Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 12 тема

  • 132 974
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 714
•▪Lina De Divina▪•
Кои работи, Мац?
Филър в устни, гърди или носове. newsm78
Това с консултациите, какво ще разбера от тази консултация... ще се вида ли на 3д снимка  Laughing как би ми изглеждали гърдите на пример.
А за филъра те попитах, каква е разликата от хиалурон. Не съм запозната въобще с новите вещества.

За кое 3д говориш?  Rolling Eyes
Даже не знам какво е. Laughing
За гърди-още по-малко. Peace
Не разбирам за какъв филър питаш, повечето са на основа на ХК, другите са Елансе:
http://www.lmaclinic.com/ellanse.asp
Сори, ако нещо не съм те разбрала. Peace bouquet

# 31
  • Мнения: 3 027
Лина, за ринопластика въобще не мисли, освен ако нямаш крещяща нужда  Laughing
3 месеца живях в кошмар дали ще спадне отока ( защото не спада равномерно)
Аз правих при Асенов в Пловдив, сега ( 4мес) горе долу изглежда добре, макар че има още оток

# 32
  • Мнения: 3 576
Аз при Денчева се правя, имам й доверие... ама сега като казвате за техниката, започвам да се замислям.

Това, което много ми харесва при нея е че слага изключително умерени количества и досега никой не ме е заподозрял дори, че имам някаква намеса.

Винаги ми се получава това спадане на клепачите, като подпухване, което след време преминава.
Тя го знае много добре и всеки път ми слага на точки за повдигане, но въпреки това повдигане не се случва.
Може и да е алергия някаква, нямам идея, но и при мен, и при сестра ми така става. Други приятелки, които съм пращала при нея са много доволни и нямат този ефект.

Сега бях само за бръчката между веждите, т.к тя ми е много силна и първа се появява, но тя ми сложи по съвсем малко и на челото, за да се получи уравновесяване.
И въпреки, че уж малко - така ме закова... още на 4-5ти ден не можех да вдигам веждите, а обикновено си чакам 10 дни - 2 седмици. Вистабел сложи този път, който бил по-силен.
Ами честно казано не ми допада да съм толкова скована в челото, в момента не мога да покажа емоция различна от усмивка и леееко учудване  Stop
Дразня се и на падналите клепачи, мечтая си вече да ми се поотворят очите.

# 33
  • Мнения: 718
Самсара ти какви бръчки искаш да третираш, каква зона?  ако не са около очите и не искаш ботокс, вариант за попълване са ти филърите. с тях не се получава ефекта, който те притеснява.  може и мезотерапия в допълнение, тя винаги освежава много лицето за продължителен период.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Слагала съм си ботокс два пъти в зоната около очите, но такъв ефект с увисване на клепача не съм имала Rolling Eyes. По-скоро обратно, едно отваряне на окото, което предава по-младежки вид на лицето.

# 35
  • Мнения: 2 805
.
А за филъра те попитах, каква е разликата от хиалурон. Не съм запозната въобще с новите вещества.

Сори, ако нещо не съм те разбрала. Peace bouquet

Е как ще я разбереш не виждаш ли, че не е запозната с новите вещества!!!

Това е за темата с вицовете. То бива да се излагаш, но при толкова информация в нета е направо смехотворно. Разлика между филър и ХК! -кошмар
 
Цитат
Знам ли, а вече съм готова за консултация...
Как стават тези работи?
Леле,майко!!  Shocked  Готова си за Господари на ефира, ако още го има това предаване.

Самсара ти какви бръчки искаш да третираш, каква зона?  ако не са около очите и не искаш ботокс, вариант за попълване са ти филърите. с тях не се получава ефекта, който те притеснява.  може и мезотерапия в допълнение, тя винаги освежава много лицето за продължителен период.

Имам и около очите, и на челото. Моята между веждите не е дълбока, никак даже, резка е, но е дразнещо.

Мезотерапия правя само в БГ, тук в Норге, в града в който съм никъде не правят. Учудващо, но факт.

А ботокс  да поставят без да пада или да се повдига нещо няма ли вариант? Simple Smile

Значи, ако напълно си изгубя мимиката в горната част никак не ми изглежда примамващо.
Аз също като Мая съм с много "живо" лице, много мимика... Че аз ако не си вдигна веждата не съм аз  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 663
Лина, в София са ми правени устните с 1/2 ампула на Emervel lips, това е филър или хиалуронов пълнител. В предишната тема съм пуснала снимки, ако искаш можеш да ги видиш.

