Равда- хотел Бохеми

  • 8 384
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Що така newsm78
Аз няколко пъти говорих по телефона със жената,и веднъж мъжо се обади.
Бъди по настоятелна Wink



Изпратиха ли ти бланка-резервация, след като направи резервационната вноска ?

# 16
  • Мнения: 1 645
Не , не са.
Ние дирекно по телефона си направихме резервацията.
На 30.04 жената ще идва във Пловдив,и тогава ще и дадем капарото,което е 10 % от сумата - така и на нас ни е по лесно Peace

# 17
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз резервирах в Равда този хотел
от 04.07-10.07

Щях да резервирам в този, но се оказа, че все още не правели резервации  Crossing Arms, а на мен не ми се чака

А иначе се поинтерисувах за хотел Бохеми, двойната стая+закуска е 50лв. имат свободни стаи  Grinning

Последна редакция: ср, 26 апр 2006, 09:59 от doniboni

# 18
Хотел Бохеми е от старите хотели в Равда и аз бих ви препоръчалa един нов хотел точно зад Бохеми, който става за почивка  http://hotel-fresh.com или да видите още хотели от равда на този адрес  http://ravda.kvartira.bg

# 19
  • Мнения: 376
Аз резервирах в Равда този хотел
от 04.07-10.07

Щях да резервирам в този, но се оказа, че все още не правели резервации  Crossing Arms, а на мен не ми се чака

А иначе се поинтерисувах за хотел Бохеми, двойната стая+закуска е 50лв. имат свободни стаи  Grinning

Кога ти казаха , че има места , вчера получих отговор на запитване към тях и ми отговориха , че всичко е резервирано.
Долни лъжци.

# 20
  • София
  • Мнения: 124
Всяка година ходим в Равда и не като старило, а като патило съветвам да избягвате хотелите в града, и по-точно тези, които:
1. са в близост до лунапарка, щото ще слушате до към 12 часа зверска музика, абе като от лунапарк - пък на мен някакси не ми върви лятото да се затворя през нощта
2. се намират на главната улица, щото ако стаята е от страната на улицата също ще чувате стълпотворението от народ, което, знаете, трамбова вечер до някое си времел.
Това поне са моите съображение, за тази година мислим да видим някое от хотелчетата, които са точно между Равда и Несебър. Но поживьом - увидем Simple Smile

# 21
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз резервирах в Равда този хотел
от 04.07-10.07

Щях да резервирам в този, но се оказа, че все още не правели резервации  Crossing Arms, а на мен не ми се чака

А иначе се поинтерисувах за хотел Бохеми, двойната стая+закуска е 50лв. имат свободни стаи  Grinning

Кога ти казаха , че има места , вчера получих отговор на запитване към тях и ми отговориха , че всичко е резервирано.
Долни лъжци.

Точно вчера получих имейл, че имат свободна двойна стая за периода 04.07-10.07 и е 50лв+закуска

# 22
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Всяка година ходим в Равда и не като старило, а като патило съветвам да избягвате хотелите в града, и по-точно тези, които:
1. са в близост до лунапарка, щото ще слушате до към 12 часа зверска музика, абе като от лунапарк - пък на мен някакси не ми върви лятото да се затворя през нощта
2. се намират на главната улица, щото ако стаята е от страната на улицата също ще чувате стълпотворението от народ, което, знаете, трамбова вечер до някое си времел.
Това поне са моите съображение, за тази година мислим да видим някое от хотелчетата, които са точно между Равда и Несебър. Но поживьом - увидем Simple Smile




Ми то във всеки курорт е така по принцип, пък и зависи кога точно си там, ако е в началото на юли пак ли ще е така  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 376
Явно не им се нрави , че ще бъдем група с три деца за две от децата няма да ползват самостоятелно легло.

# 24
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Явно не им се нрави , че ще бъдем група с три деца за две от децата няма да ползват самостоятелно легло.


Възможно е, но хотели бол Peace, така, че избирате си друг и толкоз  Grinning

# 25
  • Мнения: 580
Миналата година бяхме в хотел "Copacabana" и останахме доволни.Съвсем близо е до плажа и е отдалечен от лудницата на селото.Чисто е.Мисля, че миналата година му беше първи сезон
Сайта му е този, но в момента нещо не работи.
Тук има написано за него.Ако някой го интересува мога да кача няколко снимки от стаята

# 26
  • Мнения: 176
Благодаря на всички включили се с отговори.  bouquet
Но настана промяна в плана и ще ходим в Китен. Hug

# 27
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Ива 78, а някакъв телефон на този хотел? Спомняш ли си какви бяха цените миналата година? Става ли за малки деца и близо ли е до плажната ивица?

# 28
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Doniboni , ще се радвам ако се засечем  Hug


doda няма да сме в един хотел, но все пак ще сме по едно и също време в Равда и сигурно ще се видим някъде из селцето  Grinning

п.п Дода ти миналата седмица не беше ли на Евъргрийна в Кършиака с малкия  Grinning
Мисля, че беше ти, познах малкия от снимката, но ми беше неудобно да дойда да питам
   Blush

# 29
  • Мнения: 1 645
Doniboni , ще се радвам ако се засечем  Hug


doda няма да сме в един хотел, но все пак ще сме по едно и също време в Равда и сигурно ще се видим някъде из селцето  Grinning

п.п Дода ти миналата седмица не беше ли на Евъргрийна в Кършиака с малкия  Grinning
Мисля, че беше ти, познах малкия от снимката, но ми беше неудобно да дойда да питам
   Blush


Със сигурност ще се засечем  Hug,а още повече че датите ни се препокриват.
Много ще се радвам да се видим.

П.П. - Кое се казва Евъргрийн,Имена изобщо не помня Embarassed
Ама нещо не си спомням да съм ходила в Кършиака newsm78

Общи условия

Активация на акаунт