✫ ღ Serenay Sarikaya ღ - Серенай Саръкая / Преди, сега и в бъдеще - Тема 13

  • 81 678
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11 707
Добър неделен ден  Hug




Подругите са превели вчерашното интервю с Омюр  Peace нещо неочаквано няма....за косата й,явно повлияни от новият й договор Party за връзката й с майка й. Има и въпрос около оная фотка пред къщата на Шахан Гьокбакар,която уж  с Керем  щяха да купуват,ама на Сери й била малка ooooh!
За това,дали е готова да стане майка,за новият сериал....
Скрит текст:
• Красивая, талантливая, привлекательная и искренняя, она первая, кто приходит на ум при упоминании слов. Став рекламным лицом марки шампуня, после пресс-конференции, Серенай Сарыкая встретилась с Омюр Сабанджуоглу и эта встреча превратилась в искреннею беседу.
Омюр: Сегодня наша тема это всеми любимая Серенай Сарыкая. Потому что так и есть.
Серенай: Спасибо (смеется).
Омюр: Кажется нет того, кто тебя не любит. Я так думаю.
Серенай: Ай Иншаллах (Дай Бог). Спасибо.

• Волосы Серенай Сарыкаи всегда привлекают внимание. Потому что прекрасная актриса знает, как хорошо смотреть за волосами.
Омюр: Как ты смотришь за своими волосами?
Серенай: Честно говоря, я люблю хорошо смотреть за волосами. Часто иду убирать секущие кончики, иду на осмотр. Используя каждый день маски вместе с шампунем, стараюсь деликатно смотреть за ними. Потому что кончики моих волос очень сухие, а вот сверху наоборот. Поэтому немного заморачиваюсь, но справляюсь.
Омюр: А ты помнишь, когда в детстве впервые пошла в парикмахерскую?
Серенай: Когда я была очень маленькая, я взяв ножницы, вот здесь отрезала немало волос.К сожалению мои волосы были очень долгие, аж по пояс, и поэтому моя мама была вынуждена мне их полностью отрезать. И я очень расстроилась, перенесла большую травму тогда. Так несколько недель, где-то около месяца, я не ходила в школу. Волосы для меня очень важны.
Омюр: И твоя мама тоже перенесла травму.
Серенай: Мама была очень расстроена, разбита. Она не могла поверить, говоря: "Как ты могла такое сделать?". Когда она пришла домой, вот здесь нет (волос), а вот такое что-то. Получилось очень плохо.
• Серенай одна из девушек, кто видит свою маму как кумира. Хорошо, а как она смотрит на то, чтобы стать матерью?
Омюр: Думаешь еще рано, чтобы стать матерью?
Серенай: Т.е. из-за того что я рак по знаку зодиака, я очень домашняя женщина. И сейчас, Слава Богу, у меня есть очень прекрасная карьера, я очень счастлива, я могу воплощать в жизнь то, о чем мечтаю. Когда захочу стать матерью ребенка, хочу чтобы я стала более зрелой (готовой), и тогда я смогу сконцентрироваться на своей семье и ребенке, потому что я считаю не справедливо заниматься чем-то другим, когда есть они. Не знаю..

• Есть много чего, что надо сделать в ее жизни. Этим временем она готовится к новой роли в интернет-сериале, и для этого берет уроки танцев.
Серенай: Будучи актрисой, когда я готовлюсь к новой роли, придавать этой роли значение 100 из 100 для меня очень важно. И я всегда для этого старалась. Я и так танцую, но чтобы передать эту дисциплину, этот дух танцовщицы, нужно это делать (имеет в виду брать уроки танцев). Поэтому я с удовольствием хожу на занятия, не отказываюсь.
• И песни часть танцев. На прошлой недели, на этих экранах, транслировались песни в ее исполнении. Ей очень понравилась наша работа.
Омюр: На прошлой недели мы кое-что сделали. Песни, которые ты пела..
Серенай: Да, я смотрела.
Омюр: Смотрела?
Серенай: Очень красивое видео получилось.
Омюр: Да, мы были в восторге.
Серенай: Большое спасибо.

• Репертуар большой, может в однин день она выйдет на сцену?
Омюр: Иншаллах, однажды ты дашь концерт.
Серенай: Я могу сказать: "Иншаллах". Не знаю, как я и говорила, в ближайшее время у меня нет этого в планах. Но это то, что я очень люблю делать. Для прекрасного проекта, если что-то такое предложат, почему бы и нет.
Серенай: Не знаю, как я и говорила, в ближайшее время у меня нет этого в планах. Но это то, что я очень люблю делать. Для прекрасного проекта, если что-то такое предложат, почему бы и нет.

• Король комедии, Шахан Гёкбакар, в интервью с Омюр Сабанджуоглу обсыпал Серенай похвалой.
(Отрывок из репортажа с Шаханом)
Шахан: Я постоянно говорил: "Сезен Аксу". Я считаю их обоих успешными. Их карьера идет прекрасно, они подходят друг другу. Иншаллах, все будет так, как они этого хотят.

• Когда Серенай слышит про похвалу от Омюр, ей становится очень приятно.
Омюр: И как правило теперь о Шахане Гёкбакаре.
Серенай: Да? (смеется).
Омюр: Он сказал, что из всех актрис, ему наиболее нравится твой голос.
Серенай: Ай, спасибо большое. Я очень счастлива. Спасибо, Шахан.

• Но Шахан Гёкбакар, во время беседы зациклился над шуткой о том, что Керем Бюрсин с Серенай хотели снять у него дом для совместного
проживания.
(Отрывок из репортажа с Шаханом)
Шахан: Да, они приезжали смотреть дом. И там их поймали журналисты, и поэтому наверно они сняли (дом) в другом месте.
Омюр: Вы говорили, что он оказался маленьким.
Шахан: Раз не будете снимать, зачем приезжаете, не так ли? Вот такая вот ситуация. Актеры.. Потом ты крайний выходишь.

Омюр: Он сказал: "Раз не будете снимать, зачем приезжаете?".
Серенай: До этого мы смотрели много мест, но нас поймали именно там. Не знаю, нет никакой причины. Нам в голову пришло другое место.
Омюр: Он сказал: "Это же актеры, иногда делают так".
Серенай: Как не стыдно (смеется). Мы не сняли, не потому что нам не понравилось, джаным, разве можно так.


А нашата на един от въпросите на журналист в Унито,че в събота няма да има възможност да присъства на боксов мач на Авни Йълдаръм,но ще гледа по тв Wink Wink Wink ех,този Керем бе Grinning
Как ще ходи на мач,като си вее красивите коси по Парижките авенюта  Whistling Whistling Whistling


Днес е втората част от интервюто с Омюр Сабанджуоглу по http://www.showtv.com.tr/canli-yayin/showtv


Скрит текст:
Небольшой репортаж от Uçankuş с Серенай👇🙂

Ж: Здравствуйте. Вы такая элегантная.
- Спасибо вам. Да, я очень соскучилась. С неким волнением иду в каждое место.
Ж: Вы получите награду.
- Да, уже второй раз получу награду за фильм. Я очень волнуюсь. И второй раз получу награду от İTÜ это тоже очень мило.
Ж: Этот год, ни смотря ни что, начался для вас вполне прекрасно. У вас будет новый проект.
-Да, мы только начали. Слава Богу, все идет путем.

• О совместном проекте с Барышем.
Ж: На днях вы сделали заявление, что хотели бы сыграть в одном проекте с Барыш Ардучем.
- Это один из ваших друзей (т.е. один из журналистов) меня спросил на счет опроса в соц.сетях, где выбрали Барыша. Меня спросили что я думаю по этому поводу, вот я и сказала, что конечно же такое возможно, но сейчас у меня есть работа, к которой я готовлюсь, так что в следующий раз возможно.
Ж: Что думает на счет этого Керем бей?
- (смеется) Не знаю, я не спрашивала. Спросите у него.
Ж: Скандалите обычно?
- Нет. Мы оба пытаемся выполнять свою работу. Он тоже очень профессиональный человек (профиссионал своего дела), поэтому мы не ссоримся по этому поводу.
Ж: Как-то мы брали у него интервью (у Керема), и спросили романтик ли он, на что он ответил, что нужно спросить у вас.
-(смеется) Конечно, человек на счет себя ничего не скажет, но..
-Ж: Сказал, что для вас он романтик.
- Ну да.

• О Дне Св. Валентина.
- Конечно же мы прожили очень прекрасный вечер, пообещав оставить это между нами, но.. Я не буду делится с вами всеми подробностями.

• На счет Авни Йылдырыма (турецкий боксер).
- Да, я знаю его. У него будет матч в субботу. Я не смогу пойти, но обязательно буду смотреть по телевизору. Правда, желаю ему успеха. Я до бесконечности его поддерживаю, он замечательный человек. Надеюсь, его путь будет очень открытым, и его мечта осуществиться.
• О сериале.
- Сериал идет прекрасно. Можно считать, съемки длятся уже 2 недели. Очень весело. Мы верим, что выпустим прекрасную работу. Потихоньку работаем, посмотрим что выйдет.

Последна редакция: нд, 19 фев 2017, 12:19 от Niky Kotceva

# 736
  • Мнения: 4 517






Подругите са превели вчерашното интервю с Омюр  Peace нещо неочаквано няма....за косата й,явно повлияни от новият й договор Party за връзката й с майка й. Има и въпрос около оная фотка пред къщата на Шахан Гьокбакар,която уж  с Керем  щяха да купуват,ама на Сери й била малка ooooh!
За това,дали е готова да стане майка,за новият сериал....
Скрит текст:
• Красивая, талантливая, привлекательная и искренняя, она первая, кто приходит на ум при упоминании слов. Став рекламным лицом марки шампуня, после пресс-конференции, Серенай Сарыкая встретилась с Омюр Сабанджуоглу и эта встреча превратилась в искреннею беседу.
Омюр: Сегодня наша тема это всеми любимая Серенай Сарыкая. Потому что так и есть.
Серенай: Спасибо (смеется).
Омюр: Кажется нет того, кто тебя не любит. Я так думаю.
Серенай: Ай Иншаллах (Дай Бог). Спасибо.

• Волосы Серенай Сарыкаи всегда привлекают внимание. Потому что прекрасная актриса знает, как хорошо смотреть за волосами.
Омюр: Как ты смотришь за своими волосами?
Серенай: Честно говоря, я люблю хорошо смотреть за волосами. Часто иду убирать секущие кончики, иду на осмотр. Используя каждый день маски вместе с шампунем, стараюсь деликатно смотреть за ними. Потому что кончики моих волос очень сухие, а вот сверху наоборот. Поэтому немного заморачиваюсь, но справляюсь.
Омюр: А ты помнишь, когда в детстве впервые пошла в парикмахерскую?
Серенай: Когда я была очень маленькая, я взяв ножницы, вот здесь отрезала немало волос.К сожалению мои волосы были очень долгие, аж по пояс, и поэтому моя мама была вынуждена мне их полностью отрезать. И я очень расстроилась, перенесла большую травму тогда. Так несколько недель, где-то около месяца, я не ходила в школу. Волосы для меня очень важны.
Омюр: И твоя мама тоже перенесла травму.
Серенай: Мама была очень расстроена, разбита. Она не могла поверить, говоря: "Как ты могла такое сделать?". Когда она пришла домой, вот здесь нет (волос), а вот такое что-то. Получилось очень плохо.
• Серенай одна из девушек, кто видит свою маму как кумира. Хорошо, а как она смотрит на то, чтобы стать матерью?
Омюр: Думаешь еще рано, чтобы стать матерью?
Серенай: Т.е. из-за того что я рак по знаку зодиака, я очень домашняя женщина. И сейчас, Слава Богу, у меня есть очень прекрасная карьера, я очень счастлива, я могу воплощать в жизнь то, о чем мечтаю. Когда захочу стать матерью ребенка, хочу чтобы я стала более зрелой (готовой), и тогда я смогу сконцентрироваться на своей семье и ребенке, потому что я считаю не справедливо заниматься чем-то другим, когда есть они. Не знаю..

• Есть много чего, что надо сделать в ее жизни. Этим временем она готовится к новой роли в интернет-сериале, и для этого берет уроки танцев.
Серенай: Будучи актрисой, когда я готовлюсь к новой роли, придавать этой роли значение 100 из 100 для меня очень важно. И я всегда для этого старалась. Я и так танцую, но чтобы передать эту дисциплину, этот дух танцовщицы, нужно это делать (имеет в виду брать уроки танцев). Поэтому я с удовольствием хожу на занятия, не отказываюсь.
• И песни часть танцев. На прошлой недели, на этих экранах, транслировались песни в ее исполнении. Ей очень понравилась наша работа.
Омюр: На прошлой недели мы кое-что сделали. Песни, которые ты пела..
Серенай: Да, я смотрела.
Омюр: Смотрела?
Серенай: Очень красивое видео получилось.
Омюр: Да, мы были в восторге.
Серенай: Большое спасибо.

• Репертуар большой, может в однин день она выйдет на сцену?
Омюр: Иншаллах, однажды ты дашь концерт.
Серенай: Я могу сказать: "Иншаллах". Не знаю, как я и говорила, в ближайшее время у меня нет этого в планах. Но это то, что я очень люблю делать. Для прекрасного проекта, если что-то такое предложат, почему бы и нет.
Серенай: Не знаю, как я и говорила, в ближайшее время у меня нет этого в планах. Но это то, что я очень люблю делать. Для прекрасного проекта, если что-то такое предложат, почему бы и нет.

• Король комедии, Шахан Гёкбакар, в интервью с Омюр Сабанджуоглу обсыпал Серенай похвалой.
(Отрывок из репортажа с Шаханом)
Шахан: Я постоянно говорил: "Сезен Аксу". Я считаю их обоих успешными. Их карьера идет прекрасно, они подходят друг другу. Иншаллах, все будет так, как они этого хотят.

• Когда Серенай слышит про похвалу от Омюр, ей становится очень приятно.
Омюр: И как правило теперь о Шахане Гёкбакаре.
Серенай: Да? (смеется).
Омюр: Он сказал, что из всех актрис, ему наиболее нравится твой голос.
Серенай: Ай, спасибо большое. Я очень счастлива. Спасибо, Шахан.

• Но Шахан Гёкбакар, во время беседы зациклился над шуткой о том, что Керем Бюрсин с Серенай хотели снять у него дом для совместного
проживания.
(Отрывок из репортажа с Шаханом)
Шахан: Да, они приезжали смотреть дом. И там их поймали журналисты, и поэтому наверно они сняли (дом) в другом месте.
Омюр: Вы говорили, что он оказался маленьким.
Шахан: Раз не будете снимать, зачем приезжаете, не так ли? Вот такая вот ситуация. Актеры.. Потом ты крайний выходишь.

Омюр: Он сказал: "Раз не будете снимать, зачем приезжаете?".
Серенай: До этого мы смотрели много мест, но нас поймали именно там. Не знаю, нет никакой причины. Нам в голову пришло другое место.
Омюр: Он сказал: "Это же актеры, иногда делают так".
Серенай: Как не стыдно (смеется). Мы не сняли, не потому что нам не понравилось, джаным, разве можно так.

Ето го видеото от репортажа на Омюр  Сабънджиолу  Laughing   https://www.youtube.com/watch?v=kT4WTruvwRg



 ,а този Шахан Гьокбахар е голям зевзек,но и Серенай не му остана длъжна.Обаче е поредният,който казва,че слуша с удоволствие когато тя пее.    newsm53  "...Когда Серенай слышит про похвалу от Омюр, ей становится очень приятно.
Омюр: И как правило теперь о Шахане Гёкбакаре.
Серенай: Да? (смеется).
Омюр: Он сказал, что из всех актрис, ему наиболее нравится твой голос.
Серенай: Ай, спасибо большое. Я очень счастлива. Спасибо, Шахан.
• Но Шахан Гёкбакар, во время беседы зациклился над шуткой о том, что Керем Бюрсин с Серенай хотели снять у него дом для совместного проживания."






Интервюто на Синем Вурал за Hurret Kelebek .  Peace Peace Peace
С.Вурал:▪- Как вървят снимките на сериала?
▫Серенай: Можем да кажем, че снимките тъкмо започнаха. Само от две седмици работим.Първо трябваше да минем голяма подготовка...  Laughing Но когато отдаваш на подготовката необходимото значение, тогава може да получиш добър резултат. Ние,целият екип, чувстваме, че сме тръгнали на добър път. Надявам се, че на публиката ще й хареса...
С.В:Актьорският състав също е чудесен ...
▫Серенай: Прекрасен екип. Ние всички сме много развълнувани. Единственото нещо, което е важно за нас е , че всичко трябва да е изпипано отвсякъде...