# 37
  • София
  • Мнения: 76
Лина, в София са ми правени устните с 1/2 ампула на Emervel lips, това е филър или хиалуронов пълнител. В предишната тема съм пуснала снимки, ако искаш можеш да ги видиш.

О да, много ми харесват устните ти! сериозно. А очаква ли се да спаднат, че така са си много добре... ?

•▪Lina De Divina▪•
Кои работи, Мац?
Филър в устни, гърди или носове. newsm78
Това с консултациите, какво ще разбера от тази консултация... ще се вида ли на 3д снимка  Laughing как би ми изглеждали гърдите на пример.
А за филъра те попитах, каква е разликата от хиалурон. Не съм запозната въобще с новите вещества.

За кое 3д говориш?  Rolling Eyes
Даже не знам какво е. Laughing
За гърди-още по-малко. Peace
Не разбирам за какъв филър питаш, повечето са на основа на ХК, другите са Елансе:
http://www.lmaclinic.com/ellanse.asp
Сори, ако нещо не съм те разбрала. Peace bouquet

Конкретно за 3д имам предвид консултациите при хирург за уголемяване на гърди или ринопластика, дали на компютърна програма могат да направят 3д вариянт за евентуален резултат. (гледала съм го по тв   Laughing как ги снимат и им показват как би изглеждали вероятно)  А за филърите имах предвид, понеже не съм запозната дали филър е различно от инжектиране на хиалурон, но май те разбрах че е също.  Wink Явно е престъпление, че не съм се интересувала да четя в нета за което, но кво пък толкова, ще спя спокойно...... "вече"  Laughing
Лина, за ринопластика въобще не мисли, освен ако нямаш крещяща нужда  Laughing
3 месеца живях в кошмар дали ще спадне отока ( защото не спада равномерно)
Аз правих при Асенов в Пловдив, сега ( 4мес) горе долу изглежда добре, макар че има още оток
Предполагам че резултата ти ще стававсе по-добър Simple Smile
Явно е доста индивидуално,щом така се е случило при теб.
КРЕщящо едва ли, по-скоро много съм се гледала в огледалото  Laughing

.
А за филъра те попитах, каква е разликата от хиалурон. Не съм запозната въобще с новите вещества.

Сори, ако нещо не съм те разбрала. Peace bouquet

.
А за филъра те попитах, каква е разликата от хиалурон. Не съм запозната въобще с новите вещества.

Сори, ако нещо не съм те разбрала. Peace bouquet

Е как ще я разбереш не виждаш ли, че не е запозната с новите вещества!!!

Това е за темата с вицовете. То бива да се излагаш, но при толкова информация в нета е направо смехотворно. Разлика между филър и ХК! -кошмар
 
Цитат
Знам ли, а вече съм готова за консултация...
Как стават тези работи?
Леле,майко!!  Shocked  Готова си за Господари на ефира, ако още го има това предаване.

Самсара ти какви бръчки искаш да третираш, каква зона?  ако не са около очите и не искаш ботокс, вариант за попълване са ти филърите. с тях не се получава ефекта, който те притеснява.  може и мезотерапия в допълнение, тя винаги освежава много лицето за продължителен период.

Имам и около очите, и на челото. Моята между веждите не е дълбока, никак даже, резка е, но е дразнещо.

Мезотерапия правя само в БГ, тук в Норге, в града в който съм никъде не правят. Учудващо, но факт.

А ботокс  да поставят без да пада или да се повдига нещо няма ли вариант? Simple Smile

Значи, ако напълно си изгубя мимиката в горната част никак не ми изглежда примамващо.
Аз също като Мая съм с много "живо" лице, много мимика... Че аз ако не си вдигна веждата не съм аз  Mr. Green



Ахъм... не кошмар, хорър!   newsm20

# 38
  • София
  • Мнения: 4 714
•▪Lina, правила съм рино по мед. показания. Вярно че беше преди десетина години май, ама такова нещо като 3 Д не са ми правили. Не съм чела в темата на някой наскоро опериран също да са му показвали на 3 Д как ще изглежда. Още повече, че винаги казват, че носът ти ще изглежда еди как си, а после в огледалото виждаш друго. Mr. Green При мен даже самия Евстатиев се възмути от работата си, та искаше да ме реоперира, ама аз не дадох. На него не му хареса формата, на мен пък ми е все тая, важното е че дишам нормално и без да слагам през 10-15 мин капки в носа.
 
За гърди нищо не мога да кажа. Т.е. мога , че засега и през ум не ми минава да ги "пипам", а и вкъщи не ми дават.

Повечето филърите са на основа на ХК.
Елансе е по различно. От поликапролактонови микросфери. По-траен и твърд. Не знам защо не е популярен в Б-я.
Има и колагенови филъри. Те са пак течни.
Абе, филъри да искаш. Wink

# 39
  • Мнения: 2 805
Сакън, филъри със силикон  Stop

Lina, не е престъпление, излагация е. Много питаме тук, за това е темата. Но твоето звучи като виц.

# 40
  • София
  • Мнения: 76
•▪Lina, правила съм рино по мед. показания. Вярно че беше преди десетина години май, ама такова нещо като 3 Д не са ми правили. Не съм чела в темата на някой наскоро опериран също да са му показвали на 3 Д как ще изглежда. Още повече, че винаги казват, че носът ти ще изглежда еди как си, а после в огледалото виждаш друго. Mr. Green При мен даже самия Евстатиев се възмути от работата си, та искаше да ме реоперира, ама аз не дадох. На него не му хареса формата, на мен пък ми е все тая, важното е че дишам нормално и без да слагам през 10-15 мин капки в носа.
 
За гърди нищо не мога да кажа. Т.е. мога , че засега и през ум не ми минава да ги "пипам", а и вкъщи не ми дават.

Повечето филърите са на основа на ХК.
Елансе е по различно. От поликапролактонови микросфери. По-траен и твърд. Не знам защо не е популярен в Б-я.
Има и колагенови филъри. Те са пак течни.
Абе, филъри да искаш. Wink

Еххх точно от това най-ме е страх... че може да изглежда не точно както е било казано или съм искала. А ако наистина се случи, то повторно пипане би било крачка към неизвестното... или към резултат Майки Джексън, лека му пръст  Grinning
Добре, че се чувстваш ок. thumbsup

Ясно, значи филъри има и ще има, избора ми ще е труден  Laughing

Благодаря ти за подробното инфо  Flowers Bouquet

# 41
  • София
  • Мнения: 4 714
Скрит текст:
•▪Lina, правила съм рино по мед. показания. Вярно че беше преди десетина години май, ама такова нещо като 3 Д не са ми правили. Не съм чела в темата на някой наскоро опериран също да са му показвали на 3 Д как ще изглежда. Още повече, че винаги казват, че носът ти ще изглежда еди как си, а после в огледалото виждаш друго. Mr. Green При мен даже самия Евстатиев се възмути от работата си, та искаше да ме реоперира, ама аз не дадох. На него не му хареса формата, на мен пък ми е все тая, важното е че дишам нормално и без да слагам през 10-15 мин капки в носа.
 
За гърди нищо не мога да кажа. Т.е. мога , че засега и през ум не ми минава да ги "пипам", а и вкъщи не ми дават.

Повечето филърите са на основа на ХК.
Елансе е по различно. От поликапролактонови микросфери. По-траен и твърд. Не знам защо не е популярен в Б-я.
Има и колагенови филъри. Те са пак течни.
Абе, филъри да искаш. Wink

Еххх точно от това най-ме е страх... че може да изглежда не точно както е било казано или съм искала. А ако наистина се случи, то повторно пипане би било крачка към неизвестното... или към резултат Майки Джексън, лека му пръст  Grinning
Добре, че се чувстваш ок. thumbsup

Ясно, значи филъри има и ще има, избора ми ще е труден  Laughing

Благодаря ти за подробното инфо  Flowers Bouquet


С'я, който се страхува от мечки не ходи в гората. hahaha hahaha hahaha
Няма как да ти кажат, че ще ти направят по форма еди какъв си нос без да пипнат и носната преграда и да стане както си искала или както те са искали./операторите/ Peace
Не си спомням името на певицата фолк изпълнява, ама съм ч гледала, че казваше че 3 пъти е опериран носа й до като получи формата, която иска. Така, че... мисли. От темата знам, че Джамбазов /само да не бъркам името е най-добрият/ Но пак се налага въпроса за кого е толкова добър. newsm78 Не съм му гледала носовете, които прави, не ме и интересува-за сега. Peace
Относно М Дж, мисля, че е реклама, не истина. И аз съм ги чела тези неща. Peace
Филър се избира в зависимост какво ти искаш. За колко време и т.н.
Нещо ми се върти в главата, което мисля че съм пропуснала, ама като се сетя... Wink


