Бременност и биричка

  • 18 448
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 758
Аз си пийвах по 1 биричка на ден.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 437
Да, неустоимо ми се пиеше бира. Никога не съм обичала, а през бременността се побърквах за нея.
Оказа се, че с всички/повечето бременни около мен е така.

Купувах си безалкохолна и се наливах....не помня марките, обаче Embarassed

След като родих, прочетох в сп."Паралели" една статия за бирата и пишеше, че в нея се съдържат много ценни съставки предотвартяващи аномалии в плода и че изобщо е много полезна за бременната.

Така че купувайте безалкохолна бира и пийте на воля Grinning

Мнението ми е, че щом на бременната й се яде нещо, то тя има нужда от него и трябва да си го позволи.  Peace

 Simple Smile

# 62
  • Ямбол
  • Мнения: 505
И аз си пийвам понякога по половин чашка биричка.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 80
Аз също си пиех вино от време на време защото много обичам. Бира не пия но виното го оббожавам. Разбира се по 100 мл и то не всяка вечер. Питах преди това и ми казаха че няма проблем. после докато кърмех се въздържах повече но се е случвало и тогава да си цокна един два гълтока.... beer beer Не мисля че има проблем но за твърд алкохол категорично НЕ.....

# 64
  • Виена
  • Мнения: 725
Аз съ6то мн.Оби4ах бира преди да забременея.До скоро ми става6е ло6о и няма6е и как да си помисля за бира,но ве4е ло6ото минаава  Laughing и ми се допива.Сно6ти пих 1 бири4ка и така добре си и спах после след дългите безсънни но6ти в близкия месец които имах.Не мисля,4е е вредно.А и доколкото знам спирт слагат в малките бутилки бира,за6тото имали по малка срок на годност,ако не се сложи спирт Thinking

# 65
  • Мнения: 1 054
Пийвам си по една чаша бира от време на време. Дори доктора ми каза , чи мога да я използвам като лек срещу киселините. Каза ми, че в умерени количества нищо не е вредно!!! Така че спокойно моче да си пийваш чат-пат биричка. И наздраве от мен beer  beer  cheers

# 66
  • София
  • Мнения: 376
 и аз си пиивам от време на време по 1 чаша.. не мисля, че има проблем, ако всичко е в границите на разумното!

# 67
  • София
  • Мнения: 277
аз пийвам по 100 - 200 грама биричка 2-3 пъти седмично... тъпо е, че зарязвам цяла чаша ако няма кой да я допие, но...повече не мога, а желание си имам..понякога си глътвам и 2-3 глътчици червено вино...то май вдига хемоглобина, а бирата съм чувала, че е за храносмилането...естествено в мънички количества. не се притеснявай! друг е въпроса когато започнем да кърмим..

# 68
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз цял живот не съм лизвала алкохол, нокато забременях ми се пиеше бира, ама много ми се пиеше  Mr. Green та си позволявах по една чашка, но не е било всеки ден.

# 69
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
След положителните и насърчителни отговори днес си купих безалкохолна биричка, сложих я в хладилника и сега й се точа  smile3508. Наздраве! Мерси на всички за отзивчивостта им.

# 70
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Аз си пийвах биричка и през бременността и когато кърмех  Peace

# 71
  • Мнения: 1 382
Не съм й отказвала на биричката  Mr. Green

# 72
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Щом ви се допива бира, значиу имате нужда от витамин B- комплекс, нали.....Купете си бирена мая и я пийте Wink

# 73
  • Мнения: 730
Филипа,точно за кърмачките е хубаво да пият биричка,за повече кърма,и като бременна и като все още кърмеща си пийвам по чаша,две всяка вечер Peace

# 74
  • Мнения: 3 760
Щом ви се допива бира, значиу имате нужда от витамин B- комплекс, нали.....Купете си бирена мая и я пийте Wink
Не е само заради витамините. Организмът има нужда и от ферменти.
Моя милост е изпивала до 3 бирички през бременността, но мнооооооооого бавно (примерно бира за 3-4 часа). Сега пак пийвам за лактацията  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт