мерси момичета, страхотни сте newsm51

# 26
  • Мнения: 7 803
външния можеш да раzнясаш със себе си , вътрешни трудно се демонтира  Wink

# 27
  • Мнения: 2 825
External - Външно са доста по скъпи и обикновенно имат специален кабел за включване (IFE 1394)
Internal - Вътрешно се монтира в РСто и се включва към кабела на CDто само трябва да се внимава кое е Master и кое е Slave това се избира с Jumper който е обикновенно отзад до кабела

Ама я упъти, вярвай ми, че за човек който не разбира от компютри, това прозвуча направо като на китайски  Wink
Според мене си вземете външно... някой ден дори и да смените компютъра, можете да си го ползвате, а ако се наложи можеш да го закачиш и към друг компютър.... към лаптоп.
Нашето е такова... Полароид май беше, ама подробности не помня  Blush

Общи условия

Активация на акаунт