Как да се справим с пигментните петна (кожни, хормонални проблеми и др.)-7

  • 133 685
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 887
Витамин С  от ампулка, дали избелва петънца по кожата?

От ампулите в аптеката не. Там се продава витамин С само за вътрешна употреба. Трябва да е козметичен. Аз се каня да си взема, предлагат го в сайта на Biofetish, но чакам още да намалее слънцето.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Витамин С  от ампулка, дали избелва петънца по кожата?

От ампулите в аптеката не. Там се продава витамин С само за вътрешна употреба. Трябва да е козметичен. Аз се каня да си взема, предлагат го в сайта на Biofetish, но чакам още да намалее слънцето.

всъщност вит.С предпазва кожата от пигментация аз периодично ползвам под крема сутрин от ампулите на Амрита и съм доволна  bouquet

Грешкаампулите били на Глори  http://www.bogen.bg/212/%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD-%D1%81

Последна редакция: ср, 07 сеп 2016, 15:38 от MAMA GALQ

# 62
  • Мнения: 887
 
 В тях не видях да има витамин С, пише само за A, F, Е и Н.

 Мисълта ми беше, че ампулите витамин С, които са предназначени за пиене не само, че не помагат, но и могат да навредят на кожата, защото бързо се окисляват. Както и този на таблетки. Затова се произвежда витамин С само за козметична употреба. Ако е съставка в някой козметичен продукт значи е ок да се ползва.

Последна редакция: ср, 07 сеп 2016, 10:22 от y_em

# 63
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193

 В тях не видях да има витамин С, пише само за A, F, Е и Н.

 Мисълта ми беше, че ампулите витамин С, които са предназначени за пиене не само, че не помагат, но и могат да навредят на кожата, защото бързо се окисляват. Както и този на таблетки. Затова се произвежда витамин С само за козметична употреба. Ако е съставка в някой козметичен продукт значи е ок да се ползва.
Tова как да разбирам?!
Че,е вредно да пием вит.С???

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Скрит текст:
Витамин С  от ампулка, дали избелва петънца по кожата?

От ампулите в аптеката не. Там се продава витамин С само за вътрешна употреба. Трябва да е козметичен. Аз се каня да си взема, предлагат го в сайта на Biofetish, но чакам още да намалее слънцето.

всъщност вит.С предпазва кожата от пигментация аз периодично ползвам под крема сутрин от ампулите на Амрита и съм доволна  bouquet
Грешкаампулите били на Глори  http://www.bogen.bg/212/%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD-%D1%81

# 65
  • София
  • Мнения: 3 678
момичета още рано ли е за маската с мая за хляб и мляко
Моите петънца не са се увеличили това лято и странното е че този път с нищо не ги мазах цяло лято само на морето се криех колкото можах....

# 66
  • Мнения: 711
Аз не мисля, че е рано. За пилинги и козметици може да е рано, но тази маска е толкова лека, че не виждам проблем  Peace Аз вместо мляко слагам лимонов сок.

# 67
  • Мнения: 887
Скрит текст:

 В тях не видях да има витамин С, пише само за A, F, Е и Н.

 Мисълта ми беше, че ампулите витамин С, които са предназначени за пиене не само, че не помагат, но и могат да навредят на кожата, защото бързо се окисляват. Както и този на таблетки. Затова се произвежда витамин С само за козметична употреба. Ако е съставка в някой козметичен продукт значи е ок да се ползва.
Tова как да разбирам?!
Че,е вредно да пием вит.С???

Не е вредно да се пие витамин С на ампули предназначени за пиене. Вредно е същите тези ампули да се ползват за кожата.
Не всичко, което е за вътрешна употреба е подходящо и за външна, обратното също.

# 68
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
 bouquet,за пояснението!

# 69
  • Мнения: 4 076
момичета още рано ли е за маската с мая за хляб и мляко
Моите петънца не са се увеличили това лято и странното е че този път с нищо не ги мазах цяло лято само на морето се криех колкото можах....
Моите лекета пък направо намаляха,също не се мазах и не откачах да се пазя от слънцето.
Сега като избелее тена,ще видя какво ще остане и как ще го третирам.

# 70
  • Мнения: 1 304
Здравейте!
Имам следният проблем, ако може да споделите опит или начин за справяне, тормозят ме петна по челото, кафеникави, пигментни ,незнам от слънце ли от какво като неприятно кафенеене стои на челото, много неприятно Embarassed EmbarassedС какво бих могла да ги мажа за избледняване, или си  мисля с  лазер в салон дали би помогнало някаква терапия, благодаря предварително!

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Аз не мисля, че е рано. За пилинги и козметици може да е рано, но тази маска е толкова лека, че не виждам проблем  Peace Аз вместо мляко слагам лимонов сок.

зависи от пилинга аз лятото си правих бадемов няколко пъти  и никакъв проблем  Peace

# 72
  • Мнения: 39 320
Maцки, днес сутринта ми пристигнаха кремчетата (Ориенталска магия).
Дневното мирише на лекарство(но не знам дали е от самата кутийка), а нощния е добре на аромат. И при вас ли е така? newsm78
Имам и измиващо гелче. Кутийките са нюню. Всичко е в срок на годност. Дано да има ефект, стискайте палци.

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 1 884
Maцки, днес сутринта ми пристигнаха кремчетата (Ориенталска магия).
Дневното мирише на лекарство(но не знам дали е от самата кутийка), а нощния е добре на аромат. И при вас ли е така? newsm78
Имам и измиващо гелче. Кутийките са нюню. Всичко е в срок на годност. Дано да има ефект, стискайте палци.
Кремчетата са супер .

# 74
  • Мнения: 39 320

Кремчетата са супер .
Благодаря, вдъхваш ми кураж! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт