Произход на стоката в магазин за дрехи..

  • 1 013
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте на всички!  Hug Имам идея да си отворя магазин за дрехи и обувки. Вече имам няколко нахвърлени идеи от къде да закупя стоката, но имам известни притеснения за произхода им. Знам, че е задължително за всяка една дреха или обувка да имам фактура, от къде е закупена и прочие. Та.. само това ли е? Ще пазарувам от читави складове, които ще ми издават фактура, но само това ли е нужно.. Все пак знам, че има Икономическа полиция и при проверка, ще ми разкатаят фамилията  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed затова искам всичко да ми е изрядно. Ще помоля всички, които някаква информация и са запознати, да споделят опита си и да ми кажат какви документи трябва да притежавам за стока, която ще продавам. Благодаря на всички, които ще се включат Hug Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 4 210
Ако ще продаваш дрехи, а на забранени и акцизни стоки, икономическа полиция изобщо няма да те погне. По-скоро НАП, данъчните, общината и разните там комисии...

# 2
  • Мнения: 2
Доколкото разбрах и от другите форуми наистина е така. Благодаря ти за отговора! Надявам се никога да не се сблъскам с тях...  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 3
  • Мнения: 5 903
Ти ще купуваш дрехи и обувки от производители или от складове. Значи би трябвало тези стоки да бъдат сертифицирани. Според мен ще ти трябват сертификати за произход на стоките. Запозната съм с друг вид производство, но и при дрехите би трябвало да е същото. Всяка стока трябва да отговаря на определени стандарти.

Общи условия

Активация на акаунт