Всичко за всички марки гел лакове - 10

  • 122 554
  • 831
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 217
Привет!
И аз имам въпросче. Май доста станаха и знайковците не сварват да отговорят Rolling Eyes
Имам проблем с топ лак и се чудя къде бъркам. Поръчах, чрез позната маникюристка топ на
 CND SHELLAC Xpress5. Доста скъп, но със страхотен блясък. И зачаках водния ефект.... Три пъти пробвах. След като зачистя лепкавия слой и ...... се матира, просто няма блясък или е толкова слаб, че със старата, евтина база постигах повече.
Имам комбинирана лампа - 12W UV и 24W LED. Пека всеки слой по една минута, а топа - 2мин.
Да не би да трябва повече време да изпичам слоевете  newsm78?
Махам лепкавия слой със спирт, след като изчакам 30сек. от печенето.
Някой ако може да помогне ......  bouquet

С какво го бършеш лепкавия слой,че се матира така? Трябва да е естествен памук и спирт 95%

# 61
  • Мнения: 9
Привет!
И аз имам въпросче. Май доста станаха и знайковците не сварват да отговорят Rolling Eyes
Имам проблем с топ лак и се чудя къде бъркам. Поръчах, чрез позната маникюристка топ на
 CND SHELLAC Xpress5. Доста скъп, но със страхотен блясък. И зачаках водния ефект.... Три пъти пробвах. След като зачистя лепкавия слой и ...... се матира, просто няма блясък или е толкова слаб, че със старата, евтина база постигах повече.
Имам комбинирана лампа - 12W UV и 24W LED. Пека всеки слой по една минута, а топа - 2мин.
Да не би да трябва повече време да изпичам слоевете  newsm78?
Махам лепкавия слой със спирт, след като изчакам 30сек. от печенето.
Някой ако може да помогне ......  bouquet

С какво го бършеш лепкавия слой,че се матира така? Трябва да е естествен памук и спирт 95%

С памучен тампон и спирт 75%............ дали не е от процентите спирт?? Ще взема да пробвам с 95%.

# 62
  • Мнения: 5 892
Вчера във фейсбук две дами се оплакваха май от същия топ... newsm78

# 63
  • Мнения: 5 892
Аз първо поръчах от и бей от украйна,сега втори път от фейса коди българия,оргинални са 100%.
С тънка плоска четка нанасям втриващи движения и задължително махам лепкавия слой на базата.
Защо го махаш?

# 64
  • Мнения: 13 935
Нанасяй топа два пъти и не натискай много с тампона, и аз имах същия проблем.

# 65
  • София
  • Мнения: 3 414
Аз първо поръчах от и бей от украйна,сега втори път от фейса коди българия,оргинални са 100%.
С тънка плоска четка нанасям втриващи движения и задължително махам лепкавия слой на базата.
Защо го махаш?
За да не ми се разтича цвета.На всички бази махам.
Цветни гел лакове на Коди имаш ли?

# 66
  • Мнения: 5 892
Не, ползвам китайски гел лакове, но с Коди не мърдат.  Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 3 414
Вярно е не мърдат,свалянето е трудно но си заслужава.

# 68
  • Мнения: 5 892
Да, само да им хвана цаката да не ми се разлива базата. В сряда ще правя една приятелка и ще пробвам по твоя начин.  bouquet Hug

# 69
  • Мнения: 9
Нанасяй топа два пъти и не натискай много с тампона, и аз имах същия проблем.
Благодарско! Ще пробвам и това  Wink

# 70
  • Мнения: 217
Ако махнеш лепкавия слой от базата,няма какво да слепи лака за нея и по лесно ще се обели

# 71
  • Мнения: 76
Нещо бонбонено като цветове

http://prikachi.com/images.php?images/212/8916212e.jpg

# 72
  • Мнения: 58

Изглежда страхотно комбинацията!
Цветенцето рисувано ли е? Струва ми се непостижимо за сакатлък като мен Grinning
Иначе да се похваля - оставих една трицифрена сума в сайта на Блускай. Надявам се да съм доволна утре като пристигнат благинките и опитам да си направя нокти.

# 73
  • Мнения: 76

Изглежда страхотно комбинацията!
Цветенцето рисувано ли е? Струва ми се непостижимо за сакатлък като мен Grinning
Иначе да се похваля - оставих една трицифрена сума в сайта на Блускай. Надявам се да съм доволна утре като пристигнат благинките и опитам да си направя нокти.

Цветенцето е лепенка.  Wink Доста съм далеч от такива неща все още.

# 74
  • Мнения: 5 892
Сложих база Коди с друга четка, супер стана

Общи условия

Активация на акаунт