ГЕНЕТИЧНИ И ИМУНОЛОГИЧНИ ПРОБЛЕМИ-10

  • 81 213
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 22
Искрено благодаря на Dundy Sladurska и delisardeli за отговорите. Ние сме от София така че няма проблем. Бях чела и за един доц.Румен Русев от Малинов имунолог има те ли мнения за него ?  Веднага ще направи изследванията и благодаря за пожеланията. На вас прекрасни момичета пожелавам много здраве и едни здрави и игриви бебета !

# 736
  • Мнения: 2 999
 IvaTa30, точно за него говорих. Успех желая от сърце.
mama irina, ако никой не се появи да я пусне, аз мога да я пусна.

# 737
  • Мнения: 16 871
IvaTa30, както са ти написали момичетата за доц. Русев, но може би ще е хубаво да запише и час при др Сигридов. С всички документи от бремнността. Прочетете за него в интернет има мн информация, той е помогнал на много мами в износването. Има тема за него тук във форума и във фейсбук също- ако решите за координати
Успех. bouquet
ПС: бих пуснала тема, но съм от телефон и не знам възможно ли е newsm78

# 738
  • пазарджик
  • Мнения: 514
Някой изледвал ли е антифосфолипидни антитела в Надежда и знаете ли каква е цената?

# 739
  • Мнения: 22
Ver4eto_sv благодаря. Намерих темата и прочетох за др Сигридов. Задължително ще я изпратя при него.
Dundy Sladurska благодаря и на теб.
Изключително ми бяхте полезни,със всички съвети, за което адмирации. Успех на всички ви.

# 740
  • Мнения: 16 871
Някой изледвал ли е антифосфолипидни антитела в Надежда и знаете ли каква е цената?
Аз правих в УМБАЛ Св. Иван Рилски, но за цена ще те излъжа, защото минах по допълнителен фонд и не съм плащала.
ИваТа, нали сме да си помагаме  bouquet кураж на твоята приятелка, дано успее възможно по-бързо да се възстанови физически и психически  Hug

# 741
  • Мнения: 2 999
Момичета, заповядайте в новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=968004.new#new

# 742
  • Мнения: 7
Здравей, Мирайда ! Аз имам абсолютно същото предписано лечение. Историята ми е по различна от твоята и резултатите също са по-ниски. Може ли да попитам за малко подробности?! До коя седмица на бременноста
си стигала , при кой от абортите като поредност беше? Един и същ ли е партньора? Знам,че информацията е лична и ще приема ако решиш да не ми отговаряш.

Здравей Маги, чак сега влязох във форума и не бях видяла, че си ми писала. Моите бременности бяха 5 и всички без успех. Първата до 17г.с,имаше генетични увреждания. Втората -  до 7гс,третата - до 8 го, четвъртата-кухо яйце и последната - до 12гс,без сърдечен ритъм. Винаги един и същ партньор. Имам и 3 опита ИКСИ, но все с отрицателна бета. Дано да имаме късмет най-накрая.! Желая ти много успех! Поздрави

Здравей, Мирайда, благодаря за отговора! Попитах защото съм много мнителна и силно се съмнявам,че това лечение ми е нужно. Твоя отговор потвърждава това, доц. Балтаджиева ми обясни,че тези ало анти тела се образуват след 6-тия месец на бременността а при теб не се е стигало до там! Как тогава? Извинявам се на всички които са доволни и вярват на тези лекари но за мен нещата стават още по съмнителни.
Мирайда, много ужасни неща си преживяла, пожелавам ви поне едно прекрасно бебе!!!

Общи условия

Активация на акаунт