В кой месец спряхте работа?

  • 8 880
  • 201
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Щях да ходя на работа и на 7 септември, но взех, че родих 4 часа преди началото на работния ден  Simple Smile Само не си мислете, че родих преждевременно, напротив, преносих 7 дена  Laughing

# 31
  • plovdiv
  • Мнения: 350
С първата бременност при навършени 7, а с втората 20ина дена преди датата за секцио Simple SmileИ през двете бременности се чувствах чудесно и работата ми се отразяваше добре Simple Smile

# 32
  • Мнения: 3 342
В началото на четвъртия месец, в деня, в който се върнах на работа след почти едномесечен отпуск, получих контракции, бях на системи в болницата и оттогава бях в болнични. Но моята работа е твърде напрегната и психическото напрежение е огромно. Месеците, които прекарах вкъщи, бяха прекрасни. Не знам дали друг път в живота си ще се радвам на такова спокойствие. Намерих време за всичко, което непрекъснато отлагах, за нещата, които ми доставят удоволствие, намерих време за себе си. Имам чувството, че спокойствието, което натрупах тогава, ще ми стигне за няколко години напред Joy

# 33
  • Мнения: 3 334
аз работех почти до последно.....2 седмици преди да родя!

# 34
  • Мнения: 5 183
Не съм спирала до самото раждане, вкъщи щях да се побъркам сама  Rolling Eyes

И аз така. Шефовете ми се шегуваха, 4е ще родя в офиса. Върнах се на линия за по няколко 4аса през ден 6 седмици след раждането.

# 35
  • Мнения: 1 873
В края на четвъртия.

# 36
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
До средата на 8-ия  Simple Smile, а можех да откарам и докрая  Mr. Green
Аз също

# 37
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Аз работих до началото на 8-я месец.

# 38
  • Мнения: 354
 В началото на втория месец  постъпих в болница заради кървене. След пресдтоя си в лечебното заведение не съм се се връщала на работа. Лекарят , който следеше бремеността ми каза , че е пълен абсурд да се подлагам на стреса и напрежението , които моята работа ежеминутно предлага.Забраната се подсили и от факта , че вече имах патология на бремеността. Така останах вкъщи до раждането. Това беше най - хубавия периода от моя живот. Четях , почивах си, наслаждавах се на живота , който расте в мен.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
С първото дете 45 дена преди термина,но първите 3мес лежах за задържане,след това даже не ми се спираше, с второто си бях още в майчинство и не работех въобще ама едвам се нижеха дните.

# 40
  • Мнения: 351
45 дни преди термина.

# 41
45 дни преди термина(и 50 преди раждането) Grinning

# 42
  • Мнения: 4 668
Аз имах доста тежка бременност и до третия месец не можех да се надигна от леглото , но след това ходех на работа и спрях някъде 3 седмици преди да родя .

# 43
  • София
  • Мнения: 44 101
спрях в началото на 9-тия да ходя на работа, но и после не съм се излежавала - чувствах се добре и си обикалях на воля Wink

# 44
  • Мнения: 1 446
Работих до 9-я месец 2 дни преди да родя. Чувствах се много добре.

Общи условия

Активация на акаунт