Супермаркети Европа...................

  • 37 820
  • 248
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 634
Ми ще търсим, разбира се, щом има цяла тема и то от 10 стр., значи има защо  newsm78

# 166
Ми ще търсим, разбира се, щом има цяла тема и то от 10 стр., значи има защо  newsm78

Ами да сигурно има Simple Smile но защо не вземете да напишете в този форум и за наглостта на клиентите и за тяхното отношение ? Все пак служителите са отишли там да работят и май не касиерките а някои от клиентите(клиентките)не са били ощастливени и спали не спали рано рано се заяждат !!! И естествено е понякога и на тях да им идва малко в повече. Лесно е да се критикува когато си от другата страна , но съм сигурна че нито една от вас не би издържала и един ден на работа в тази верига и точно заради клиенти с вашето поведение.

# 167
  • Мнения: 2 386
O, я стига глупости!
Като ще се правиш на ощипана госпожица (касиерка),  поне имай доблестта да излезеш от анонимност, иначе НИКОЙ няма да ти хване вяра.


Да не говорим, че някои (не всички) работещи в тази верига са с откровено изявени психични отклонения..(Да, сигурна съм, с това се занимавам).Даже си мислехме с мъжа ми, че по някаква специална програма за заетост ги наемат.Дали?
Ако е така -похвална инициатива, но...по-добре в производството или в друга, подобна сфера. Съжалявам, но е така. Никой няма време да чака на километрична опашка за салата, защото, видиш ли, продавачката си тъсеше хапчетата и и трепереха ръцете..А нямаше кой да я замести.

Нарочно не споменавам имена и конкретни магазини, защото това е факт на няколкото места, на които съм живяла и е имало Европа в близост. А и не е етично.

# 168
# 169
  • София
  • Мнения: 3 678
Мили хора искам да ви кажа,че настина е глупост да се плащат торбичките но това не е от самата верига магазини а от Евро съюза
който задължава всички вериги за да избегне ме замърсяването на София
и България 
Странно newsm78- защо в Европейска Гермавия,въпреки че плащаш за една торбичка в магазин от рода на Европа и Фантастико -без проблем ти дават 2 или повече....
При тях замърсяване няма ли?!?!

# 170
  • Мнения: 2 386
Задаваш си отговор, vnd....  Sad

# 171
  • София
  • Мнения: 3 678
Задаваш си отговор, vnd....  Sad
newsm78

# 172
  • Мнения: 2 386
Такъв е лафа. Wink
Имах предвид, че говорим за България все пак..Тук всичко е възможно, за съжаление..Няма какво повече да се добави.

# 173
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
В тукашната Европа съм виждала как вадят почти размразено месо, точно на щанда където ти теглят уж прясно месо, така че не можеш да си сигурно в това.

# 174
  • по света
  • Мнения: 1 587
Не съм доволна,не ми харесва изобщо.Огромни опашки,лошо качество.........

# 175
  • София
  • Мнения: 1 163
аз не мога да разбера защо се коментира само Европата, като чели другите са идеални, редно е и за тях да се направи тема.

# 176
  • Мнения: 2 386
Ами направи  Wink Явно няма чак толкова недоволни, знам ли..

# 177
  • Мнения: 804
В квартала,където живея скоро откриха магазин "Европа" и засега нямам особени забележки.И като цени са добре,и като продукти.

Единствената ми забележка е обслужването.На първото ни отиване с мъжа ми там като ми заговориха на "ти"..не е за разказване.Не че съм някаква снобарка и да държа да ми говорят на "Ви",но не ми се струва редно аз да кажа "Здравейте",а да ми отговорят "Здрасти". В други вериги магазини, в които пазарувам,хем от доста време, все още като ме видят си ме поздравяват на "Ви"... уф май доста се отклоних...  Peace

А за пликчетата...не казвам нищо. Много ме е яд за тези глупости,ама...

# 178
  • Мнения: 9 973
Мацки,аз там работя!В целия магазин 1 бременна-и никой от шефовете евала!Не си направиха труда да ми осигурят лека работа,а ме пратиха в болница!От 27 01 съм вкъщи!3 пъти ходих в офиса да ги заплашвам със съд!Не ме осигуряват всеки месец и не ми пращат болничните в Нои!Сега пратили януарския и ми платили за 01 осиг,а за 01м имам 3 дни и от Нои ми платили 16лв
ей,да не попадате в Европа и умрели!Избягах от Фантастико заради тях и всеки ден съжалявам #Cussing out

# 179
  • Мнения: 2 386
Милата, съчувствам ти..
Знаех си, че не само обслужването им куца...
Търси си правата и успех!!

Общи условия

Активация на акаунт