Самсара, знаеш че в тази тема никога не сме се карали. bouquet
Да, имало е съмнения относно честността на този или онзи, но знаеш че аз никога не подхождам с предубеждение. Peace Hug
Скрит текст:
Самата аз когато започнах да пиша в темата, ми писаха че нищо не ми разбират и бяха прави. Защото аз пишех и отговарях ама много лаконично, като си мислех, че това, което аз знам, всички други го знаят. Така че никога не съм се дразнила от някого по даден повод. Peace Просто начин на писахе...трябва да се научиш. Wink
   

# 42
  • София
  • Мнения: 76
Скрит текст:
•▪Lina, правила съм рино по мед. показания. Вярно че беше преди десетина години май, ама такова нещо като 3 Д не са ми правили. Не съм чела в темата на някой наскоро опериран също да са му показвали на 3 Д как ще изглежда. Още повече, че винаги казват, че носът ти ще изглежда еди как си, а после в огледалото виждаш друго. Mr. Green При мен даже самия Евстатиев се възмути от работата си, та искаше да ме реоперира, ама аз не дадох. На него не му хареса формата, на мен пък ми е все тая, важното е че дишам нормално и без да слагам през 10-15 мин капки в носа.
 
За гърди нищо не мога да кажа. Т.е. мога , че засега и през ум не ми минава да ги "пипам", а и вкъщи не ми дават.

Повечето филърите са на основа на ХК.
Елансе е по различно. От поликапролактонови микросфери. По-траен и твърд. Не знам защо не е популярен в Б-я.
Има и колагенови филъри. Те са пак течни.
Абе, филъри да искаш. Wink

Еххх точно от това най-ме е страх... че може да изглежда не точно както е било казано или съм искала. А ако наистина се случи, то повторно пипане би било крачка към неизвестното... или към резултат Майки Джексън, лека му пръст  Grinning
Добре, че се чувстваш ок. thumbsup

Ясно, значи филъри има и ще има, избора ми ще е труден  Laughing

Благодаря ти за подробното инфо  Flowers Bouquet


С'я, който се страхува от мечки не ходи в гората. hahaha hahaha hahaha
Няма как да ти кажат, че ще ти направят по форма еди какъв си нос без да пипнат и носната преграда и да стане както си искала или както те са искали./операторите/ Peace
Не си спомням името на певицата фолк изпълнява, ама съм ч гледала, че казваше че 3 пъти е опериран носа й до като получи формата, която иска. Така, че... мисли. От темата знам, че Джамбазов /само да не бъркам името е най-добрият/ Но пак се налага въпроса за кого е толкова добър. newsm78 Не съм му гледала носовете, които прави, не ме и интересува-за сега. Peace
Относно М Дж, мисля, че е реклама, не истина. И аз съм ги чела тези неща. Peace
Филър се избира в зависимост какво ти искаш. За колко време и т.н.
Нещо ми се върти в главата, което мисля че съм пропуснала, ама като се сетя... Wink

 moresmile
Ама как че... аз обичам гората, ся заради една-две... ...  20 мечки да се опъвам....  Laughing   ppp
Най-добре е да си ида аз при някой Др. и да му "развалям" настроението с въпроси и... още въпроси  Joy
Шегата на страна, това е по-натам в бъдещето.
За филъри обаче ще се консултирам с Гугъл, да не съм толкова лаик  Grinning Peace
Представям си може би като за проба от тези дето се абсорбирали, да видя как ще се харесам визуално и въобще физически и технически  Laughing та после вече, нещо по-трайно.
 4470

# 43
  • Мнения: 7
Аз пък искам да пробвам тези филъри, които не се абсорбират Wink  Simple Smile
Преди месец направих блефаропластика, а преди три дни поставих филър в бръчките около устата и ботокс на цяло чело. На лъвската бръчка ботокс и съвсем малко филър повърхностно (аз си мрънках че е опасно а Д-р Заякова каза че са глупости). Кожата ми е тънка и прозрачна та не ми се разминаха синини на местата където е поставян филъра.  Днес челото ми започва да 'се стяга' и след прочетеното, съм в чуденка очите ми ще се отворят ли или ще се затворят (леко ми повдигна веждите също) Simple Smile

# 44
  • Мнения: 767
dorela ботоксът ли ти повдигна веждите?
Би ли разказала малко повече за блефаропластиката Praynig
И честито за освежения вид bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт