Супермаркети Европа...................

  • 37 815
  • 248
  •   1
Отговори
# 150
Назарета е достойна за възхищение,тя е всичко,което една жена би искала да бъде-красива,мила,интелигентна!Аз искрено й се възхищавам,защото Назарета е КЛАСА!Тя е,след нея има една дупка и чак тогава са всички остнали!

# 151
  • Мнения: 7 640
това сигурно е темата с най-много постове от гости Whistling

# 152
  • Мнения: 1 288
джулия мила, защо реши, че трябва да ни даваш информация за профилите на работещите в европа. хайде вече престани!  ставаш досадна! Naughty

# 153
  • Мнения: 11 607
това сигурно е темата с най-много постове от гости Whistling
Гости, които са = на един човек....

# 154
това сигурно е темата с най-много постове от гости Whistling
Гости, които са = на един човек....

карай,важното е да става мазалото Simple Smile иначе за магазините,е хайде сега не са чак толкова зле,вие какво очаквате?има си ред за всичко и може да се компенсира всяка ситуация,стига да се помисли,а не да се правят селски изпълнения ама нищо,карай Simple Smile

# 155
  • Мнения: 108
Айдее пак се почва smile3507Джулия и некой си а се спрете  Imp

# 156
# 157
  • Мнения: 59
Мнoгo съм въмутена   #2gunfire Close Twisted EvilВчера ме накараха да си купя торбичка,до къде стигнаха За мен това е.......нямам думи.Един търговец с малко магазинче може да си купи пликчета а те голямата верига-не #2gunfire

# 158
  • Мнения: 2 723
Хич не съм доволна, налага ми се понякога да пазарувам там, защото е единствения по-голям магазин в махалата.

# 159
  • Мнения: 634
Мнoгo съм въмутена   #2gunfire Close Twisted EvilВчера ме накараха да си купя торбичка,до къде стигнаха За мен това е.......нямам думи.Един търговец с малко магазинче може да си купи пликчета а те голямата верига-не #2gunfire

Това, според мен, е по-скоро заради замърсяването. Вече всички по-големи вериги продават торбичките, не защото ще са на голяма печалба, а за да накарат потребителя да купува по-малко. Една такава торбичка се разгражда за около 500 години.
Затова си носете торбички от вкъщи и дишайте  Flutter

# 160
  • София
  • Мнения: 3 677
Мнoгo съм въмутена   #2gunfire Close Twisted EvilВчера ме накараха да си купя торбичка,до къде стигнаха За мен това е.......нямам думи.Един търговец с малко магазинче може да си купи пликчета а те голямата верига-не #2gunfire

Това, според мен, е по-скоро заради замърсяването. Вече всички по-големи вериги продават торбичките, не защото ще са на голяма печалба, а за да накарат потребителя да купува по-малко. Една такава торбичка се разгражда за около 500 години.
Затова си носете торбички от вкъщи и дишайте  Flutter
Ами тогава да дават хартиени пликове- като по филмите Laughing
п.с- аз лично нямам оплаквания от Емропа- около нас има 2 броя Crazy- често пазарувам.Предпочитам ги пред Фантастико-не че има нещо свързано с обслужването- просто съм обвързана професионално с Фантастико и безкрайните им претенции/счетоводни/ и то без покритие са ми дошли до гуша.... #Cussing out

# 161
  • Мнения: 2 386
И мен ме вбесиха с торбичките днес....


Купих хляб,сирене,месо.........И душ-гел + лосион за тяло, та помолих да ми дадат поне една малка,прозрачна торбичка да си ги увия последните...да не си ароматизирам хляба,все пак..... Grinning

Е,да ама не! Озъбиха ми се,че вече съм си купила торба,да слагам в нея! #Cussing out

За капак- дадоха ми и малко пликче, което СЪЩО ми таксуваха! #Crazy

Е,нямам думи..

# 162
  • Мнения: 386
NN
там не стъпвам!
лошо обсужване, гадно месо, малко разстояние между лавиците, няма етикети върху стоките и стоките не са поставени над правилните цени ... при положение, че Фантастико и Била са ми на същото разстояние, нЕма смисъл да влизам и да се ядосвам, за мен пазаруването е удоволствие, а не битка с нелюбезни продавачки, ръгане между лавиците и финансова прекарвация на касата
newsm10 newsm10N Аз съм на същото мнение, и предпочитам други магазини като БИЛА, 345  фАНТАСТИКО ХИТ, но в Европа не стъпвам повече!!!

# 163
Мили хора искам да ви кажа,че настина е глупост да се плащат торбичките но това не е от самата верига магазини а от Евро съюза
който задължава всички вериги за да избегне ме замърсяването на София
и България 

# 164
Хахахаха да не повярва човек че най после престанахте да търсите косури на тази верига  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт