София Люлин ІІІ - Люлинските мами сладурани се разхождат с бебета засмяни

  • 10 978
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 468
Ние с Гери заминаваме, а който дойде - няма да му се разсърдим Hug.

# 61
  • Мнения: 46 518
Ако някой идва след 14 часа, да пише, за да знам дали да ходя, преди това не мога  Confused

# 62
  • Мнения: 1 209
извинявам се, забравих, днес ходих да "преслушам "еинд ТСМ склад.
дамаянти -взех си зимно 4увал4е за коли4ка, пухено за 16 лв., ина4е нищо интересно, хубави бяха само пердетата, 4аршафите и мъйки слипове.

# 63
  • София
  • Мнения: 6 743
извинявам се, забравих, днес ходих да "преслушам "еинд ТСМ склад.
дамаянти -взех си зимно 4увал4е за коли4ка, пухено за 16 лв., ина4е нищо интересно, хубави бяха само пердетата, 4аршафите и мъйки слипове.
Ауу, да ме светнеш къде точно се намира и аз да преслушам Wink

# 64
  • София
  • Мнения: 2 530
Къде се скрихте всички днес? Към 13.00ч бях на кафето, за което пише Ню,гледах, гледах smile3556 но не видях познатата муцунка от аватара на Ню.После отидох на бебешките зад мебелната къща, но явно пак бях закъсняла sweatingВидях група майки и ги попитах от форума ли са, казаха -Не, но ме поканиха при тях. Отказах учтиво и  runningпопягнах към вигвамите и там нямаше никой. Е, прибрах се  cry , а така ми се искаше днес да се запозная с вас. Но и утре е ден.

# 65
  • Мнения: 1 209
Aуу, да ме светнеш къде точно се намира и аз да преслушам Wink


dobre utre ako se widim na kafeto shte razkazwam Simple Smile

# 66
  • Мнения: 5 468
Къде се скрихте всички днес? Към 13.00ч бях на кафето, за което пише Ню,гледах, гледах smile3556 но не видях познатата муцунка от аватара на Ню.
Ами там бяхме до 13:40 някъде, защото се прибрахме около 14 ч. да спи Гери. Утре сигурно пак ще идем там. Ако искаш мога да ти дам телефона си на ЛС - да се откриваме по-лесно.

# 67
  • Мнения: 137
Bifana ние бяхме на бебешките кафета към 11ч.Аз лично си тръгнах към 12.30,а момичетата не знам кога са си отишли.Ние бяхме на средното.Утре пак по това време сме там.Аз съм със синя количка Чиполино-лятна вече.Може да сложа един балон,за да ни разпознаеш.  bouquet

До утре

# 68
  • Мнения: 5 468
Bifana, сега обърнах внимание на лентичката ти и се сетих, че днес като бяхме на кафето, Гери си игра в пясъчника с едно момченце, горе-долу на такава възраст и говореше даже:)... викаше й - Ела да си играем!, тя отначало се дърпаше, накрая отиде и си играха доста време.
Да не беше това твоя Георги? Хм... ние бяхме с една друга майка на една масичка до люлката. Знам ли... може и ти да си била.

# 69
  • София
  • Мнения: 2 530
Не, не е бил Георги, аз само надникнах не съм се заседявала. А утре имам работа до 12ч в центъра и ако мога ще намина след това.

# 70
  • Мнения: 137
Здравейте момичета.Днес ще излизате ли ?
Нещо е гадно времето.Но аз мисля да изляза,ако не вали.

Дамаянти отдавна не сме се виждали на кафето. Hug

Марго хайде на разходка Laughing

Ние вчера бяхме с Илияна и Йонка ,после дойдоха Дияна и Деси.Но аз рано си тръгах,защото имах работа.

Лек ден  bouquet

# 71
  • Мнения: 1 209
сега тръгвам към мебелната Simple Smile

# 72
  • Мнения: 137
Добрутро момичета!

Къде стееееееееее?
Днес ще пием ли кафе?Аз съм там 11ч.

До скоро  bouquet

# 73
  • София
  • Мнения: 6 182
Taзи сутрин сме ранобудници и вече сме почти готови за излизане. Има ли други будни? Вече се чудя в коя градинка да паркирам детето, за да ми е по-спокойно докато играе newsm78 Много пищи напоследък, а на бебешките последния път една майка ме изгледа свирепо, че с писъци замалко да и събуди бебето Sad

# 74
   Мацки,днес след 12 с Деси сме на бебешките кафета,някой ще дойде ли?

Общи условия

Активация на акаунт