Супермаркети Европа...................

  • 37 849
  • 248
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 108
Да,от едно Ip пишем и сме на едно мнение!В момента сме у Иван и решихме да защитим Косьо!
Три в едно а Mr. Green

# 121
Da!iskam da kaja samo edno ne6to ot moe ime go kazvam-tova e forum v koito trqbva da se govori za obslujvaneto ne da se plue po personala! krai

# 122
  • Мнения: 7 803
Да,от едно Ip пишем и сме на едно мнение!В момента сме у Иван и решихме да защитим Косьо!
Три в едно а Mr. Green
а ние пасем ли, пасем  Tired

# 123
  • Мнения: 2 242
Да,от едно Ip пишем и сме на едно мнение!В момента сме у Иван и решихме да защитим Косьо!
Три в едно а Mr. Green
а ние пасем ли, пасем  Tired
що бе виж какъв купон настана  hahaha Joy hahaha да живее СПАМА най-добрият фураж Mr. Green

# 124
  • Мнения: 108
Да,от едно Ip пишем и сме на едно мнение!В момента сме у Иван и решихме да защитим Косьо!
Три в едно а Mr. Green
а ние пасем ли, пасем  Tired
що бе виж какъв купон настана  hahaha Joy hahaha да живее СПАМА най-добрият фураж Mr. Green
Или разтрояване на личността Mr. GreenМомичета не пречете на хората да си излеят болката де ааа  Sickтамън стана интересно.

# 125
  • Мнения: 2 386
Като поискаш да ти отрежат и премерят нещо, все едно в стомаха им бъркаш.
Къде "премерят " в супермакетите? В София или в Мусагеница? Във Варна "претеглят".

Монда,не разбирам защо правиш ехидна забележка на момичето,при положение,че точно ти описа в темата за мезонетите еди-какъв си тоалет (превеждам-тоалетНА се има предвид).Умишлено не те поправих тогава,защото знам,че във Варна така наричате WC-то,но...всеки трябва да премълчава понякога.Особено когато не е прав. Peace



За Европа: Ужасяващо място.И аз пазарувам в Мусагеница и ще се опитам да изредя малка част от недостатъците им:

1.Разместени цени.НИКОГА не знам кое колко струва!
2.Стока с изтекл срок на годност...Мухлясало топено сирене в срок на годност(още по-лошо)!
3.Огромни,нечовешки опашки...От 10 каси,никога не съм виждала да работят повече от 3-4,обикновено са 2 и има по 20 души ПОНЕ на опашка..И единият най-често е обучаващ се,който не знае кое какво е.
4.Кошмарно обслужване..Сумтене,хвърляне на храната,на едни им се слагат покупките в торбичките,на други-не..Нацупени лелки,които винаги гледат да ти надпишат сметката...И понякога успяват!
5.Като им кажеш да ти отрежат 200грама от нещо,обикновено ти отрязват точно....550  #2gunfire И се зъбят после!
6.Тясно,разхвърляно,много,много мръсни кошници и колички,мирише на мухъл в магазина,управителят се изживява като Господ.....Ох,много се ядосах!!! #Cussing out
7.Чувствам се преследвана от разни космати съмнителни типове,които явно се изживяват като камери  Mr. Green ...знам ли.....Но направо са страшни и гнусни!
8.Веднъж ми се спука бутилка Кока-Кола на касата (защото се забоде в стърчащите поставки за самобръсначки,вафли,дъвки и презервативи на едно  #Crazy ) в онази тясна дупка,знаете как е Simple Smile  ....и ме накараха да си я платя,крещяха ми,извикаха управителя и ме заплашваха  Shocked #Crazy Накрая ми тикнаха лепкавата и полупразна бутилка в ръце да съм си я вземела,да не цапам  пода с нея #2gunfire
9.Зеленчуците и плодовете са от миналата година.Поне.Ужас...
10.Приятелят ми лансира идеята,че нарочно наемат бавноразвиващи се,уж по някаква програма....но защо ние да плащаме прескъпо за тази кауза?! Да ги наемат в някой цех,например...
11.Има едно същество с неопределен пол на касата,което мрази целия свят-гнусно,пъпчиво,с чернилка под ноктите и винаги намусено...Никога не се редя при него/нея!!Страх да те хване...
12.Спирам до тук,защото ми е любимото число.Иначе мога още мноооооого да пиша.
С две думи-ЕВРОПА Е АД!

# 126
  • Мнения: 13 512
Монда,не разбирам защо правиш ехидна забележка на момичето,при положение,че точно ти описа в темата за мезонетите еди-какъв си тоалет (превеждам-тоалетНА се има предвид).Умишлено не те поправих тогава,защото знам,че във Варна така наричате WC-то,но...всеки трябва да премълчава понякога.Особено когато не е прав. Peace
трябвало е да ме поправиш, защото аз не я употребявам тази дума по принцип.но всеки да си премълчава, когато не е прав, не съм съгласна, защото в случая с меренето и тегленето съм права.
Но как намери да ме цитираш от 29 юли ми е чудно newsm78

# 127
  • Мнения: 2 386
Монда,не разбирам защо правиш ехидна забележка на момичето,при положение,че точно ти описа в темата за мезонетите еди-какъв си тоалет (превеждам-тоалетНА се има предвид).Умишлено не те поправих тогава,защото знам,че във Варна така наричате WC-то,но...всеки трябва да премълчава понякога.Особено когато не е прав. Peace
трябвало е да ме поправиш, защото аз не я употребявам тази дума по принцип.но всеки да си премълчава, когато не е прав, не съм съгласна, защото в случая с меренето и тегленето съм права.
Но как намери да ме цитираш от 29 юли ми е чудно newsm78

Имам добра памет Crazy (всъщност просто чета темите,независимо от коя дата са)
Ами,всичко е казано значи-аз те поправих и ти нея-също.Call it even  Wink
Хайде да дооплюем Европа сега  Mr. Green

# 128
Най-добре ще е да затворят магазин Европа в Младост 1!поне според мен е така!но това е лично мнение,защото имам своите предразсъдъци към един човек от персонала,както вече разбрахте!но няма да коментирам повече!Вие не мислите ли,че  едобре да се затворят тези магазини от веригата Европа

# 129
Istinata e.4e vlsi4ki sme nedovolni ot tezi sypermarketi.ne e li taka

# 130
  • Мнения: 14 654
не е най-добре да затворят тези магазини, но е добре да затворят темата,
джулия, защо не пуснеш тема в дом и семейство примерно, ако много искаш да споделиш за този човек, дето ти е разбил сърцето?
ние ще ти дадем съвети как да се справиш със ситуацията  Wink

# 131
# 132
  • Мнения: 1 288
да, и аз вече мисля, че прекалихте с този личен конфликт в темата.  Naughty
вчера бях точно в този магазин и не видях никой толкова страшен. но пък магазинът наистина е кошмар- тесен и мръсен.  пълно с пенсионери с по 1 мляко или хляб и съответно големи опашки. минавах случайно, но дори да ми е квартален магазин, бих го избягвала  Naughty

# 133
Пазарувам редовно в супермаркети Европа и мога да кажа че всичко е супер.Продуктите са пресни и на ниски цени и обслужването е много добро!!  bouquet Laughing

# 134
  • София
  • Мнения: 3 679
Пазарувам редовно в супермаркети Европа и мога да кажа че всичко е супер.Продуктите са пресни и на ниски цени и обслужването е много добро!!  bouquet Laughing
Чак пък СУПЕР- има си недостатъци...
Аз продължавам да пазарувам там...но с ПОВИШЕНО ВНИМАНИЕ !!!
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт