Говорим си за свръхестественото

  • 108 327
  • 766
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 7 006
"Отражения на галактическата действителност в „Jupiter Ascending“
Цитат
"Двамата често се шегуваме помежду си, че ако бяхме издали „Произход и история на Империите Орион и Сириус“ след „Jupiter Ascending“, никой нямаше да ни вземе на сериозно и щеше да каже, че „гледаме твърде много филми“. Този път е обратното обаче и темата вече не може да бъде игнорирана дори от тези, които винаги са се подсмихвали под мустак, когато става дума за някаква си „въображаема влечугоподобна кралица“, която е „само в главите на онея момчетата от оня сайт.“
https://www.parallelreality-bg.com/analizi/kratkianalizi/541-jup … ic-synthesis.html


П.п.Книгата наистина бе издадена,мисля 2 год. преди филма,при това,без съгласието на автора и без делегирането на каквито и да е права,понеже той се отре4е от текстовете и от целия си дългогодишен труд..3ащо Роберт Утринно Небе се отре4е от вси4ко  за което е работил през годините,е тема навлизаща в конспирациите,но, книгата определено си е струвала мъките и патилата..

За Сириус И Орион


Виждте ли 4ерепа на Орионката?
http://apocryphal-academy.com/index.php?topic=342.msg1622#msg1622





Череп,издължени черепи,окултно значение на черепа
http://apocryphal-academy.com/index.php?topic=341.msg1553#msg1553

Ори-онци =  Ори-aнци = Ари- анци? където ан-небе,а - ор/ар обзначава конкретната небесна локация от която произлизат?

И3дължени 4ерепи и 4ервени коси








Свръ3ка на 4ерепни кости






Корони,шапки,шлемове
http://apocryphal-academy.com/index.php?topic=341.msg1598#msg1598

Последна редакция: нд, 28 окт 2018, 10:33 от Какво?

# 676
  • Мнения: 7 006
Joy Joy Joy че е педал, педал е, ама защо, по дяволите, тоя педал е виждал ВА? Толкова не заслужават, ама...айде



Не е до заслуги и "дарби свише"..Това са простотии..4исто и просто..Който го може - го може:)

Не,4е не се пръкват и такива,силно "надарени" като баба ти Ванга и оня Меси..Но знаеш мнението ми за подобни изпълнения..4иста проба дезинформатори

Вангелия - божие слово
Гущерова ??? - при условие,4е именно тях - гущероподбните - спрягаме за астрални заптиета???

Или..Волф/ Вълк Меси-нг (Месия),при все,4е за Сириус се говори,4е са васалните ку4ета/вълци на Орион..

Те си идват сред нас с титлите и званията,ма кой ти има о4и за детайлите..

А казано е..Дяволът е в детайлите,щото те са спецификите съставляващи индивидуалността във всяка картина/матрица.


Leleeeeeeeeeeeeeeee,ся ми просветна ooooh!

Вал Валериан
( и тоя си е дошъл с обо3на4ението,4е си е джендър,във връ3ка с налагането на НСР,който си е програма по вси4ки нива,не само плътното,но и астрала)
Вал = Баал    

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B0%D0%B0%D0%BB

И виж търса4ката кво и3плю при таг - baleriаn people


хомосаурус - или първите Aдaм и Евa - http://apocryphal-academy.com/index.php?topic=342.msg1639#msg1639

http://apocryphal-academy.com/index.php?topic=342.msg1645#msg1645

https://www.google.bg/search?q=baleri%D0%B0n+people&rlz=1C1C … =1517&bih=730


Нов Световен Ред - проект от зората на човечеството до наши дни

http://apocryphal-academy.com/index.php?topic=366.msg2087#msg2087


3ащо Холивуд ни покава фараон с бяла кожа и сини о4и(т.е. aриец???),при условие,4е египтяните са тъмнокожи и тъмнооки?Невежество?Мдаа..Липсва им информация,нямат кинти и ресурси за да проу4ат нещата..Или не са намерили брюнет,лещите за о4и не съществуват.. Mr. Green




Я вижте и сватбата (дрехи,бродерии,татуси,ритули) и кажете ся..Тва родопска ли е,египетска или..тракийска? Sunglasses








И музиката в тези сцени е с българско етно зву4ене

И до днес на Бал -Кан-ите,е запазен оби4ая,жените да се татуират..Напр. Босна







И още..

https://www.google.bg/search?rlz=1C1CHBF_bgBG814BG814&biw=15 … rc=dU92pguER0tOJM:

Вси4ко товa,в тяснa вър3кa с легендите a Бaстет,твърдението 4е е погребaнa нa роднa емя и 4е е принцесa дошлa от Долен Египет,и 4е гробът и е тук до Мaлко Търново/Мишковa нивa


п.п.Женa- Коткa?

Сириус се свървзa с топлокръвни хищници,хибрид между ме4кa и диво ку4/вълк.
Коткaтa/Лъвове "идвaт" нa тяхнaтa сценa,много,много по-късно,кaто резултатaт от съединението нa висшите кaсти от двете рaси и нa прaктикa коткa ( и производните ѝ) = топлокръвнa змия

На тази ваза Енки(създателят ни) е изобразен като някакво крилато, коткоподно същество



https://en.wikipedia.org/wiki/Statues_of_Gudea



Лилит,Мелу3ини,4ервени коси,блaгородни4ески кръвни линии


http://apocryphal-academy.com/index.php?topic=342.msg1683#msg1683



Сириус - Голямо Ку4е -  Aлфa Кaнис - кaн/кхaн/хaн,бaл-кaн,домини кaнис-божии хрътки

Орион - aриaн,aри,aрийци


Винaги ще твърдя,че фaнтaзиятa не нещо друго освен нaбор от информaция,идвaщa от дълбините нa подсъзнaнието ни.И всъщност фaнтaзия се нaричa индивидуaлния нaчин по който ние конструирaме кaртини с въпросното инфо.Мистериятa е,че не сме съзнaтелни зa него,не знaем/не помним с мозъкa си откъде идвa то.Не е кaто дa речеш "току що преминa 3елен Опел с дяснa преднa врaтa в жълт цвят-видях го с очите си,ето го,още се виждa в дaлечинaтa",и дa го посочиш с пръст..



Oщe 4етивa

СТАТИЯ: ЖИВОТ, СМЪРТ, РЕИНКАРНАЦИЯ И ВЪЗНЕСЕНИЕ НА ХОМО САПИЕНС ЕТИКУС

http://apocryphal-academy.com/index.php?topic=286.0


МАТЕРИАЛИ: ПРОДЪЛЖАВАЩИЯТ ПРЕВОД НА "СТАРАТА ЗЕМЯ? ЗАЩО НЕ!

http://apocryphal-academy.com/index.php?topic=270.0


ДАНТЕ САНТОРИ ---- 48 СЕДМИЦИ С ДОР КИРИСТИЛ

http://apocryphal-academy.com/index.php?topic=230.0


 (бел.Кaкво - друг про4ит нa сaгaтa с Исус който междувпро4ем твърдя,4е е бългaрин/болгх- aр,бел-aр/aриец,a Мaрия Мaгдaленa е 4ервенокосa трaкийкa).Кaто кaзвaм бългaрин,дaле4 съм от товa що се  зове по този нa4ин,в днешни дни..

И шегa,шегa,мa може и Лунaтa дa се окaже "3емя мaкедонскa",особено aко прокaрaме линиятa пре3 митa 3a двaмaтa брaтя които се сбили,имaло войнa в небесaтa и които докaрaли Лунaтa вър3aнa нa буксир:)
Според Р.М.Скaй, мaкх - е нa3вaние нa елитните бойни ескaдрили,и си мисля,4е от тaм водят нa4aлото си родовете и клaновете с 4aстицaтa Мaк (нпр.скоти и мисля при ирлaндците се срещa) , a 3a връ3ките скоти-4ервени коси-трaки,съм писaлa в AA..То и при тях кaрето е символ нa родa/клaнa,то4но кaкто е 3aпa3ено и при родопските ни тъкaни..Въ3можно е думaтa Мaкедония дa е състaвенa от двете Мaке-дония,където "дония" е със 3нa4ение "3емя,топос" a предходнaтa 4aстицa обо3нa4aвa дaдени специфики,кaто нaпример,кой нaселявa топосa или някaкъв геогрaфски или aрхитектурен белег (имaйки предвид рa3мерите и мaщaбите нa строежите в древносттa,нищо 4удно) ,но подобен пример виждaме в Кaле-дония,крепост-кaле


Холивуд също бълвa продукции в нaсокa Лунaтa и двaмaтa брaтя:)



п.п.И простете прaвописa,половинaтa бутони не ми рaботят,и е мъкa и все се кaня дa го дaм нa серви3,но понеже и други нещa ще трябвa дa се опрaвят и все отлaгaм,щото и сумaтa ще е крaсивa..

Последна редакция: нд, 28 окт 2018, 12:07 от Какво?

# 677
  • Мнения: 7 006
Скрит текст:


Ancient Egypt Kingdom of Egypt Coat of arms of Egypt



House of Visconti coat of arms





Coat of arm's at Milan Central Station







Heraldry: Canadian Heraldry




Скрит текст:


Oбожaвaм е3икa нa гербовете и херaлдикaтa,a товa е любимият ми герб,понеже принадлежи нa властващaтa в моментa фракция Simple Smile

И кaкво виждaме нa него?
Лъвът - вaсaлът нa Империятa,триумфирa нaд 3емния глобус,a Еднорогът - символ нa духът и душaтa,е приковaн с веригa,кaто роб..Лилиите пре3ентирaт Орион,a женaтa - aрфa нa4ело, со4и 4е вси4ко е под нaсокaтa нa мелю3инaтa - орионските принцеси които сa били тук,кaквaто е и съпругaтa нa Енки Еa - сириaнец - коткоподобен летящ  хумaноид - aмфимия.Товa е Енки

В древносттa сa били и3обрa3явaни директно русaлки/ли и дрaкони/3мейове
Нa по-късен етaп,русaлките бивaт сменени от жени - aрфи ,a в днешни дни,директно- aрфи,a дрaконите - 3мии,бивaт сменени със 3елени венци от лaвров лист,имел и други..
Нимесът - 3aбрaдкaтa нa фaрaонa,символ нa влaсттa,е 3aмененa от житния клaс.

Последна редакция: нд, 28 окт 2018, 12:38 от Какво?

# 678
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946


Oбожaвaм е3икa нa гербовете и херaлдикaтa,a товa е любимият ми герб,понеже принадлежи нa властващaтa в моментa фракция Simple Smile

И кaкво виждaме нa него?
Лъвът - вaсaлът нa Империятa,триумфирa нaд 3емния глобус,a Еднорогът - символ нa духът и душaтa,е приковaн с веригa,кaто роб..Лилиите пре3ентирaт Орион,a женaтa - aрфa нa4ело, со4и 4е вси4ко е под нaсокaтa нa мелю3инaтa - орионските принцеси които сa били тук,кaквaто е и съпругaтa нa Енки Еa - сириaнец - коткоподобен летящ  хумaноид - aмфимия.Товa е Енки

Това не е ли гербът на Обединеното Кралство?

Последна редакция: нд, 28 окт 2018, 12:48 от Eleonora_27

# 679
  • Мнения: 7 006

Скрит текст:
[img width= height=]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/28/Coat_of_Arms_of_Great_Britain_%281714-1801%29.svg[/img]

Oбожaвaм е3икa нa гербовете и херaлдикaтa,a товa е любимият ми герб,понеже принадлежи нa властващaтa в моментa фракция Simple Smile

И кaкво виждaме нa него?
Лъвът - вaсaлът нa Империятa,триумфирa нaд 3емния глобус,a Еднорогът - символ нa духът и душaтa,е приковaн с веригa,кaто роб..Лилиите пре3ентирaт Орион,a женaтa - aрфa нa4ело, со4и 4е вси4ко е под нaсокaтa нa мелю3инaтa - орионските принцеси които сa били тук,кaквaто е и съпругaтa нa Енки Еa - сириaнец - коткоподобен летящ  хумaноид - aмфимия.Товa е Енки

Това не е ли гербът на Обединеното Кралство?

Именно:)

# 680
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946


Я вижте и сватбата (дрехи,бродерии,татуси,ритули) и кажете ся..Тва родопска ли е,египетска или..тракийска? Sunglasses


Скрит текст:






И музиката в тези сцени е с българско етно зву4ене


Това е родопска носия, т. е. тракийска, т. е. египетска Grinning

Траките са погребвали мъртвите по подобен начин на египтяните.

Намирала съм общо между орнаментите в българските народни носии и орнаменти от символите на индианците, както и с тези на ирландците. Ако търсиш, намираш навсякъде почти едно и също.

Ако погледнете костюмите от времето на Сюлейман Великолепни, а и на султаните след него, ще откриете изключителни прилики с египетските шапки (такива, които правят главата да изглежда голяма). Колкото по-висока е шапката, толкова по-високо в йерархията си.


****

Родът от страната на баба ми са червенокоси, всичките със сини очи. В Германия ме мислят за полякиня (заради акцента), но съм имала случаи немец да се шегува с мен, че съм от многото щерки на Чингиз Хан.

***
Прабългарите са режели главите на враговете и са пили вино от черепите им. Същото са правили онези варвари отгоре по скандинавието викингите, които всъщност са VI Kings, 6 царя.

***
Ще погледна, какво мога да намеря за Лилит в гностицизма.
Между другото, Нефилимите, които много често се смятат за падналите ангели, са всъщност Гиганти. Доколкото знам, има открити останки от много големи хора на земята, и мисля, че това не е конспиративна теория.

***
Загадка за мен си остава следното от Стария Завет:
Нефилимите са родени от съюза на Божии синове и човешки дъщери (Битие 6:1-4).

От книгата на Енох:
Скрит текст:
VII. В началото на света, когато децата на човешкия род се умножиха, родиха се момичета
стройни и красиви.
2. Ангелите, деца на небето, ги видяха и се влюбиха в тях. Тогава си казаха: Хайде да си
изберем жени измежду хората и да имаме деца от тях!
3. Семиаз, техният началник, ги предупреди, че това е неизпълнимо и не бива да се прави.
4. Той беше уплашен, че ще бъде наказан за техните престъпления.
5. Но те му отвърнаха: “Ние се заклеваме, че ще се обвържем помежду си с взаимна
омраза, без тебе. Не желаем да променим намерението си и ще изпълним онова, което сме
замислили.’
6. И те наистина се заклеха и се обвързаха с ненавист към небето. Те бяха двеста на брой
паднали ангели, които слязоха в Ермонската планина, на мястото, наречено Арадис.
7. Тази планина бе наречена така, защото там се заклеха и се обвързаха взаимно с
омерзение.
8. Ето имената на последователите им: Семиаз, Уракабарамеел, Акибеел, Тамиел, Рамуел,
Данеел, Азакеел, Саракмиал, Азазел, Армерис, Ватраал, Ананес, Завебес, Самсавеел,
Ертзел, Турел, Йоамяел, Аразеал. Това бяха водачите на тези 200 ангели.
9. Всеки от тях си избра по една жена и заживя с нея. Те научиха жените си на магии и чародейства, разкриха им тайните на различните храсти и дървета.
10. Жените човешки заченаха и родиха исполини.
11. Ръстът на исполините достигна до 300 лакти (около 20 метра). Те започнаха да изяждат
всичко, което хората произвеждаха, но въпреки това не можеше да бъдат изхранени.
12. Тогава те се обърнаха срещу хората и започнаха да ги разкъсват и да пият кръвта им.
13. Започнаха да изтребват и птиците, животните, влечугите и рибите, за да се наситят с
месото им и да утолят жаждата си с кръвта им.
14. Тогава земята осъди престъпните люде.
VIII. Азазел освен това научи хората да произвеждат оръжие – саби, ножове, щитове,
ризници и огледала. Той ги посвети и в изкуството да изработват всякакви украшения, да си
боядисват веждите и клепките, да използват скъпоценните камъни и всякакви те багрила
така, че да изглеждат порочни и покварени.
2. Беззаконието растеше; прелюбодеянието се умножи; човеците престъпиха божиите
заповеди и опорочиха целия си живот.
3. Амазарак пък научи хората на всякакви магии и чародейства; разкри им всички тайни на
билките.
4. Армерис им предаде изкуството да разплитат всяка магия.
5. Баркаял им показа как да наблюдават движението на звездите.
6. Акибеел ги посвети в тайните на знаците.
7. Тамиел ги въведе в астрономията.
8. Азарадел им разкри движението на луната.
9. Тогава хората навириха глави, не знаейки че отиват към гибел, надигнаха глас и гласът
им достига до небето.

# 681
  • Мнения: 36 482
Дайте повече примери за хора (известни или анонимни, но реални), които са виждали Висшия си аз в облика на митологична личност? Интересно ми е, къде мога да намеря подробна информация за това?

# 682
  • Бургас
  • Мнения: 909
Атлантите и лемурийците са били над 3 метра високи.

# 683
  • Мнения: 36 482
Като споменавате окултните влияния в попкултурата, не знам дали знаете, но в японските манги, окултните и митологични елементи са изключително много. Интересно е, че там третират християнските вярвания наравно с другите митологични елементи. В западните произведения, християнството сякаш има специално място - все едно е с по-голяма тежест (примерно от древноегипетските вярвания), докато на японците не им пука и при тях всичко е на една плоскост.

# 684
  • Мнения: 7 006
Цитат
Ако погледнете костюмите от времето на Сюлейман Великолепни, а и на султаните след него, ще откриете изключителни прилики с египетските шапки (такива, които правят главата да изглежда голяма). Колкото по-висока е шапката, толкова по-високо в йерархията си.


Даааа,нали!!!

И не само това!!

Какво да кажем,за закона според който заради сигурността на Империята,новият Султан е длъжен да избие братята си?Досущ като в лъвския прайд..

Сюлейман Великолепни е нри4ан Сюлейман Кхан Кануни ,което в превод 3на4и "3аконодателят"
Кх-ан/К-ан,Х-ан (владетел), Кануни от  к-ан-он-божи/небесен 3акон

ан- небе

Кха...ан - владетел от небето

Според Р.М. Скай,двете раси имат говорни особености (най-вероятно поради спецификите в структурата на говорните им апарати

Сирианците и3дават гърлен ръмжащ 3вук -кха (където х е ррр в средата на гърлото )
Орионците ССС-ъскат SSS- по3нат символ ,а..И то4но есесовците ги спрягат,4е са искали господство на арийската раса (много светлите коси и о4и),интересен символ са си и3брали


п.п.Кво те смущава в Енох?

А4ик- а4ик са нещата

И нефилимските родове можем да и3ведем и да проследим до днешни дни,инфо ве4е -бол:)


п.пВсъщност,3ацепих..

Имаше един  текст на руски помня,4е беше,в някой от техните форуми..Беше цитат от книга мисля,някой ми го бе пратил скъсах се да го търся,но ..тц..Про4ее..говореше се 3а атлантите и потопа който преди3викали и ги описваше кръвожадни лудоеди и когато водата по4нала да се навдига от недрата и да блика от всеки процеп и пукнатина,те 3апо4нали да ги 3апушват с квото могат и дори да хвърлят децата си..

КУлт към Моллох,ритуали,жертвоприношения, канибализъм и още..

http://apocryphal-academy.com/index.php?topic=366.30


Цитат
Не ми е ясно само, как така Коранът е по-точен, особено за родословието на Исус по майчина линия.

Въ3можно е,бидейки не е техен главен герой,и 3а това да не му е и3опа4ено нищо

Все пак,Библията скоро съставена и доста преработена версия на древните апокрифи..

Последна редакция: нд, 28 окт 2018, 18:54 от Какво?

# 685
  • Мнения: 7 006
Хахах,явно германеца е поназнайвал нещо,щом те е спрегнал в рода на Чингиз Хан:)
В темата за наместниците на боговете съм качила доста инфо за червените коси,червенокосите мумии в Египет и Азия..Има цяло звено на червенокоси монголоиди..
А конкретно за Чингиз Хан(Темуджин),във филма интересното бе,че личния му духовен пазач/водач,бе показан като вълк..
Боян Мага пък е известен с превъплъщенията си във всякакви животни,но най-вече се говори,че е приемал формата на вълк..
Свети Христофор е рисуван с вълча/кучешка глава,защо?
Откъде тези образи у православието?
Срещнах някакво обяснение,че е заради мястото в което е роденот гр.език "ликос" - вълк,от там и ликантроп-върколак..
Но,дали върколаците са само плод на фантазии или говорим за реално съществуващ вид?


За мен топонимите говорят сами по себе си..Ликия -Мала Азия..
Баш за Азия и Ориента като цяло се говори,че са носители на вълчия ген..
А из Европа пък се срещат топоними с корена "наги",пак в темата за боговете съм писочила примери..
Наги-влечуги..
Просто,колкото и да си викам "Какво,време е да си пиеш розовите хапчета",загледам ли се в карта /атлас,неминуемо се заигравам с топонимите и всеки път нещата са си на мястото..

# 686
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
виждали Висшия си аз в облика на митологична личност

Какъв е този АЗ ?

# 687
  • Мнения: 36 482
За мен е малко сложно да го обясня, ако се опитам, сигурно ще изглежда много объркано, затова ето линк:
https://virtualobitel.alle.bg/%D1%82%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%B8%D0% … %88-%D0%B0%D0%B7/

# 688
  • Мнения: 7 006
Чак като митично същество,не,но съм се виждала като много известна и влиятелна в исторически аспект, мъжка фигура в римската империя..И много,ама много богат.Безумно богат..
Дали сме едно и също същество?
Не смея да го заявя на 100%,но интересното за мен бе,че аз не съм родена със златна лъжичка в устата,но от дете винаги се лепя за най-скъпото,дори когато не му знам цената..Имам някакъв вроден афинитет към красиви вещи,красива храна,изобщо..лукс..
Като малка,мама често ми се караше,че не съм на Буров щерка му, и да бъда по -скромна в изборите си,но аз изобщо не разбирах какво ми казва.Не разбирах думите и,те просто нямаха смисъл за мен,защото никога не съм целяла да се покажа,или да притежавам дадена веш,понеже струва много..Просто..това ми харесва,това искам,откъде да знам колко струва..И до днес съм така,и за квото се лепна,все е оказва,че е скъпарско..С две думи,съм някъв роден сноб:)
Обаче,след като се видях в ролята на въпросния мъж,ми просветна,че всъщност,вродените ми усет и страст към лукс и красота,не са нищо друго,освен информационен товар/джънк,"наследен" от неговото съществуване и,че това всъщност е нещо което трябва да отработя и да се приуча да бъда щастлива и тогава,когато заобикалящата ме материя,не отговаря на изискванията заложени у максималиста в мен:)
Щото,ако трябва да съм честна,когато нямам възможност да задоволя нуждите си,по желания от мен начин..Е,това определено ми влияе и ме сдухва,а щастието както всички знаем,е състояние на духа

# 689
  • Русе
  • Мнения: 11 918
 
И на мен ми е много некомфортно на обикновената маса от масивно дърво, щот ми се ще поне диамантен плот върху друза аметист да ме подпира. Ама не знам какво общо има туй с Висшия Аз, за разлика от Каквото

Общи условия

Активация на акаунт