Приятелката и преподавателя...

  • 5 940
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 850
Какво трябва да разбере - може да не се влюби нещастно в женения си преподавател, а да спи с него няколко пъти и толкоз.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Най-много да си подобри успеха  Laughing

# 17
  • Мнения: 13 602
Най-много да си подобри успеха  Laughing
Това всъщност може да е целта.

# 18
  • Мнения: 8 942
Какво трябва да разбере - може да не се влюби нещастно в женения си преподавател, а да спи с него няколко пъти и толкоз.

Ами, да, обвързаният е преподавателят, не тя  Peace
Всеки има различно разбиране за нещата от живота.

Което потвърждава моето мнение, че моралът е разтегливо понятие и удобно пасва на личните ни желания в момента  Peace

# 19
  • Мнения: X
Скрит текст:
Привет на всички!
Пиша ви, защото съм притеснена за моята най-добра приятелка и решенията, които взима.
Наскоро се раздели с приятеля си, с който имаха доста сериозни отношения. Сподели ми, че усеща някакви симпатии към някакъв доцент, който и преподавал и даже и от негова страна имало същото привличане.
Първо си помислих, че се е заблудила и че човека просто се е държал мило с нея, но ми каза, че я бил поканил да излезнат да пият по нещо. Въпросният господин си имал и жена, но тя каза, че нея това не я интересува и ще излезне с него от любопитство и защото много я привличал уж. Опитах се да я вразумя да не прави глупости, но не иска да разбере. Не знам, в депресия ли е след края на връзката с приятеля и, какво, но според мен това, което иска да направи не е редно и само ще и обърка живота.

Моля, да си кажете мнението за такива връзки между преподаватели и студентки и да се опитам ли да я разубедя?
Приятелката ти е възрастен човек.
Ти си казала мнението си.От там насетне решението е нейно.Животът също, та като е решила да го съсипва, едва ли можеш да я спреш.

# 20
  • София
  • Мнения: 12 006
Дали е привлечена наистина от доцента или иска да има висок успех, поддържайки други неща високо  Laughing?

# 21
  • София
  • Мнения: 24 839

От там насетне решението е нейно.Животът също, та като е решила да го съсипва, едва ли можеш да я спреш.
Тя, няма да съсипе своя живот, защото е свободна.
Не и с този случай, но все ще дойде време да си плати, щото всичко се връща.

# 22
  • Мнения: 9
Ех, защо се опитваш да кок-блокнеш доцента???

# 23
  • София
  • Мнения: 1 626
Според мен авторката изчезна  Rolling Eyes
Нещо оплете акаунтите  hahaha

# 24
  • Мнения: 2 837
За четящите на руски - един интересен трактат по темата за академичното израстване на някои жени Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт