Звездни компромати - 293 част

  • 124 700
  • 735
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 3 633
А, устата на Шейкова истинска ли е или правена?  newsm78

# 631
  • Вестерос
  • Мнения: 38 266
И двете усти са ми ужасни

# 632
  • Мнения: 46 534
А, устата на Шейкова истинска ли е или правена?  newsm78
Нейна си е:
Скрит текст:

# 633
  • Мнения: 459
Страшно много харесвам Ирина Heart Eyes Много е сексапилна и красива.В топ 5 ми е в личната класация за най-красивите и секси "звезди". Само с парцалките, които облича редовно по червения килим не съм ОК.Иначе в ежедневието си е ТОП.  Grinning

# 634
  • София
  • Мнения: 6 062
Аз не правя разлика между показаните усти, независимо дали са натурални или правени. Прекалено големи са и изглежда вулгарно.

Венсан Касел - не много скорошна снимка, но за това пък чаровен.
Скрит текст:

# 635
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Гнусно ми е мъже да си пускат езици,слагайте нещо предупредително при такива снимки.
Дала съм я в линк и съм написала изрично какво точно съдържа. Каква специална подсказка още ти трябва?

И не, няма разлика за мен при тези трите. Три вулгарни жени с маймунски задник на лицето. Може да се добави и Мария към триумвирата.
Някаква индикация на самия линк или преди него. По инерция се отваря преди да се стигне до пояснението сложено накрая.

Ето не 3, а    6   жени с големи усти. На 4 са им правени,а на 2 -естествени.
Ирина не ми харесва по принцип,като жена. Яница,Моника,Мария и Есмер са като карикатури.
А Аднжелина ... е една.

Шайло Джоли Пит има универсално сладки черти. Би минала спокойно за красиво и момиченце и момчецне ( ако не знаеш какво е ) .
Скрит текст:

# 636
  • Мнения: 1 167
На Ирина горната устна също е помпана. Виж снимки преди и след. Не, че преди и е била тънка, просто жената решила да си направи маймунски гъз.

# 637
  • Благоевград
  • Мнения: 2 867
Аз съм в потрес  Shocked
Моника Валериева има самостоятелна песен, квичи на умряло в нея, ама и тя певачка!
Светлана Василева в дует с Ангел (приличен изпълнител с хубав глас, но без късмет), пак потрес.
Всичко живо се пъне да стане част от компанията на Оцко, а той едно и също бълва. 4 песни на 4 различни изпълнителя си направих труда да чуя, те всички еднакви. Еднакъв ритъм, еднакви виещи вълци вътре, страшна работа  ooooh!

# 638
  • Мнения: 924
Като каза ''ВЪЛЦИ''...

# 639
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Лара Фабиан

Скрит текст:

# 640
# 641
  • Варна
  • Мнения: 10 578
Е, може ли така да ме разсмеят.
Дори не успях да се уплаша  Mr. Green

# 642
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 219
Може ли да казвате кого/какво давате в линка!! Има личности, които не искам да виждам, еле па вечер!

# 643
  • Мнения: 8 532
Може ли да казвате кого/какво давате в линка!! Има личности, които не искам да виждам, еле па вечер!
И аз за това съм молила многократно,но няма резултат

# 644
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Много звезди като малки
http://9gag.com/gag/aZpywO6

Общи условия

Активация на акаунт