iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 79

  • 68 394
  • 712
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 19 018
Моля да ми обясните, че откакто са променени условията за доставка, не съм правила поръчки.
Ако поръчката е до 30 лв. - пристига в Пощата, но пак я доставя DHL или друг доставчик?
А ако е над тази сума - получаване от Митницата, пак доставени от DHL, така ли е?
Правилно ли съм разбрала? Hug

В пощата пристигат или на митница, не с куриер. Те смениха името на услугата, не е Global Mail by DHL, а само Global Mail.  Peace

Код за 5 $ отстъпка от iherb.com - SDB331

# 706
  • Мнения: 452
Здравейте,спрях се на този Б12,
http://www.iherb.com/Solgar-Sublingual-Methylcobalamin-Vitamin-B … -60-Nuggets/10740
бихте ли ми казали добър ли е,или кои бихте ми препоръчали. Фолиева к-на също ми се иска да включа,и органична сяра на хапчета,ако може и за тях кои вид да са.Ще съм благодарна.
Попаднах на една статия на Мария Папазова,в която пише,че приема на Б12 от  деца е ,едва ли не задължително,а до сега не го бях чувала.

# 707
  • Мнения: 4 176
Имам поръчка от около 21$, 700 грама на митницата. Confused Пълен ужас. Взех си известието и някой може ли да сподели сега как най-безболезнено да я взема? Какво се праща по имейл, на кое гише се ходи първо, кое второ и тнт? Възможно ли е да мина само с едно разкарване и как? За пръв път ми е.

# 708
  • Мнения: 2 576
Леле! 10 страници обсъждане на освобождаване на пратки от митница и през 3 поста въпрос коментиран на същата страница. Rolling Eyes

Денис, може би е добре да се постнат на първа страница променените условия за получаване на пратки, ако искаш мога да обобщя информацията и да помолим модератор да я сложи.

Този продукт е добър за стави, може ли да ми препоръчаш нещо и за кости. Майка и татко са с по един гипсиран крак ooooh!
http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Glucosamine-Chondroitin-MSM-240-Capsules/23

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Бихте ли ми препоръчали течно алое?

# 710
# 711
  • Добрич
  • Мнения: 5 454
Аз все още чакам пратка от 22 юли. От 31 юли я взех. Питах и в пощата и в митницата - нямат нищо за мен. Да видим как ще се развият събитията. До сега нямам неполучена пратка и винаги съм си ги вземала най-много след три седмици. Надявам се и тази от 22 юли да дойде.

# 712

Общи условия

Активация на акаунт