БИО/органична и натурална козметика - тема 6

  • 134 953
  • 758
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 547
Здравей Хриспа, помня че сме се засичали в темата за Фитокод:) и аз съм ползвала старите им серии.

Сега разгледах новите продукти. Ще подновя интимния гел и ще взема гела за измиване на лице, акне аут лосиона за вечерна грижа и околоочния гел от пробиотичната серия. Избрах също пробиотичния серум за лице и избелващия крем от серията rose kiss, чудя се обаче трябват ли ми и двата и ако не кой да избера. И скраб маската ми се пробва.
Здравейте, може ли мнение за гела за около очи на Фитокод, много ми е интеррсн, но без мостри все по рядко се наемам да купувам нещо.

# 721
  • София
  • Мнения: 5 571
И аз бих искала да чуя мнение за околоочния гел на Фитокод от пробиотичната серия.

Купих го, но му се чудя дали не е развален, тъй като консистенцията му изобщо не бих нарекла гел. Моят е воднисто течен, флуид е, дори не е крем. Ще съм благодарна, който го е ползвал, да каже дали е нормално това или да го изхвърлям.

# 722
  • Мнения: 152
Не се притеснявай. И моят е така-почти течен. Мажа се от месец. Не мога да кажа дали действа или не....може би хидратира повече. Не съм очарована, имах по-големи очаквания.

# 723
  • Мнения: 705
И аз бих искала да чуя мнение за околоочния гел на Фитокод от пробиотичната серия.

Купих го, но му се чудя дали не е развален, тъй като консистенцията му изобщо не бих нарекла гел. Моят е воднисто течен, флуид е, дори не е крем. Ще съм благодарна, който го е ползвал, да каже дали е нормално това или да го изхвърлям.
Не е развален. В основата на консистенцията е тази съставка:
LYSOLECITHIN, SCLEROTIUM GUM, XANTHAN GUM, PULLULAN
http://lucasmeyercosmetics.com/en/products/product.php?id=68
Пуснете едно търсене и вижте описанието. Ако ползвате натурална, био, органик козметика, вече сте имали възможност да установите разликите в усещането, натуралните съставки често дават нетрадиционни консистенции.
Новите съставки съзнателно се работят да променят усещанията на клиента и да го изненадват с нетипична консистенция - това е водеща тенденция. Отървете се от старите нагласи, конкретно на Phytocode консистенциите никога не са били традиционни Smile.

# 724
  • Мнения: 1 547
И аз бих искала да чуя мнение за околоочния гел на Фитокод от пробиотичната серия.

Купих го, но му се чудя дали не е развален, тъй като консистенцията му изобщо не бих нарекла гел. Моят е воднисто течен, флуид е, дори не е крем. Ще съм благодарна, който го е ползвал, да каже дали е нормално това или да го изхвърлям.
Не е развален. В основата на консистенцията е тази съставка:
LYSOLECITHIN, SCLEROTIUM GUM, XANTHAN GUM, PULLULAN
http://lucasmeyercosmetics.com/en/products/product.php?id=68
Пуснете едно търсене и вижте описанието. Ако ползвате натурална, био, органик козметика, вече сте имали възможност да установите разликите в усещането, натуралните съставки често дават нетрадиционни консистенции.
Новите съставки съзнателно се работят да променят усещанията на клиента и да го изненадват с нетипична консистенция - това е водеща тенденция. Отървете се от старите нагласи, конкретно на Phytocode консистенциите никога не са били традиционни Smile.
Аз точно това търся, нещо ново, че с тия кремове за около очи, всеки от коото ми действат възпаляващо и ми сълзят очите ми писн. Сега ползвам на Андалу с 1000 рози и не знам колко е лек точно, но много приятно ми попива и не дразни. Скоро ми попадна и тестер на гел серум за около очи на Лейдис Джой на Бг роза Карлово, макар че са малко скъпи.
На Лб на Фитокод ползвах тестер за хидратиране крема и изобщо не ми хареса как си чувствах кожата след това, суха и лепнеща, а мнлго искам да ползвам нещо тяхно. Никъде не прочетох и за бг марката Екомаат, ползвах техен продукт с люляк, води се флуид, и флорални води от здравец и лайка.

# 725
  • Мнения: 2 223
Здравейте, най - после намерих темата за био козметика. Прохождаща съм в тези неща, нямам време да наваксам с 49 страници, но да попитам... Ecco Verde сайтът посещавате ли, поръчвате ли и доволни ли сте? Аз си купувам неща предимно от Зойа и от някой друг магазин ако харесам нещо с по- чист състав.

# 726
  • Мнения: 4 042
Здравейте, най - после намерих темата за био козметика. Прохождаща съм в тези неща, нямам време да наваксам с 49 страници, но да попитам... Ecco Verde сайтът посещавате ли, поръчвате ли и доволни ли сте? Аз си купувам неща предимно от Зойа и от някой друг магазин ако харесам нещо с по- чист състав.
Пазарувам от Ecco Verde, доволна съм, богат избор има, коректно отразяват съдържанието, продуктите, които съм получавала, са били с добър срок на годност. Единственото, което не ми харесва, е това, че бавно пристигат поръчките.

Понеже вече сме на 49-та страница, искате ли в новата тема вместо запис да пишем за продукти, от които сме доволни? Примерно така си го представям: "Аз съм с еди каква си кожа, за лице ползвам еди си кой тоник, еди си кой серум, еди си кой крем". На мен лично ще ми бъде полезна такава информация.

# 727
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Искаме!

# 728
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 768
Събирам положителни мнения за добри рол они.Незнам защо, но когато ползвам био рол он имам неприятна миризма ,а като не ползвам нищо нямам.
Миналото лято ползвах камък , но  той няма аромат.И ми се искаше да мирише на свежичко , направо незнам какво става, но не уцелвам нещо .

# 729
  • Мнения: 3 157
Веледа цитрус-на мен ми харесва как мирише,долу-горе има и ефект!На Нукс също съм доволна,там миризмата е малко по-особена,но не неприятна.

# 730
  • София
  • Мнения: 4 878
Стикът на Форевър ливинг с алое вера е много добър и икономичен.

http://www.flp.bg/bg/P_Ever-Shield_bg.htm

# 731
  • Варна
  • Мнения: 1 630
Пробвала съм доста био варианти, нулева ефективност. Сега съм с рол-он Eucerin без алуминий, алкохол, оцветители и парабен. Доста е ефикасен.

# 732
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 768
Благодаря ви.Този на Форевър ливинг  сух ли е?Оставя ли следи ?Hug

# 733
  • София
  • Мнения: 4 878
Благодаря ви.Този на Форевър ливинг  сух ли е?Оставя ли следи ?Hug

Сух е, не оставя следи и има много приятен аромат. Аз го ползвам от няколко години, когато ми се появи непоносимост (сърбеж и раздразнение) от всички масови стикове и рол-они. Този не знам дали е 100 % био, но пише, че е без алуминии и не съм получавала никакво дразнене от него.

# 734
  • Мнения: 2 223
Ползвали ли сте корейска органик козметика? Оглеждам разни неща и се чудя дали да не им дам шанс.

Общи условия

Активация на акаунт