http://www.hurriyet.com.tr/serenay-sarikaya-muzige-oyunculuk-kad … tkum-yok-40370580
Скрит текст:
Синем Вурал: Ние се срещнахме и разговаряхме със Серенай С, която през този сезон стана първата жена посланик на марката Head & Shouldres.От друга страна,тя е и актриса ,която от 3 месеца взема уроци по танци за новата роля на Duru в поредицата "Fi-Ci-Pi" .▪
Последният път, когато говорихме беше преди 6 години.Кариерата ти се развива бързо. Ти започна сътрудничество с марката Head & Shouldres .Как се стигна до предложението?
▫Серенай: Те дойдоха при мен много уверени с офертата си. Интересна история. Що се отнася до марката Head & Shouldres, аз имах моите съмнения. Струваше ми се, че това е чисто мъжка серия.Тогава ми казаха : "Ползвайте нашите продукти и след това да вземете решение." След такова предложение, аз веднага си помислих,че те знаят какво ми предлагат,а освен това са марка номер 1 в света. Аз съм много щастлива, че съм първата жена посланик на бранда. Ние поставихме добро начало. И ще направим интересни неща с тази компания. Ще влезем в университетите и това ми носи един вид ново вълнение. Мисля, че и аз мога да дам нещо от себе си.
От една страна, тази твоя работа, това е отговорност пред феновете ти.
▫Серенай: В моята професия  никога не се започвала някаква работа просто ей така.Винаги предпочитам това, което ми дава увереност,а не нещо, което не мога да споделя и зад което да не мога да застана.Ако имам съмнения за дадена работа, не бих се съгласила да я приема. Харесва ми и тяхната увереност в това,което вършат. Те наричат ​​себе си "Спонсори на свобода." Това, което бих искала да кажа на моите фенове/последователи е да са уверени в себе си,да не изневеряват на себе си и да обичат себе си.И много се радвам, че тръгвам на път с тези идеи.
▪ - Колко реклами ще бъдат?
▫Серенай: Ние тръгнахме с този бранд по вълнуващ път с първата реклама.Предстоят и други в най-скоро време.
▪- Четох, че косата ти е вече 6 пъти по-ценна.А как се грижиш за нея?
▫Серенай: Никакви по-специални грижи не полагам,но никога не съм променяла цвета на косата. Това е моят естествен цвят. Опитвам се да се грижи добре за нея,обичам косата си.И не само косата, но като актриса, и за тялото, и лицето се старая да се грижа. Мисля, че трябва да се грижим за това, което ни е дадено.Често почиствам цъфтящите краища. През нощта, преди лягане,както в старите филми,дълго я разресвам с четка за коса. Тъй като не я боядисвам, веднъж на три месеца посещавам фризьор. В делнични дни избягвам тежък грим и прически.
▪ - Не само за външния вид, но и за вътрешния мир трябва да полагаме грижи. Бяхте 3 месеца в Лос Анджелис...?
▫ Серенай: Да, имах възможността да поживея в Лос Анжелис 2,5-3 месеца. Ходих на езиков курс, взех няколко урока и по актьорско майсторство. Усвояването на нови знания не тр да спира.Ние постоянно трябва да се развиваме.
▪ - Това е нещо, което сме задължени да правим (социално задължение)?
▫Серенай: Аз не го виждам като част от обществена принуда. Такова е развитието в света, в който живеем. Когато идваме на този свят ,ние идваме с определена цел и не трябва да се ограничаваме само в нашето съществуване тук. Ние трябва да се опитаме да направим нещо за себе си, аз се опитвам да направя нещо ново. Мисля,че така животът става по-лесен.
Мислех, че може да не се върнеш от Лос Анджелис. Мислех, че ще се опиташ да кандидатстваш за нови проекти.
▫Serenay: Обичам Турция и Истанбул. Мисля, че не бих напуснала лесно това място. Разбира се, ние бяхме на много места, но такива чувства като тези, които буди това място, никъде не съм изпитала.
▪- Но за кариера, можеш да направиш ход към Америка.
▫Серенай: Разбира се, но да отида там с тази цел е различно нещо и да напусна това място, където имам чудесна кариера... Обичам живота си тук, всичко върви по план...И сега не мисля за това.Ако ти идва отвътре би било добре,но не и ако се стараеш да се настроиш за такова начинание.Обаче е възможно да се получи, в точното време и с точните хора.Необходимо е да се изчака подходящия момент.
▪- Как вървят снимките на сериала?
▫Серенай: Можем да кажем, че снимките тъкмо започнаха. Само от две седмици работим.Първо трябваше да минем голяма подготовка. Имах около 3 месеца уроци по танци за ролята. Момиче балерина, което се интересува от модерни танци.Беше доста труден период(смее се). Но когато отдаваш на подготовката необходимото значение, тогава може да получиш добър резултат. Ние,целият екип, чувстваме, че сме тръгнали на добър път. Надявам се, че на публиката ще й хареса.
▪- Ти каза, че би участвала в телевизионния сериал "Моята Родина - това си ти." Да те очакваме ли като гост-актриса в шоуто?
▫Серенай: Наистина много ми харесва./Ушовия го забрави  Wink / Следя го още от самото начало. Много високо качество и прекрасна работа. Ако не беше поредицата "Fi / Chi / Pi", бих играла там , но аз имам свой проект. В този сериал се възхищавам на работата на Мирай Данер, която игра ролята на моя сестра в сериала Меджезир. Целият екип също е много добър.
Новата платформа за излъчване дава ли някаква гаранция?
▫Серенай: Аз не знам как стои въпроса с гаранцията, но се вълнувам от това, че е възможност за свобода в работата. Продължителността на сериалите е много голяма, налага се да се ангажираме изцяло,работата ни поглъща. Сценаристите всяка седмица пишат такива сценарии като за филм, който не ни се иска да играем. А такава платформа за излъчване дава други възможности.Това е важно за мен, за да не изгубвам тръпката от работата и за да искам да изиграя тези сцени.
▪- Актьорският състав също е чудесен ...
▫Серенай: Прекрасен екип. Ние всички сме много развълнувани. Единственото нещо, което е важно за нас е , че всичко трябва да е изпипано отвсякъде.
▪- А сега, за отношенията ви с Керем. Аз съм заинтригувана за секрета на връзката ви, какво ви държи един до друг?
▫Серенай: Нашите общи интереси. Ние изпитваме удоволствие от това, което правим заедно. Ако оставим настрана това, аз обичам неговия позитивен поглед към живота.Зарежда ме...
 ▪- Вероятно това е ,което хората чакат?
▫Серенай: Вероятно. И дори ако изключим всичко това,той е много коректен и прекрасен човек.Удовлетворява ме напълно.


С Дениз Марчан  newsm08

Стилистките на "FICIPI"-то. Няма да минем без Башака,то се е видяло. Joy Joy Дано да е по-добрия вариант от първоначалната алтернатива. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Към Денис Марчан: Да поговорим за сериала "FICIPI". Как подходихте при избора на стила на сериала?
Дениз M: "FICIPI" е една от най-известните серии от книги. И сериалът по книгите ще се снима за новия интернет портал PuHu. Ние сме ангажирани да изградим стила на 7-те главни герои.Тази работа е малко по-различно от предишните. Ние ще експериментираме  Flutter ,ще пробваме нови стилове, които не сме свикнали да виждаме на екрана. Това е обратната страна на телевизионния сериал "Забранена любов". Тук, героинята Dura,която ще бъде изиграна от актрисата Серена С, е много весела, защото е танцьорка и много младо момиче. Ние получихме абсолютна свобода да избираме костюми за танци. Това,че  излъчването ще върви на интернет платформа е голяма авантюра/приключение.
Башак Дизер Т :Героинята Озге,Беррак Тюзюнатач..Тази героиня е силна жена, задължително постига своите желания. Нейният стил също представлява интерес за нас. И за мъжете важи същото. Поради факта, че ще се излъчва в интернет и времето е кратко, ние ще работим сплотено . Това ни дава възможност да се подготвим.

Последна редакция: пн, 20 фев 2017, 11:37 от vikktory

# 737
  • Мнения: 11 707
Вики  Hug
Благодаря за превода  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Цитат
▪- Ти каза, че би участвала в телевизионния сериал "Моята Родина - това си ти." Да те очакваме ли като гост-актриса в шоуто?
▫Серенай: Наистина много ми харесва./Ушовия го забрави  Wink / Следя го още от самото начало. Много високо качество и прекрасна работа. Ако не беше поредицата "Fi / Chi / Pi", бих играла там , но аз имам свой проект. В този сериал се възхищавам на работата на Мирай Данер, която игра ролята на моя сестра в сериала Меджезир. Целият екип също е много добър.


Не е загаснала сестринската любов  Grinning Grinning Grinning
Трогателните  сцени с Мирай Данер в ролята й на Хилял и Боран Кузум ,играещ Леон,разплакаха Серенай Саръкая. Изиграла в 2013 година по-голямата сестра Мира в сериала "Прилив и отлив" Серенай признава:"Те така добре предават тази невъзможна любов,че нямаше как да не ми потекат сълзите.Химията и привличането между тях не може да те оставят равнодушен. Аз се обадих на Мирай и я поздравих за това."

Цитат
/Ушовия го забрави  Wink/
rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Цитат
Стилистките на "FICIPI"-то. Няма да минем без Башака,то се е видяло. 35 35 Дано да е по-добрия вариант от първоначалната алтернатива. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Що бе,аз Татлатува си я харесвам  Stop Flutter бая народ ще трябва да обличат с Дениз  Whistling
Само да не е оная голЕма дизайнерка  Naughty Илкнур  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А за бижутата съм сигурна,че отново фирмата на половинката на КЧ ще е на линия  Grinning Бендис  Peace

Последна редакция: вт, 21 фев 2017, 00:32 от Niky Kotceva

Общи условия

Активация на акаунт