Има ли бг майчета в Гърция?

  • 1 973
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12
registrirax se, sega ostava da se spravia i s kredor-a Simple Smile

# 31
  • Мнения: 23
Здравей Maria-D.Аз съм омъжена в Гърция(граждански брак) и документите които ми трябваха бяха-акт за раждане и свидетелство,че не съм омъжена.Преведени и с апостил.
Ако има нещо друго питай.

# 32
  • Мнения: 12
Благодаря, mari-yana ! Ще си извадя необходимите документи, оchаквах да са много повеche / съжалявам, но не мога да открия "ch"/ Embarassed
Има ли нещо по-специфи4но при бракосъ4етанията тук, което би било хубаво да знам? При гражданският ритуал е необходимо да си обле4ен официално, но не непременно в бяло, или не съм разбрала добре? Благодаря ти предварително ако намериш време да ми отговориш ! Simple Smile

# 33
  • Мнения: 514
За граждански брак на нас ни искаха много документи. Искахме да сключим църковен и граждански брак, но заради документите се отказахме. За църковния брак ни бяха нужни свидетелство за семейни връзки и кръщелен акт, разбира се, преведени и с апостил. Моят брак не е смесен, и двамата сме българи....може би за това са ни поискали повече документи.  Thinking

# 34
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
За документите ти е отговорила mari-yana. На място преди да ги подадете в общината трябва да пуснете обява (във всекидневен вестник) с имената ви, място на раждане и къде ще сключите брака си, колкото до облеклото, то е по ваш избор, бяло, официално или всекидневно Wink.

# 35
  • Мнения: 12
Благодаря моми4ета !

# 36
  • Мнения: 23
За облеклото-каквото искаш.Аз бях с пола и блуза,а моя по 3/4 панталони и тениска Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт