Outcast

  • 1 507
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 498
Гледам, гледам, не виждам тема за сериала. Някой следи ли го? Аз сега гледах първи епизод, ама не разбрах много какво се случва ...

# 1
  • Мнения: 532
В началото как се зарадвах, че ще говорим за любимата ми хип-хоп група  Mr. Green

Как да е, той сериалът наскоро излезе целият и чаках да се натрупат епизодите. Може би дори ще си кретам тихо, докато се появи блу реят. Набелязала съм го иначе от много отдавна, все пак от създателя и автора на The Walking Dead комикса (макар ауткаст комиска му да не съм чела). От друга страна е продукция на Фокс, но радващото е, че рейтингът е TV-MA, а и го подновиха за 2-ри сезон. На кантар са ми някак нещата, но ще се пробва.

# 2
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Мерси, че ми напомни за този сериал.  bouquet  Трябва да наваксам с първи сезон. Знам, че е подновен за 2ри.

Аз го следях, почна много добре, после ми зацикли и го зарязах, даже и го забравих  Blush. По принцип е леко муден сериал, не е за всеки.

# 3
  • София
  • Мнения: 22 948
Ще напишете ли г.д за какво става въпрос Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 498
Екзорсизъм

# 5
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Аз съм го била прекъснала точно преди най-интересното, последните 3 серии ги изгледах на един дъх.  Peace Много интересно стана, а финалът беше просто  Crazy. Нямам търпение да разберем повече за Сидни и останалите, както и каква ще е ролята на Кайл и дъщеря му. Чудя се и дали няма да срещнат други Ауткастс. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт