Енгин Акюрек в нови и стари проекти – Тема 337

  • 57 875
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 34 128


Освен и ние като Йомер да се почерпим.... Да забравим лошото...
Скрит текст:

# 31
  • Мнения: 9 318
   Добър вечер,момичета! Настроението е минорно за съжаление, при толкова омраза и жертви няма как да е друго  Sad Въпреки всичко си пия редовно от хапчетата с оптимизъм на Марта Hug, няма как,трябва да се върви напред, движението е живот  Peace Аз от политически игри не разбирам, знам само ,че агресията поражда агресия и е ужасно ,че повечето жертви са невинни млади хора  Cry
    Ахмет Тансу е туитнал нещо,предполагам във връзка със събитията, но чрез Гугъл не се разбира много смисъла  newsm78
   "Както във всяко събитие отново черта " Съжалявам, че го разстрои , че " омраза и враждебност dolusunuz .. лиши , за да спечели .. но разбира доброта и любов ! "

  
  
Скрит текст:
her olayda olduğu gibi yine başrolde "ona üzüleceğine buna üzül" cüler.. kin ve nefret dolusunuz..ama elbet iyilik ve sevgi kazanacak!

    

# 32
  • Мнения: 23 279


Нищо в живота не е така, както изглежда...

Араселия  Two Hearts и аз не мога да проумея факта, че мъже които могат да им бъдат бащи и по-големи братя безчинстваха с тези млади момчета, които  просто изпълняват заповед.

Настроението ми е  наистина смачкано - не ми се чете, не ми се пише... и ТВ не ми се гледа...
Пък и бях  в един работен маратон, че и утре  продължавам...
Затова лека и спокойна... Дано някои да прогледнат и да се вразумят... Дано...

# 33
  • Мнения: 9 318
   Слънце на нашата улица,момичета  Simple Smile

    

   Явно вече сте в страната на сънищата , спокойна нощ !

   

Последна редакция: пн, 18 юли 2016, 00:05 от araselia

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 34 128




araselia, благодаря. Подейства ми като лекарство. Браво. Грузинките са написали, че мъжът до него е също актьор и е преподавател в Държавната консерватория в Анкара.

# 35
  • Мнения: 23 279


Добро утро момичета  Two Hearts

Извинявам се, че ще потретя снимката, но имам нужда от нещо хубаво за старт на новата седмица, а и на деня.

Нека да имаме поводи и да се усмихваме.

Скрит текст:

# 36
  • Мнения: 9 318
      Добро утро, Енгинки! Започваме деня и седмицата с усмивка, нека така продължим и ужасът от миналата седмица да не се повтори  Praynig

     

      Прекрасно изглежда Енгин на новата снимка, а тениската му и стената зад него ми изглеждат познати  newsm78

     Феновете от латинска Америка се обединяват с идеята Енгин да даде интервю за предаването на аржентинската телевизия Telefe SG - изглежда тази дама е известна тяхна водеща  Thinking Дано да успеят, макар че съм скептична .

     

   
Скрит текст:

# 37
  • Мнения: 20 905
Добро утро,



Нищо няма да си пожелавам. Sad Ставам фаталистка. Sad

Момичета,  bouquet за новата снимката. Hug

Лек и приятен ден.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 34 128


Здравейте Енгинки. Да си пожелаем успешен ден, успешна седмица и на фона на събитията - добри новини.

# 39
  • Мнения: 20 905


Много размисли и тревоги.Отговорите предстоят. Thinking

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 34 128


Феновете непропускат да отразят новата снимка на Енгин.

# 41
  • Мнения: 1 469


Здравейте, Енгинки! Hug Много хубава нова снимка си имаме! Лъчезарен Енгин-как само ни зарадва неочаквано! Само, че не пише от кога е, дали е от преди събитията или си е от вчера Thinking

Хубав ден на всички и се надявам на още такива приятни изненади Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 20 905


Полу-светло, полу-тъмно... Thinking

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 34 128


Фенски колаж. Приемаме снимките като реални в момента на пускането им, с изключение на такива с написани дати. А ако не е така - нека е знак, че Енгин е добре.
Да почерпя, да релаксираме, всъщност погледнете в спойлера:

Скрит текст:

# 44
  • Мнения: 20 905


Угризенията на Керим...

Общи условия

Активация на акаунт