Избор на училище в Варна

  • 1 015
  • 3
  •   1
Отговори
  • г.Каварна
  • Мнения: 111
Здравейте,
предстои ни преместване във Варна. Децата ми са на следната възраст. Голямата ще тръгва в 11 клас, а малката в 3. За голямата дъщеря мислем да се насочим към ГИМНАЗИЯ С ПРЕПОДАВАНЕ НА ЧУЖДИ ЕЗИЦИ ЙОАН ЕКЗАРХ.
Т.к. там учи нейна приятелка, а и тя досега е учила в гимназия с чужди езици. Бих искала да споделите мнения за училище от 1-4 клас които са наблизо до гимназията, за да могат и двете да се прибират и да са заедно. Багодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 845
Самото Йоан Екзарх няма ли и основно в обратната смяна? Поне по мое време беше така. Друга алтернатива е "Захари Стоянов" - помещава се в една сграда с МГ. От другата страна е "Найден Геров", но и двете училища не са кой знае колко близко до Йоан Екзарх. Трудна работа е да съчетаете и да напаснете смените. Според мен не трябва това да ви е водещо, а по-скоро близостта на училището на малката до дома ви.

# 2
  • г.Каварна
  • Мнения: 111
Самото Йоан Екзарх няма ли и основно в обратната смяна? Поне по мое време беше така. Друга алтернатива е "Захари Стоянов" - помещава се в една сграда с МГ. От другата страна е "Найден Геров", но и двете училища не са кой знае колко близко до Йоан Екзарх. Трудна работа е да съчетаете и да напаснете смените. Според мен не трябва това да ви е водещо, а по-скоро близостта на училището на малката до дома ви.


Благодаря Ви за отговора. Току що се чух с Йоан Екзарх, казаха, че имат основно училище. Точно както вие казвате с обратни смени. Това е училище ОУ Г.Раковски. Обаче никак не са му добри отзивите

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Провери ако искаш и "Васил Друмев". То е зад Спортна зала, не е съвсем близо до гимназията, но пък и зависи къде живеете.

Общи условия

Активация на акаунт