Малки Сладки Лъжкини - Тема 13

  • 35 018
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 335
https://www.youtube.com/watch?v=zA1pH3k0m28  Ето го видеото с флашбек-а. Определено прави впечатление, че това е майката на Тоби, а не мащехата му.  А аз се чудя все още какво толкова са сторили лъжкините на някого, че толкова ги преследва и тормози? Трябва да има причина за всяка една от тях...

# 676
  • Мнения: 4 690
Да, и за да е напълно нагледно - ето и видеото от покрива, когато уж Бетани я бута.
https://m.youtube.com/watch?v=XbTG5Sy519c
Разлика с близо десет години, но какво са времето и смъртта за Марлийн, властелинът на пръстените  Mr. Green

# 677
  • Мнения: 2 309
леле! Вие сте като пллпедия!

# 678
  • София
  • Мнения: 335
Да, и за да е напълно нагледно - ето и видеото от покрива, когато уж Бетани я бута.
https://m.youtube.com/watch?v=XbTG5Sy519c
Разлика с близо десет години, но какво са времето и смъртта за Марлийн, властелинът на пръстените  Mr. Green


За много тъпи ни взеха нас като зрители. Много неуважително! Толкова недомислици... В психиатрична клиника пускат пациентите свободно да се разхождат по покрива на клиниката... Определено това е майката на Тоби (от флашбека с Алисън), а не тази на Джена. Сценаристииии  #2gunfire

# 679
  • Мнения: 79
Може и да не се е появявала често, Джена ги познава всички. По-скоро тази сцена ме убеди, че Джена вижда, иначе как ще разбере кой е АД.
Някъде във 3ти сезон момичетета и Джена бяха на нещо като паркинг и там уж се разкри,че тя вижда,пък после се оказа че не вижда..Много съм объркана newsm78 newsm78

# 680
  • София
  • Мнения: 335
Сега 100% ще кажат, ами тя Сиси е излъгала... И дано така кажат и малко да замажат гафовете, че е ааааадски дразнещо.

# 681
  • Мнения: 2 309
Може и да не се е появявала често, Джена ги познава всички. По-скоро тази сцена ме убеди, че Джена вижда, иначе как ще разбере кой е АД.
Някъде във 3ти сезон момичетета и Джена бяха на нещо като паркинг и там уж се разкри,че тя вижда,пък после се оказа че не вижда..Много съм объркана newsm78 newsm78
Вижда според епизода Wink

# 682
  • Мнения: 4 690
По едно време и правиха операция, прогледна, известно време беше добре, после пак ослепя  Crazy
Гледайте, какво нелепо изречение  Mr. Green

# 683
  • Вестерос
  • Мнения: 38 273
Да, и за да е напълно нагледно - ето и видеото от покрива, когато уж Бетани я бута.
https://m.youtube.com/watch?v=XbTG5Sy519c
Разлика с близо десет години, но какво са времето и смъртта за Марлийн, властелинът на пръстените  Mr. Green


За много тъпи ни взеха нас като зрители. Много неуважително! Толкова недомислици... В психиатрична клиника пускат пациентите свободно да се разхождат по покрива на клиниката... Определено това е майката на Тоби (от флашбека с Алисън), а не тази на Джена. Сценаристииии  #2gunfire
da, моя грешка, супер тъпо е обаче

# 684
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Аз само не разбрах Сиси и Джена, кога станаха толкова близки. Шана преди каза, че човекът, от който най-много се страхува Джена е Сиси, пък сега дружки като сестрички

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 2 797
О така се радвам, че не съм само аз така  Laughing

Това за Марион въобще не му бях обърнала внимание, но все пак версията с Бетани трябва да по-реалната, защото след това трябва все пак да е минало известно време преди бащата на Тоби да се ожени за майката на Джена, пък и когато го дават с Али той трябва да е някъде още ученик, според мен просто не са сменили актрисата или са искали да наблегнат на това, че тя е изглеждала така още от 12 годишна и ги е въртяла всички. Нали все пак Тоби е 2-3 години по-голям или бъркам
Другото, за което се замислих, че единственият, който има голям мотив да тормози всички момичета без да е тралала е майката на Джена.
А ако е някой друг не виждам логично обяснение, така че сигурно ще е нещо тъпо. Но пък щом казват, че го дават почти всеки епизод може да е някое от момичетата, Тоби, Кейлъб, Мона, Езра, Джена, Мери и за друг не се сещам

# 686
  • Мнения: 2 309
Че то остана ли някой друг?  newsm78

# 687
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Джейсън. Rolling Eyes

# 688
  • Мнения: 79
О така се радвам, че не съм само аз така  Laughing

Това за Марион въобще не му бях обърнала внимание, но все пак версията с Бетани трябва да по-реалната, защото след това трябва все пак да е минало известно време преди бащата на Тоби да се ожени за майката на Джена, пък и когато го дават с Али той трябва да е някъде още ученик, според мен просто не са сменили актрисата или са искали да наблегнат на това, че тя е изглеждала така още от 12 годишна и ги е въртяла всички. Нали все пак Тоби е 2-3 години по-голям или бъркам
Другото, за което се замислих, че единственият, който има голям мотив да тормози всички момичета без да е тралала е майката на Джена.
А ако е някой друг не виждам логично обяснение, така че сигурно ще е нещо тъпо. Но пък щом казват, че го дават почти всеки епизод може да е някое от момичетата, Тоби, Кейлъб, Мона, Езра, Джена, Мери и за друг не се сещам
Хмм, теорията за майката на Джена е доста интересна,но тази за някое от момиетата ми се струва безмислена

# 689
  • София
  • Мнения: 335
О така се радвам, че не съм само аз така  Laughing

Това за Марион въобще не му бях обърнала внимание, но все пак версията с Бетани трябва да по-реалната, защото след това трябва все пак да е минало известно време преди бащата на Тоби да се ожени за майката на Джена, пък и когато го дават с Али той трябва да е някъде още ученик, според мен просто не са сменили актрисата или са искали да наблегнат на това, че тя е изглеждала така още от 12 годишна и ги е въртяла всички. Нали все пак Тоби е 2-3 години по-голям или бъркам
Другото, за което се замислих, че единственият, който има голям мотив да тормози всички момичета без да е тралала е майката на Джена.
А ако е някой друг не виждам логично обяснение, така че сигурно ще е нещо тъпо. Но пък щом казват, че го дават почти всеки епизод може да е някое от момичетата, Тоби, Кейлъб, Мона, Езра, Джена, Мери и за друг не се сещам

Проблемът не е в смяната на актрисата. Излиза, че Марион е убита от Бетъни, когато Чарлс и Бетъни са били деца. А Чарлс/Сиси е по-голяма от Али. Значи тогава Али е била съвсем малко детенце. А преди няколко сезона са дали спомен на Тоби, в който участва порасналата Али и...живата му майка. 

Общи условия

Активация на акаунт