Добавки и витамини за подобряване на МЦ, ЛФ и ОВУ - 4

  • 127 597
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 6 041
Денис, може ли твоето мнение за програмата за прием на добавки, която съм подготвила за ММ с цел подобряване на СГ? Само да обърна внимание, че неговият режим не е стандартен. Работи нощно време от 9.30 до 5.30 ч. Ляга си към 6.00-6.30 ч. и става към 13.30-14.00 ч. Ето и какво съм му замислила:
Сутрин /преди да легне/
Л-карнитин - 1 час преди хранене
Витамин Е, Витамин Д, Омега 3, Селен - след хранене /той хапва преди да легне/
Обяд:
Л-карнитин - 1 час преди хранене
Витамин Ц, Цинк - след хранене
Вечер
Л-карнитин - 1 час преди хранене
Витамин Ц, Омега 3, CoQ10, фолиева киселина с вит.В 12 - след хранене

Засега съм включила тези добавки. Дозите са съобразени. После ще добавя още. Благодаря ти предварително.

# 736
  • София
  • Мнения: 35 957
Здравейте, момичета.
Скрит текст:
Минаха 4 месеца от първият ми опит, Ако всичко е наред септемвр може да е вторият,
Мога ли да включа към "менюто" си добавки като МВИ и Витекс.  newsm78
Към момента пия достинекс заради пролактина/имам микроаденом/, L-thiroxin  ,т.к. TSH ми се покачи до 3.95 /при реф.граници до 4.2/
Отделно съм на дуфастон /16-25 ден/ и естрофем.
Не съм спирала неофолик мета.
По принцип сме с много тежък мъжки фактор, но и при мен нещата не са цветущи. Иска ми се да подпомогна системата  Rolling Eyes
Здравей!
Да, може да ги включиш - освен всичко друго, МВИ влияе добре на ЩЖ, а витексът на Пролактина.
За МФактор - Л-Карнитин, Аргинин, NAC, Цинк, Селен, СоQ10, Лутеин, Астаксантин, Бета-Каротин, вит.Е, ФК, Фруктоза

Денис, може ли
Скрит текст:
твоето мнение за програмата за прием на добавки, която съм подготвила за ММ с цел подобряване на СГ? Само да обърна внимание, че неговият режим не е стандартен. Работи нощно време от 9.30 до 5.30 ч. Ляга си към 6.00-6.30 ч. и става към 13.30-14.00 ч. Ето и какво съм му замислила:
Сутрин /преди да легне/
Л-карнитин - 1 час преди хранене
Витамин Е, Витамин Д, Омега 3, Селен - след хранене /той хапва преди да легне/
Обяд:
Л-карнитин - 1 час преди хранене
Витамин Ц, Цинк - след хранене
Вечер
Л-карнитин - 1 час преди хранене
Витамин Ц, Омега 3, CoQ10, фолиева киселина с вит.В 12 - след хранене

Засега съм включила тези добавки. Дозите са съобразени. После ще добавя още. Благодаря ти предварително.
Супер е схемата  Peace

# 737
  • Мнения: 61

[/quote] Здравей!
Да, може да ги включиш - освен всичко друго, МВИ влияе добре на ЩЖ, а витексът на Пролактина.
За МФактор - Л-Карнитин, Аргинин, NAC, Цинк, Селен, СоQ10, Лутеин, Астаксантин, Бета-Каротин, вит.Е, ФК, Фруктоза

Благодаря много Simple Smile.  Първият път имах положителен тест, но не продължи дълго. Дано този път да се получи, може пък да успеем да подобрим качеството

# 738
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Заповядайте в новата тема  Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=982181.new#new

Общи условия

Активация на акаунт