На море в България 2016 - 5

  • 50 221
  • 272
  •   1
Отговори
# 240
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Стандартни - не особено големи, за 2+2 определено не стават.

# 241
  • гр.София кв.Драгалевци
  • Мнения: 215
Здравейте!Оглеждам се вече за ранни записвания за море 2017 и ми се искаше да ви попитам за мнения относно моите изисквания за хотел.Понеже 4години с мм ходехме в Сънрайз в Обзор,а миналата година бяхме в Бяла бийч ризорт,но никой от тези хотели не покрива всичките ми изисквания,можете ли да ми препоръчате хотел по следните критерии(Обзор,Златни пясъци,Свети Влас):
1.Да е на плажа или на 100-200м. от него;
2.Да има шезлонги,чадъри и бар на плажа(всичко включено в цената);
3.Пред ресторанта да има достатъчно маси,за да не се налага да си запазваме(защото сме пушачи и не искам да седим вътре);
4.Да има достатъчно шезлонги и чадъри и на басейна и масички към тях;
5.Да има добра анимация или по-правилно би било да кажа добри аниматори;
6.Цената за 2ма възрастни да варира между 1000-1200лв. за 8-9нощувки;


P.S.Предварително благодаря на всеки предложил хотел,искам тази година почивката  да покрива всичките ми критерии  bouquet  sun

Последна редакция: чт, 10 ное 2016, 23:55 от katito0_yo

# 242
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 615
Кога излизат ранните записвания за Дюни?
Не знам кога излизат, но миналата година бяха със срок до 31.03. и отстъпката беше 10 %. По-големи намаления не съм засичала.

# 243
  • Мнения: 506
Здравейте!Оглеждам се вече за ранни записвания за море 2017 и ми се искаше да ви попитам за мнения относно моите изисквания за хотел.Понеже 4години с мм ходехме в Сънрайз в Обзор,а миналата година бяхме в Бяла бийч ризорт,но никой от тези хотели не покрива всичките ми изисквания,можете ли да ми препоръчате хотел по следните критерии(Обзор,Златни пясъци,Свети Влас):
1.Да е на плажа или на 100-200м. от него;
2.Да има шезлонги,чадъри и бар на плажа(всичко включено в цената);
3.Пред ресторанта да има достатъчно маси,за да не се налага да си запазваме(защото сме пушачи и не искам да седим вътре);
4.Да има достатъчно шезлонги и чадъри и на басейна и масички към тях;
5.Да има добра анимация или по-правилно би било да кажа добри аниматори;
6.Цената за 2ма възрастни да варира между 1000-1200лв. за 8-9нощувки;


P.S.Предварително благодаря на всеки предложил хотел,искам тази година почивката  да покрива всичките ми критерии  bouquet  sun
Тъкмо щях да препоръчам хотел, който отговаря на всичките ти изисквания и видях т.6  Mr. Green
Риу Хелиос Бей в Обзор е много добър избор, но от миналата година цените са им твърде високи и със сигурност няма да се побереш в този ценови диапазон  Rolling Eyes
По-евтин вариант, но с някои забележки е Берлин Голдън Бийч в Златните.Прекрасно местоположение, чудесен плаж,нелош хотел, но с отвратително обслужване и кофти храна  Crossing Arms
Като искам да отбележа, че минусите зависят изцяло от персонала и много зависи какъв ще е мениджъмъна и съответно персонала през следващия сезон.Моите наблюдения/и на една приятелка, която ги потвърди на следващата  година/ са  от сезон  2014 и 2015  Peace

# 244
  • Мнения: 3 922
Скрит текст:
Здравейте!Оглеждам се вече за ранни записвания за море 2017 и ми се искаше да ви попитам за мнения относно моите изисквания за хотел.Понеже 4години с мм ходехме в Сънрайз в Обзор,а миналата година бяхме в Бяла бийч ризорт,но никой от тези хотели не покрива всичките ми изисквания,можете ли да ми препоръчате хотел по следните критерии(Обзор,Златни пясъци,Свети Влас):
1.Да е на плажа или на 100-200м. от него;
2.Да има шезлонги,чадъри и бар на плажа(всичко включено в цената);
3.Пред ресторанта да има достатъчно маси,за да не се налага да си запазваме(защото сме пушачи и не искам да седим вътре);
4.Да има достатъчно шезлонги и чадъри и на басейна и масички към тях;
5.Да има добра анимация или по-правилно би било да кажа добри аниматори;
6.Цената за 2ма възрастни да варира между 1000-1200лв. за 8-9нощувки;


P.S.Предварително благодаря на всеки предложил хотел,искам тази година почивката  да покрива всичките ми критерии  bouquet  sun
Много изисквания, а малък бюджет. За това което търсиш си приготви минимум 2000 лева и то не в топ сезона, а примерно юни или септември.

# 245
  • Сф
  • Мнения: 10 779
Изобщо е малко нелеп предния пост " за 1100лв 8, 9 дни олл "и всички екстри и тнт.
Всички ,които следим ранните сме наясно, че няма такива изисквания за такава цена😃.
Много лесно през Ник травел след около месец може би ,ще излезат ранните на 90% от хотелите по морето. Там са разпределени тези с чадър на плажа, не са много на брой, хвърли едно око на цените.
П.п.А гр. Бяла изобщо не ми се побира в понятието курорт! Peace

# 246
  • Мнения: 2 056
Според мен за тези пари може да се намери чудесен хотел за юни, но само със закуска. И без нищо включено...
Или 2*-3* с посредствен ол инклузив и анимация и смяна на кърпи през 3 дни.

# 247
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 615
katito0_yo, за тези изисквания, трябва да приготвиш двойно по-висок бюджет, който евентуално ще ти стигне за ранен или междинен сезон.

# 248
  • гр.София кв.Драгалевци
  • Мнения: 215
Да,благодаря ви,прави сте!Ще поогледам и ако нищо не харесам,пак ще сме си в Сънрайз,което мен ме устройва,защото на мен хотелът ми е любим,но на мм не му харесва,че плажът не е пред хотела и затова се оглеждам за други оферти.Мерси за коментарите!

# 249
  • Мнения: 185
Здравейте. Аз имам една чуденка от тази година, дъщеря ми навърши 12 години и сега издирвам хотели с опция деца до 14г. Ако имате предложения ще съм ви благодарна. Предпочитам с изхранване за истинска почивка и близо до плажа, но ще разгледам всички предложения.  Simple Smile

# 250
  • Мнения: 2 056
Здравейте. Аз имам една чуденка от тази година, дъщеря ми навърши 12 години и сега издирвам хотели с опция деца до 14г. Ако имате предложения ще съм ви благодарна. Предпочитам с изхранване за истинска почивка и близо до плажа, но ще разгледам всички предложения.  Simple Smile

Серенити бей в Царево Simple Smile. All, на плажа, 1 дете до 14 безплатно.

# 251
  • Мнения: 185
Здравейте. Аз имам една чуденка от тази година, дъщеря ми навърши 12 години и сега издирвам хотели с опция деца до 14г. Ако имате предложения ще съм ви благодарна. Предпочитам с изхранване за истинска почивка и близо до плажа, но ще разгледам всички предложения.  Simple Smile

Серенити бей в Царево Simple Smile. All, на плажа, 1 дете до 14 безплатно.

 bouquet

# 252
  • В.Търново
  • Мнения: 6 727
Здравейте. Аз имам една чуденка от тази година, дъщеря ми навърши 12 години и сега издирвам хотели с опция деца до 14г. Ако имате предложения ще съм ви благодарна. Предпочитам с изхранване за истинска почивка и близо до плажа, но ще разгледам всички предложения.  Simple Smile

Серенити бей в Царево Simple Smile. All, на плажа, 1 дете до 14 безплатно.
Имай предвид , че там морето е с камъни.Иначе и аз препоръчвам хотела.

# 253
  • Мнения: 185
От няколко години го заглеждам, но липсата на подходящ плаж за децата ме спираше. Не ми се пътува с кола.  А аз отивам на море само заради плажа.

# 254
  • Мнения: 2 056
От няколко години го заглеждам, но липсата на подходящ плаж за децата ме спираше. Не ми се пътува с кола.  А аз отивам на море само заради плажа.
Плажа пред хотела като пясък и големина е супер. В началото като се влиза в морето има камъчета, но има и аква обувки Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт