Включете се в предизвикателството и тествайте най-новите продукти на Lancôme

  • 18 732
  • 227
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 180
Темата отново е отключена, за да могат петте дами, които получиха продукти от Lancôme, да споделят своите първи впечатления.

# 181
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Благодаря още веднъж за наградата, която спечелих - очна линия! bouquet

Да споделя впечатленията си: Прецизен писец, лесно се нанася, чупещата се дръжка наистина е улеснение, особено за начинаещи, но и в изправено положение дръжката е удобна и също се работи лесно. Единствения недостатък според мен е малкото количество туш. Цветът е най-черното черно, прекрасен цвят, наистина. Hug

# 182
  • Мнения: 2 843
В началото искам да изкажа най-сърдечна благодарност за получената награда.

Ползвах очната линия три пъти. Имам дългогодишен опит с подобни продукти от други марки, но някак все се насочвах към очни линии с четки, поради което изпитвах съмнение дали ще се справя успешно с писеца. Още при първата употреба разбрах, че в това отношение няма да имам проблем: писецът е изключително прецизен, върхът му е по-тънък и от най-тънката четка, което дава възможност за майсторски завършек на линията. А за начинаещите дами наличието на писец със сигурност би улеснило работата с продукта.

Към удобствата добавям и специфичната дръжка: може да се ползва стандартно права, но и под ъгъл, като за мен вторият вариант, макар и пробван за първи път, бе по-комфортен - ъгълът е преценен най-оптимално спрямо захвата. За мен чупещата се дръжка е също откритие!

Най-впечатлена съм от цвета на туша: наистина най-черното черно, по-черно от въглен. Матово, класическо, без посредствени блясъци. Изключителна издръжливост показва тушът - гримът издържа безпроблемно през целия ден тъкмо в най-големите жеги. Нарочно, преди да разгримирам, колкото за теста, пръснах малко вода на очите си - гримът не се размаза, което показва устойчивост на влага и евентуално изпотяване. Инак, махането на очната линия е съвсем лесно със стандартните продукти за целта: измивни гелове, млека, мицеларни води.

При третото ползване възхитата ми към продукта, без да изчезне, все пак беше мъъъничко помрачена: усетих писеца по-сух, което ме насочва към мисълта, че този прекрасен продукт може би няма да може да се ползва дълго. Тушът наистина е малко. Ето тук Lancôme са в състояние да оптимизират още продукта.

Още веднъж благодаря много!

# 183
  • Мнения: 1 283
Изпробвала съм маската до сега, нямам още възможност от натовареното си ежедневие да използвам лосиона, но ще се поправя в скоро време! Впечатленията ми от маската са невероятни: прави кожата ми мека, гладка, мирише изключително свежо и приятно, нанася се леко и кожата ми остава трайно свежа и хидратирана. Продукта е уникален! Ще пиша и когато използвам лосиона!

# 184
  • София
  • Мнения: 438
Използвам хидратиращи продукти откакто навърших 25 години. Не оставам без хидратация, даже понякога подновявам по 2 пъти на ден, през зимата и по-често Simple Smile
Очна линия също ползвам, но харесвам цветни такива.

# 185
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 168
Използвам хидратиращи продукти откакто навърших 25 години. Не оставам без хидратация, даже понякога подновявам по 2 пъти на ден, през зимата и по-често Simple Smile
Очна линия също ползвам, но харесвам цветни такива.
Здравейте,

Играта е приключила отдавана, в момента темата е отворена за споделяне на мнения от избраните потребителки за тест.

# 186
  • София
  • Мнения: 4 752


Здравейте,

Аз получих продуктите на снимката- течна грижа и нощна маска, а сама впоследствие си закупих лосиона от серията enrgie de vie, защото останах  много доволна от първите два продукта.

Както бях писала и преди, бях тествала продуктите от тестер и планирах да се сдобия с тях и съответно имах някакви първоначални впечатления, но сега след двуседмична постоянна употреба съм още по-доволна.

Серията е в много красиви, стъклени флакони (с изключение на лосиона, който е в типичната за Ланком опаковка за този тип продукт- пластмасова с малък отвор). Ароматът е свеж и скоро след нанасяне спира да се усеща.

И двата продукта са с лека консистенция и се усещат силно овлажняващи без да са мазни.

Течната грижа използвам през деня, консистенцията е много лека и с едно изпомпване може да се нанесе върху цялото лице. Дава мигновено омекотяване на кожата и е не ми омазнява допълнително (със смесена кожа съм). В най-големите жеги, когато обикновено следобед "лъсвам", матирах челото с кърпичка. Кожата ми се чувства много добре и балансирана.

Маската е продуктът, за който имах най-голямо желание. Има хубава, пухкава консистенция, която се разнася много лесно и попива за около 30 минути максимум. Използвам количесто, колкото от всеки нощен крем. Количеството е 75 мл и би стигнала за доста време.
На сутринта кожата е супер свежа, напомпана и с приятен, равномерен тен. Хидратира отлично. Не съм я ползвала като стандартна маска- да нанеса обилно, да изчакам и да попия/отмия. Ефектът е много добър при често използване и съм я използвала почти всички вечери, откакто я имам. Също не води до допълнително омазняване при мен.

 Hug bouquet

Последна редакция: вт, 19 юли 2016, 13:05 от Илли

# 187
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 168
Илли, върху течната грижа нанасяш ли ежедневния си крем или това е достатъчно?
Аз също съм със смесена кожа и се чудя дали няма да стана много мазна през деня:)

Последна редакция: вт, 19 юли 2016, 14:39 от mariaki

# 188
  • София
  • Мнения: 4 752
Не, тя замества крема просто консистенцията е различна Peace bouquet

Аз я пробвах първо от тестер, препоръчвам ти и ти първо да пробваш.

# 189
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 168
Благодаря, задължително ще си потърся тестер:)

# 190
  • София
  • Мнения: 20 083
Благодаря на любимия ми бранд за възможността да тествам продукти от новата им серия!  bouquet

Все още не съм тествала течната грижа, защото ми се наложи да пътувам, но ползвам маската вече десетина дни и съм влюбена в нея, а това се случва изключително рядко в козметичния ми живот.   Blush
Както е споменала вече Илли, флаконите са в прекрасно свежо зелено, а ароматът е много приятен, без да е прекалено интензивен и натрапчив.
Честно казано, ако бях видяла продуктите в магазина, със сигурност щях да ги подмина, защото кожата ми е много суха, а и вече съм 40+ и щях да сметна, че са прекалено слаби за мен.  Blush
Консистенцията на маската е на гел-крем с белезникав цвят. Когато я отворих, първото нещо, което си помислих беше, че ще е абсолютен абсурд това гелче да задоволи нуждите на капризната ми суха кожа. Но останах изключително изненадана. При досег с кожата, гелът се превръща във вода, като я кара да се чувства мигновено освежена, хидратирана и разхладена. Все едно след дълъг ден на слънце си наплискал лицето си с хладка вода. Не попива без остатък в кожата, а оставя много фин филм, който на допир не е изобщо мазен.
Кожата ми, която напоследък беше посивяла от умора и без никакъв тонус /защото в момента съм изложена на много силен стрес, а страдам и от безсъние/, сутрин е отлично хидратирана, свежа и сочна, с равномерен тен.  Heart Eyes

# 191
  • Мнения: 1 831
Не използвам никакви специални кремове за хидратация.Първо си почиствам лицето всяка вечер от грим и мръсотии ,второ - пия много вода  и трето - използвам природни маски - с мед ,краставици и подобни.
Обужавам очните линии и грим тип ''котешко око''.На мен ръката ми винаги трепва и не се получава желаната линия.

# 192
  • София
  • Мнения: 1 573
Reinа, и аз като теб мислех, че ще ми е твърде слаба тази серия, защото съм с много суха кожа, но от известно време ползвам течната грижа и съм много приятно изненадана, че през деня дори само тя ми е достатъчна, без да слагам допълнително крем отгоре. Сега много ме привлича маската след коментарите ви  Crazy

# 193
  • Мнения: 31 198
Мен също ме привлича маската.

# 194
  • Мнения: 2 843
И мен маската много ме заинтригува. Каква е цената ѝ?

Общи условия

Активация на акаунт