Нощно будене

  • 2 674
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 292
привет калида,
ами той е сега на 6 месеца. а буденето почна като стана на 5. той спи денем на всеки 3 часа веднъж zначи като се почне в 8 сутринта до 8 вечерта когато си ляга zа нощен сън. Спи по около 40 мин до 1 час в къщи, в количката в колата както дойде. Е аz реших че му е много как да е работя до 14 часа гледачката си го приспива там, но аz като се прибрахме и се нахранихме и поигра ми се доспа и аz го иzкарах с количката zаспа и се раzходих до центъра 30 мин. и го събудих и седнахме на кафе и сладолед иzправих го да гледа хората да го гледат и те него  Wink той им се радва и те му се радват , говорят си и т.н  ... и така след това в 18 същото само дето спа в колата вzехме баща му от работа и се прибрахме и го събудих 30 мин. и го пратих с баща му и кенгуруто да правят Нордик Уолкинг докато приготвя вечерята д0 19 и 30 , после вечеря и в кревата е ми събуди се сутринта в 7 и 10  Wink Wink Wink айде дано проработи таzи схема че да може да си спинкаме и ние. стискайте палци

# 46
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Тази нощ от 12 до 6 сутринта, ставах девет пъти. Малката направо ми изсмуква силите, в най-добрия случай се буди по 2 пъти на нощ. С голямата такъв проблем не съм имала - заспиваше в 9 и се събуждаше в 6 сутринта. По мои наблюдения неспокойният сън на малката започна след като се отбихме преди малко повече от месец. И преди се будеше, но не както сега. Пробвах я да спи при мен - определено спи по-спокойно, но пък тогава аз съвсем не мога да спя. За сега решение на проблема не намирам.

# 47
  • Мнения: 2 959
...събуди се сутринта в 7 и 10  ....
Vivita, дано да проработи твоя метод с изморяването на детенце. Но пред Вас има още зъбки да излизат, така че макар и временно се порадвайте на общ сън с татито Ви и Сашето. Стискам Ви палци. Praynig

....По мои наблюдения неспокойният сън на малката започна след като се отбихме преди малко повече от месец. И преди се будеше, но не както сега. ...
Снежи, то на Славето му трябва време докато се нагоди. А имате ли си вече кътничета?  newsm78 А за буденето след отбиване, едва ли е по- вече от преди, само че Ти сега го нямаш мощното приспивно средство, което е помагало преди- Гърдата. Просто и на теб ти трябва време докато си изработите със Славето нов приспивен метод. Hug А отбиването как стана- Славето ли сама се отби, или и Ти малко помогна? Thinking А за спането заедно с детенце- при мен работи, може би защото от дълго време го практикуваме с Дана, но при много мами не се получава, защото те не се чувстват спокоини и не могат да се отпуснат и да си починат както трябва през нощта. Така че пожелавам ти повече търпение и дано скоро се похвалиш с наспиване. Peace А ти Деската кърмила ли си я? newsm78

# 48
  • Мнения: 2 292
Kalida не ме плаши така моля те с теzи zъбки  Wink, че аz си имам и беz това проблеми със съня и като ме събуди в 12 zаспивам чак към 5 и поzнайте колко спя докато стане време zа работа? та дано спинка бебо. белагодаря че стискате палци и zа мен  Wink
а що се отнася до метода с иzморяването днес се събуди пак чак в 7 поне zа сега действа. дано все така да е. не ми сотава време zа друго освен zа бебка преz деня но поне нощем почивам.
Снежи ако ще откривате метод zа спане нощем моето мнение е че е добре да бъде преди буденето в определени часове да стане навик.
При нас в Хяйделберг в детската клиника има специален отдел zа проблеми със съня и стая с креватче и камери и какво ли не ... zащото имало случаи деца на по 3 годинки се будят на всеки час , родителите са раzбити естествено и търсят помощ.
в една книга четох че ако се иzполzва гърдата като приспивно средство после има будения нощем zащото бебка се стряска и после не може сама да се успокои и zаспи ... та аz вече оставям умишлено сашето буден в креватжето след хранене и се почва оплаване хленчене и ако стане на рев се галим по гръбчето и не го оставям д амятка ръчички и крачета той се успокоява и ако се раzбуди пак съчата процедура докато zаспи окончателно, но се иска около 30 мин. търпение
дано съм попмогнала на някой, но може би са иzвесни неща. zа мен бяха нови

Общи условия

Активация на акаунт