Клиника Малинов - клиниката със сърце :) (12)

  • 43 789
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 894
Боби, много се радвам, че ти е вдигнал гребена Sunglasses Аз още съм му малка сърдита, че не го направи на коментара, когато имах най-голяма нужда, но дано в бъдеще се поправи Crossing Arms
Дано нещата се завъртят и да може да стартирате още септември. Наистина, ако имаш финансова възможност и време отиди на една хубава почивка да заредиш батериите Heart Eyes

# 721
  • Мнения: 6 041
Да, Перу. Супер е док.  Heart Eyes
Дано и моето септемвирйско чудо да ме чака там някъде към средата на септември  lovekiss Пък на 9-ти октомври имам ЧРД и може да получа подарък от съдбата  newsm30

Блингче, това е точния израз - вдигна ми гребена  Joy Ама то това си е изкуство.

# 722
  • Мнения: 5 894
Боби, абсолютно Naughty Щеше да излезе и много добър психолог от него, ако не беше репродуктивен специалист Wink Дано само с годините да не загуби чувството си за хумор и психологическия подход, защото времето и тежкото ежедневие не прощава.

# 723
  • Мнения: 101
Боби, радвам се, че си се настроила положително. Аз днес също съм значително по-добре. Мисля, че разговорите с вас ми се отразяват чудесно. Както каза моята най-близка приятелка, иска да ме успокои, но се чувства неподготвена и не й идват подходящите думи и съвети по-различни от: "спри да го мислиш, ще стане и т.н."

Блинг, благодаря за инфото. Иначе да, като си записах час казах, че е за коментар след неуспешно ин витро.

# 724
  • Мнения: 3 126
Боби, радвам се, че се чувстваш добре! Док действа зареждащо спор няма!
В очакване на новата тема сме Simple Smile

# 725
  • Мнения: 3 902
Боби, поздрави за положителното настроение! Така и трябва!

И аз съм изпаднала в някаква тъмна дупка, искрено се надявам док утре да ми оправи настроението:)

Чакаме с нетърпение новата тема - и в нея само хубави новини!

# 726
  • Мнения: 5 894
Хайде няма да чакаме повече Sunglasses
Момичета, заповядайте в новата късметлийска тема baloni
Нова тема

Общи условия

Активация на акаунт