"София - Ден и Нощ" - 14

  • 55 557
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 159
Митко си е то си личи,  страшна сърничкъ е  Joy

Последна редакция: пн, 01 авг 2016, 15:03 от kavak_yelleri_fan

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 26 400
какви са тези размери?!
възможно ли е да е с ханш 73см. Thinking,висок 183см.а обувките му 42  Wink

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 159
Предполагам, че е доста старо инфо и отдавна това не са  реалните му размери. Той е модел номер 97, а сега са около 4 хиляди и  нещо, може и повече. Просто снимките наистина са леко комични, но Митачето е сладур и там. Peace  Малко са ми в стил Коки позите му Joy

Последна редакция: пн, 01 авг 2016, 15:19 от kavak_yelleri_fan

# 33
  • Мнения: 466
Заради отпускарския сезон ли намалят филмчето на 30мин? 
Траян е сладък, на Митко мускулите ми идват малко в повече Grinning
 Дали Рая и Дани ще развалят сватбата?

# 34
  • Мнения: X
Разгледах на Траян фб, ами сладурче е.

И Митачето качва все едни секси снимчици. Wink

# 35
  • Мнения: X
Нещо ме ми се нравят тези половинчасови епизоди  Crossing Arms Прекалено много ще се разтегне самия сюжет ми се струва. Нова ТВ общо взето като изключително новините само с всевъзможни сериали са си напълнили програмата, започваме с турски, минаваме на индийски, български и ударна доза американски сериали  Mr. Green Само латиноамериканските липсват  Flutter

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Подозирам,че тези кратки епизоди може да са заради задаващия се скоро Vip brother.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 789
Ако пуснат 30-минутен епизод без реклами, то това си е цял епизод с рекламите. Дано го направят така.

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Ако пуснат 30-минутен епизод без реклами, то това си е цял епизод с рекламите. Дано го направят така.
   Със сигурност ще има един рекламен блок, точно по средата на сериите. Peace

   miss july е дала много точно предположение. Дори и сериалът да беше останал с едночасово излъчване чак до септември, с почването на "Big Brother" пак щяха драстично да го намалят, няма как иначе.

# 39
  • Мнения: 22
Ако пуснат 30-минутен епизод без реклами, то това си е цял епизод с рекламите. Дано го направят така.

Едва ли .. те печелят от реклами  #2gunfire Но както беше писал някой преди, сигурно го правят защото аудиторията на филма е избягала към морето, предполагам от септември ще се върнат пак по старому. Надявам се поне  Grinning Thinking

# 40
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Няма шанс от септември, тогава започва меко казано скучния Вип Брадър, в който вече участници са само застаряващи, забравени звезди, тук там някоя кифла, вдигаща тарифата. И тази година, ако са верни слуховете, участниците ще са пак в този ранг. Иван ЗВездев, Ути Бъчваров, Сашка Васева, Рени и т.н.


Иначе един епизод, без рекламите е около 45 минути, така че, и да не пуснат реклами пак ще са къси епизодите... А те реклама ще пуснат, по Нова тв, минимум 7 минути ще продължи, т.е. оставаме с 20 минутен епизод, 25 минути по-малко си е доста.............

# 41
  • Мнения: 8 529
   Не мога да разбера какво толкова ви е страх от тези бежанци. newsm78 Doli, нямам предвид точно теб, а обобщавам, защото и преди съм чувала подобни настроения. За мен си е необоснован, алогичен страх.

   А в този магазин какъв тип аксесоари продават, че не гледах?
Ахаах,верно ли това питаш,явно не следиш обстановката

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Ахаах,верно ли това питаш,явно не следиш обстановката

   Не съм сигурна, че разбирам коментара ти. Peace

# 43
  • Мнения: 8 529
Ахаах,верно ли това питаш,явно не следиш обстановката

   Не съм сигурна, че разбирам коментара ти. Peace
Учудването ти ,че се страхуват хората от бежанците,по онази уличка за която се коментираше по горе

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
   Да, непонятно ми е. Peace Спирам със спама, обаче.

Общи условия

Активация на акаунт