Перитонит с усложнения и осъден лекар?!

  • 2 287
  • 2
  •   1
Отговори
  • England
  • Мнения: 215
Здравейте! Карам по същество и предварително се извинявам за правописа ми!
Искам да споделя и да помоля ако някой има адекватна информация да я сподели!
Моята бабка я приеха в местната болница с коремни болки. Приеха я защото уж имала камъни в жлъчката. Болките и се поуспокоиха но апетита и не се възвърна. Лежа цели 8 дни, като през това време мина една камара изследнавания - ехография, кръв, урина, сонда през устата, скенер и нищо, уж клинично здрава, уж всичко наред, само малко съмнение за рак.
Изписаха я, клинично здрава. Прибрахме я в къщи и уж всичко беше наред докато в петък 26.08 не я приеха по спешност в болницата на областния град с перитонит!!!! Последва операция и се оказва, че е със спукано дебело черво и тумор 15см!!! С две думи, бабчето ми е между живота и смъртта защото някой в ншата болница не си свърши работат.
Завеждащия отделението, както и останалите лакари бяха на мнение, че нищо и няма, изрично питахме да не стане някой перитонит, и отговора им беше, че симптомите били други! Колко трябва да си сляп или и аз не знам какъв да не видиш 15см тумор запушващ червото?!?!Колегите им, от областната болница се хванаха за главата, като приеха и съответно чуха, какво са ни казали, как са я лекували и в какво състояние я приемат!
В момента, моето бабче е оперирана но шанса и да оцелее почти 0. Стоим и чакаме... И се чувствам гузна, че не мога да и помогна. Това е най - тежкото, безсилието. Нямам си и идеа, как ще се развият нещата но искам да знам, в България има ли поне един лекар, който е осъден за това, че не е обърнал внимание на пациент? Искам да знам, кога някой некъдърник ще си получи заслуженото, защото, моята бабка лежи между живите и мъртвите. Да си затворя очите за случая не е опция!

# 1
  • Мнения: 54 523
Съчувствам ти... Sad
Братовчедка ми също я размотаваха 3 седмици в различни болници, докато най-после я оперират, също със запушване на червата...
Толкова за зле вече докторите, че не знам какво да кажа!
И по-зле ще стават, с тази корупция в образованието и с пътеките, които гледат да усвоят, а какво става с хората, не ги вълнува! ooooh!
Съди ги!
Ще се моля за баба ти, дано има късмет жената! Praynig

В кой град е това?

# 2
  • England
  • Мнения: 215
Благодаря ти! Просто вече не вярвам, че нещата ще се оправят! Некъдърници!!! С тея пари от пътеката дето лежа свещи да си купуват и да ще се съдим!
Благодаря ти :*

Общи условия

Активация на акаунт