Слънце, пясък, море - Септемврийче памперс на морето ще пече!Тема №8

  • 56 109
  • 734
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 9 886
Мили мами, аз да ви се оплача.
1. единият батко е с ангина, и много се притеснявам да не зарази и другите. Лекарят кааз, че нямало страшно, защото вече не било заразно, обаче ... аз не вярвам.
Имате ли опит - действително ли не е заразно?


2. много сериозно обмислям купуването на огледало за кола за деца - с което да стоят в кошчето и да гледат. Нали са завъртяни с гръб, и сигурно им е скучно.  Цената на такова, ново, е към 35 лв. В продавалника не намирам. Та, кажете ми ако имате опит - помага ли за кротването на детето в кошчето по време на пътуване, или са си -35 лв в "кредит" само? Както писах преди малко, не желае да стои в коша за колата, нашият татко пък не иска да кара когато е навън. И при нас става амам мноого шумно ... направо да не ти се ще да се возиш в този цирк.  #Crazy

# 121
  • Мнения: X
Нашето столче е по посока на движението..

Бързо оздравяване на баткото!

# 122
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Румка, бързо оздравяване на детето. Ако не кашля и киха не мисля, че ще зарази другите.

За огледало което се закача на шофьорското ли говориш? За да можеш да гледаш децата отзад докато шофираш без да се обръщаш? Ако е такова мисля, че някъде гледах по евтини около 10-15 лв са, защото и аз исках да си взема за да наглеждам малчо. Моят се вози по посока на движението. Има и такива които се закачат на облегалката ако се вози детето обратно, но не ми се струва да имаш видимост така особено ако ти шофраш. Аз слагам столчето обратно на движението отпред до мен само ако пътувам по дълго и сама

Последна редакция: пн, 25 юли 2016, 06:46 от ateto

# 123
  • Драгоман
  • Мнения: 1 219
Каката беше с висока Т и ангина миналата седмица, но Ема не се разболя.

# 124
  • Мнения: 9 886
привет мами и бебенца. ех, или малки дечица вече, май сме такива  Crazy

от тази сутрин и малчо започна да кашля много лошо, снощи имаше някое малко и бистро сополче, надявах се със солена вода да се справя. Но уви, след 1 час сме на лекар.

а за огледалцето = това, което се закача на седалката =  на задната седалка, за да може детето да гледа в нещо интересно, а не в гържа на седалката.
Обаче няма да е този месец покупката. До тук съм минус 80 лв с баткото, сега съм приготвила още 50 за Малчо.
най-много ме е яд, че пак се разболя Cry((

# 125
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Бързо да оздравяват младежите!

# 126
  • Мнения: 495
Бързо оздравяване!

# 127
  • София
  • Мнения: 1 538
Руми, бързо оздравяване на дечицата  Hug

# 128
  • Мнения: 509
Румка, бързо оздравяване и да няма повече болни!

# 129
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Руми,оздравяхте ли вече?

Ние влязохме в болница Cry
Докато аз готвех малкия набарал една къщичка-отрова за хлебарки и я налапал.Правиха му промивка и сега е на системи.Чувствам се ужасно виновна.И не знам как ще стои неподвижно цяла нощ още от сега..иска да става.

# 130
  • Мнения: X
Милите те  Hug Бързо да ви изписват!
Не се обвинявай.

# 131
  • Мнения: 495
Руми,оздравяхте ли вече?

Ние влязохме в болница Cry
Докато аз готвех малкия набарал една къщичка-отрова за хлебарки и я налапал.Правиха му промивка и сега е на системи.Чувствам се ужасно виновна.И не знам как ще стои неподвижно цяла нощ още от сега..иска да става.

Не се обвинявай. Колкото и да ги гледаме все нещо се случва. Ще се справи юначето и всичко ще е ок. Спокойна нощ от мен! Hug

# 132
  • Мнения: 1 037
А защо неподвижен?
Макси си джиткаше със системата, лазеше, играеше.
Вярно че сестрите идваха постоянно да го проверяват дали не запушва вената отнсвиването на ръката, но не са му ограничавали движенията.

# 133
  • Мнения: 509
Олее, Lovely, стискам палци бързо да се оправи Sad
Не се обвинявай, нали се бориш с тея гадини, ми можеше хлебарка да хване и да налапа, да не е по-добре ...
Рая един ден я гледам, че нещо прави, а тя гони да хване едно щурче, влязло у нас и го приклещила в ъгъла на прозореца. Ако го беше докопала, със сигурност щеше да го налапа.

# 134
  • Мнения: 9 886
Здравейте, и двамата са със спазми, пият Аб , антиалергични капки. Кашлят доста, на баткото и вентолинът едва го успокоява. Доки каза, че ще се подобрят доста до петък, дано. На  Lovely пожелавам бързо изписване, и не се обвинявай. Всичко ще е точно

Общи условия

Активация на акаунт