Бъдете сред първите, които ще опитат новите течни каши на Nestlé

  • 12 539
  • 104
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Лятото е сезонът на слънчевото настроение и безгрижие. За всички нас е ясно, че слънцето ни зарежда с енергия и ни прави щастливи. Слънчевите лъчи ни доставят жизненоважния витамин D, подобряват настроението ни, регулирайки хормоналния баланс.

През  топлите месеци малчуганите стават все по-активни, затова разходките в парка и игрите в градинката пред дома са предпочитан начин за забавление и почивка. По време на разходките и игрите най-трудно за майките е да изберат подходяща храна за бебетата навън. Ако сте от тези майки, които водят активен начин на живот, и социалните контакти на вашето дете са важни за семейството, течните каши на Nestlé са идеалното решение. С най-любимите вкусове на малчуганите в този период – бисквита, банан и ванилия, течните каши на зърнена основа са лесни и удобни за употреба, съдържат над 80% преходно мляко и важни микронутриенти. Освен че служат за разнообразяване на детското меню, течните каши могат да спестят много време. Те са готови за консумация и в опаковка, която позволява да се дават извън дома – в парка, в колата, на разходка с чашка.



1 опаковка = 1 пълноценно хранене, което засища бебето.
Ние сме помислили за вашия комфорт и по време на пътуване и ваканция. Без значение дали ще се разходите до планината през уикенда, до баба и дядо някой следобед, или ще предприемете този така смел ход – отиване на морска почивка с малко дете, течните каши са вашето разумно решение. Колко често ви се е случвало да спирате на крайпътно заведение, за да помолите за вода, с която да измиете лъжичката, купичката или детето, понеже се е изцапало с каша от бурканче? Налагало ли ви се е да молите шофьора на автомобила да отбие, защото детето плаче от глад, а тъкмо сте изпреварили най-дългата колона от камиони? Храненето в движение е огромно предизвикателство, на което през това лято слагаме край!



Искате ли да бъдете сред първите, които ще опитат новите течни каши на Nestlé? Всичко, което трябва да направите, е да заявите участие, като напишете в коментар: като сутрешна, следобедна закуска или на път бихте дали течната каша на своето дете.
След седмица ще изберем 15 от вас, които ще получат по 4 броя течни каши Nestlé. След това ще очакваме вашите коментари и снимки. Тези, които ни споделят как техният малчуган е приел кашата и кой вкус му е допаднал най-много, ще получат по едно кашонче (12 броя течна каша в кашонче) от любимия му вкус. *

* В инициативата могат да вземат участие майки с деца над шестмесечна възраст. Участвайки в тази игра, вие се съгласявате коментарите ви да бъдат използвани от Nestlé.

ЗАБЕЛЕЖКА: Световната здравна организация препоръчва ексклузивно кърмене през първите 6 месеца и продължаване на кърменето възможно най-дълго след това. Консултирайте се с педиатъра си кога да започнете захранването на вашето бебе. Течна каша Nestlé не е заместител на майчината кърма и не може да замести млечно хранене. Течна каша Nestlé е допълнителна храна, част от разнообразното отбиващо хранене, в допълнение към другите храни.

Последна редакция: ср, 20 юли 2016, 11:19 от Адри́

# 1
  • Мнения: 819
Бих дала течната каша на своето дете.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 469
С удоволствие бих дала от течната каша.За разходките навън ще бъде изключително удобно.Освен това на детето му са необходими повече течности особено през топлите месеци.

# 3
  • Мнения: 528
Това е толкова интересен продукт! На нас съвсем скоро ни предстои да започнем с кашичките и наистина бих се радвала да изпробвам тази течна каша. Още повече, че марката Нестле за мен означава качествена храна.
Определено бих се възпозлвала от подобна течна каша за следобедна закуска, когато сме в парка на въздух. Това ще е една грижа по-малко, просто я взимам и съм спокойна, че детето ми ще има какво да хапне.
За път също бих я използвала, защото в топлото време е трудно човек да приготви и съхрани инстантна каша, а и консумирането й от детето би било неудобно. До колкото видях опаковките на тази са много удобни и предотвратяват нацапване и на детето, и на автомобила (а и на майката  Crazy).

# 4
  • Мнения: 610
С удоволствие бих дала от течната каша когато сме на път или за следобедна закуска.

# 5
  • Мнения: 301
Аз също бих изпробвала течна каша.Бих я давала сутрин и следобяд!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 444
Бих дала течната каша,когато сме на път,или на разходка  bouquet

# 7
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
С радост ще дам от течната каша на детето си! Peace Когато сме навън.

# 8
  • Мнения: 87
Ще пробвам ако имам тази възможност. Идеални са за често пътуващите мъничета  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 662
С удоволствие бихме изпробвали течните каши!
Изглеждат много удобен вариант, ползвала съм вече продуктите на Нестле - марката е доказана през годините.  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 400
не съм я ползувала,но тъкмо се чудех с каква друга закуска да заменим вечната попара Confusedще си я взема за да пробваме първо като сутрешна закуска!Май попадаме измежду щастливците за 1 кашонче, а, дано да сте написали вярно това и да го изпълните!Нищо даром не сме печелили досега така,че дано да спечелим сега!

# 11
  • Мнения: 1 421
С удоволствие ще пробваме това удобство навън и не само Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 803
С удоволствие бих дала от течната каша на детето си когато сме на път или за следобедна закуска на вън.

# 13
  • Gulyantsi
  • Мнения: 236
Бих дала на моето дете тази каша за следобедна закуска и когато сме навън или на път. Ще се радвам да я опита. Късмет!

# 14
  • Мнения: 3 546
Моят мъник днес става на 1г.и 2м. Често ми се случва да се чудя какво да му дам на закуска и следобедна закуска. Въобще не обича попара. И честно да си призная не бях чувала за вашите каши. С удоволствие бих дала на моето дете не само за закуска, следобедна закуска, но и когато сме на път или на разходка. Вярвам, че би ги харесал Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт